Komentarze (77)
Górski chce zakazu aborcji dla zgwałconych kobiet: "Zdrowe, normalne kobiety kochają swoje dzieci"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ok_23

  Oceniono 12 razy 12

  Gwałt na kobiecie jest gwałtem na świętości rodziny – bo czy przyszli rodzice dziecka będą tworzyli rodzinę, na pewno nie, bo przecież kobieta nie poślubi swojego oprawcę-gwałciciela. Więc po co ta fikcja i zakłamanie?!
  Niech lepiej poseł „walczy” o prawa księży, bo celibat to przecież świadome wyrzeczenie się (z konieczności, bo takie jest prawo kanoniczne) posiadania rodziny i dzieci!!! Zdrowi, młodzi księża nie mogą mieć zdrowych „legalnych” dzieci?????

 • kap_jeden

  Oceniono 11 razy 11

  czystej wody idiota

 • nini1985

  Oceniono 10 razy 10

  Ciekawe co ten człowiek powiedziałby, gdyby jego kobietę zgwałcił inny mężczyzna? Pokochał by jak swoje?
  A co robić ma kobieta, która urodziła dziecko gwałciciela, a po kilku(nastu) latach biologiczny ojciec chce widywać się ze swoim dzieckiem?
  To wszystko są chore sytuacje. Ale dla ludzi PISu najważniejsze jest żeby jak najgłębiej wejść Tatkowi Tadziowi w kakao.
  Takie decyzje powinno pozostawić się TYLKO i WYŁĄCZNIE sumieniom obywateli!

 • qret1n

  Oceniono 10 razy 10

  Tak to jest z tymi „szczerymi” katolikami. Wiedzą jak powinno być najlepiej. Jaki powinien być każdy człowiek. Przecież sam Bóg ustami nieomylnego papieża mu powiedział. Niestety, ten sam bóg nie wysilił się żeby stworzyć idealnych ludzi, samych „zdrowych i normalnych kobiet”. Nie wyplenił gwałtu ani wypadków. No coż. Jak nie pasują do wzorca, to tym gorzej dla nich...

 • cryptosporidium

  Oceniono 10 razy 10

  Rozumiem że z własnej kieszeni osioł Górski będzie utrzymywał takie niechciane dziecko każdej matki w POLSCE? Bo przecież każdy zdrowy i normalny poseł kocha swoich wyborców....

 • limanowa2009

  Oceniono 9 razy 9

  Jak to jest że do PISu lgną tacy debile i popaprańce.
  Jak teraz się czują zgwałcone kobiety, a gdzie komisja etyki, gdzie psychiatrzy. To przypadek praktycznie nieuleczalny.

 • erwinkokoszka001

  Oceniono 9 razy 9

  Następny Terlikowski się znalazł.

 • villk

  Oceniono 9 razy 9

  Chyba komuś sie śni machanie szabelką... może jeszcze na koniku ...najlepiej takim na biegunach....

  opinia publiczna jako armaty PIS-u..

  ..."....„Gdy chcesz coś w kraju zmienić, zacznij od głosowania, a gdy ono zawiedzie, użyj głosu armat”. ....... Zbliża się czas, gdy trzeba będzie użyć głosu armat, donośnego głosu opinii publicznej, by zmusić ten rząd do dymisji i ocalić resztki naszej Ojczyzny. Czym szybciej, tym lepiej. Zwyciężymy, jeśli wspólnie ruszymy do boju o Warszawę i Polskę! "

  czytat za :
  www.artur-gorski.waw.pl/?p=2738

  dlaczego mi w tym cytacie -.."resztki naszej Ojczyzny" kojarza sie z resztami poroninych pomysłów skrajnej prawicy.... doprawdy nie wiem .....

 • duokwak

  Oceniono 7 razy 7

  Po gwałcie kazałby rodzić nawet swojej żonie...popatrz,popatrz taki wymoczek,ale w domu musi być tyranem.Co na to prokurator?

 • afabisie

  Oceniono 9 razy 7

  Drodzy rodacy, czytając te wypowiedzi i komentarze Pana Terlikowskiego zaczynam się bać o przyszłość swoich dorastających dzieci. Dopóki Pan Terlikowski głosił swoją wizję świata - ultrakatolicką w swoim, małym światku nie ogarniała mnie rozpacz. Dzisiaj mamy aborcyjny kompromis, który i tak nic nie daje - bo jeżeli kobieta chce to przejedzie za Odrę i po zawodach. Czyli chore prawo i tak nie działa. Teraz Panowie dorwali się do in vitro, które od 20 lat działa, więc kombinują co tu zrobić żeby nie działało. Nie odpuszczą aborcji to widać - to jest równia pochył. Z każdym rokiem stają się coraz bardziej zacięci i ortodoksyjny. Szczególnie widać to u redaktora Terlikowskiego. Ten facet z każdym rokiem głupieje coraz bardziej. Jeszcze parę lat temu pisując u Palikota w Ozonie, wydawał się być umiarkowanym , wierzącym publicystą. Dzisiaj to talib, wprowadzenie prawa kanonicznego zamiast konstytucji i ustaw też będzie za mało. Likwidacja szkolnictwa poza szkołami przyklasztornymi, też będzie za mało. Natomiast Pan Górski to zwykły cham i tłuk kołkiem ciosany. Osoba, która wygłasza takie słowa nie powinna być obecna w życiu publicznym. Po tych słowach można przypuszczać, że sam się począł w wyniku kazirodczego gwałtu, w ten sam sposób poczyna swoich potomków. Nawet jeżeli jakaś kobieta stawia opór, to przecież jest to zbożny czyn więc o co chodzi?
  Szkoda, że mężczyźni nie mogą mieć dzieci. Pana posła wysłałbym pod celę na kilka lat. Z uśmiechem na ustach urodziłby kilkoro różowych i pyzatych katolików.
  PROPONUJĘ SWOJE UWAGI WYSŁAĆ PANU POSŁOWI NA JEGO MAILA I ZAPCHAĆ MU SKRZYNKĘ
  www.artur-gorski.waw.pl/?page_id=11
  Pozdrawiam

 • saidakbar

  Oceniono 7 razy 7

  biedak po prostu ma problem z postawieniem "żołnierzyka" na baczność i stąd ta frustracja :):)

 • dybko2

  Oceniono 6 razy 6

  Z jakich matek rodzą się tacy idioci??? Czy są jakieś uwarunkowania genetyczne?????

 • saidakbar

  Oceniono 6 razy 6

  właśnie wróciłem z ubikacji :( popełniłem grzech masturbacji niewiniątka utonęły :(

 • gokle

  Oceniono 5 razy 5

  Ten pan powinien w kaftanie spedzic reszte zycia.

 • nordcapp71

  Oceniono 5 razy 5

  czy żona Górskiego jeszcze z nim jest, w ogóle czy ma żonę? mając odrobinę godności powina go zostawić...
  a jeżeli chciał by mieć dziecko ze zgwałconą żoną to może powinien ją gdzieś zacząć wystawiać...

 • passtorian

  Oceniono 5 razy 5

  Ktos moglby pomyslec , ze ten blazen Gorski nie chce byc wybierany a ten okrutny elektorat go wybiera na posla!!!

  Gdyby blazen sie nieco orientowal co sie dzieje w swiecie to by wiedzial co spotkalo podobnych matolow jak on w USA. Obaj poszli juz w niebyt - i podziekowac mogli wlasnym wyborcom ( nie wiem czy to zrobili).

  A tego Gorskiego jeszcze pchaja! Zwariowany posel i ... jego zwariowany elektorat. Choc mam wrazenie ,ze wyborcy sie w koncu zreflektuja i zrozumieja jakiego balwana maja za representanta. Im szybciej tym lepiej. Bo znowu Polska dzieki takiemu durniowi stanie sie posmiewiskiem.

 • india2010

  Oceniono 5 razy 5

  Górski?To ten naczelny rasista pisu?Zdrowy ,normalny polityk nie narzuca nikomu swojego światopoglądu.Ciekawe jak Górski wyobraża sobie egzekwowanie takiego zakazu.

 • ot48

  Oceniono 4 razy 4

  No niektórzy chcą zabłysnąć. Chcą aby o nich mówiono, dobrze czy źle to nieważne liczy się, że nazwisko Górski będzie przewijać się w mediach. Kiedyś trzeba zacząć a może przy kolejnych wyborach zostanie się premierem.

 • ggrzegorz70

  Oceniono 4 razy 4

  Jak można być tak ograniczonym? Dlaczego on chce decydować o życiu innych, w sprawach, których nigdy nie doświadczy? ? W takim razie, ja życzę sobie, aby takich ludzi jak Górski, zamykać w zakładach zamkniętych, jako niebezpiecznych dla otoczenia.

 • sadd

  Oceniono 3 razy 3

  hm, skad bierzecie takich idiotow i cudakow? gorski niech sie lepiej pomodli do boga, zeby dal mu rozum. tyle..

 • ot48

  Oceniono 3 razy 3

  Będzie więcej aborcji do beczek po kiszonej kapuście.

 • beretzantenka

  Oceniono 3 razy 3

  A co z genami psychopaty , ktore odziedziczy dziecko ? W ogole nie wiadomo
  jakie geny ma taki osobnik , ktory raczej powinien zostac wykastrowany .

 • mirekch60

  Oceniono 3 razy 3

  Do kurny nędzy,przepraszam co napisałem następny chory facet.

 • lehoo

  Oceniono 2 razy 2

  Kretyn w postaci cz.d.a. (czysta, do analiz). Coś jak wzór metra w Sevres.

 • neostrada72

  0

  Brak rozumu to cecha całej prawicy,a kościelnej szczególnie.Im religia tak zniweczyła mózgi,że zostało im niewiele,ppotrzebnych do użytku w najprostrzych czynnościach,bo o myśleniu nie ma mowy,to dla Górskiego abstrakcja i luksus dla nie go nieosiągalny.Ciekawe w jaki sposób i dlaczego wytrzymuje z nim żona,jeżeli ją ma.To jest człowiek obłąkany,który powinien byc leczony.Przynosi wstyd pięknemu miastu jakim jest Bielsko-Biała.Jak ten idiota dostał się do sejmu?Kto na kretyna głosował?Chyba tacy jak on,bo innego wytłumaczenia nie znajduję.

 • neostrada72

  0

  Taki człowiek,jak posel Gorski,charakteryzujący się brakiem rozumu nie powinien być posłem,bo przynosi wstyd gatunkowi ludzkiemu.Rozum jest dla niego i jemu podobnym luksusem.A na luksus i ch właśnie nie stać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX