Komentarze (43)
Brzeziński: Rosji zależy, by Smoleńsk dzielił Polaków, ale te bzdury o zamachu? Wstrętne
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • robert9998

  Oceniono 1 raz 1

  Pan profesor Brzeziński, wytknął nam Polakom,ze wzajemna niechęć i walka wewnętrzna jest wykorzystana przeciw nam na całym świecie: Rosja, USA, Chiny, Niemcy, Anglia , Francja itd. Brak wspólnego głosu sprawach międzynarodowych od 7 lat, procentuje porażkami , nie sukcesami.
  Podsycaniem nienawiści zajmują się głównie ci,którzy opowiadają o tzw. miłości.
  Po kolei , pan redaktor Lis ostatnią okładką Newsweeka, wyciągnął do pojednania? Wgląda to bardziej na kolejnego Glauberyta do strzelania.
  Reaktor Wroński,redaktor Agnieszka Kublik , ba nawet pani redaktor Paradowska , w każdym tekście skupiają się na tym, jak kopnąć mocno w piszczel opozycję niż na d tym co jest merytoryczne.
  Obecne media głównego nurtu, czy zwane inaczej mainstreamowymi , nie różnią się niczym od tacy mediów siejących nienawiść i wszelkie fobie.
  Redaktorzy w/w prze zemnie , podsycają wojnę Polsko Polska , równie ochoczo jak Tadeusz Rydzyk(który ponoć jest zakonnikiem katolickim) , czy ni to muzyk, ni dziennikarz Jan Pospieszalski. Oraz królowa pojednania i uczciwości "redaktor" Kania.

 • ta_facetka

  Oceniono 3 razy 1

  Przesada i megalomania. Rosja nie ma interesu, by sklocac Polakow i w ogole jest Polska amalo zainteresowna, odwrotnie niz Polska Rosja. Polska jest dla Rosji jednym z dziesiatek malych krajow o niewielkim znaczeniu. W polskich mediach stale cos sie o Rosji mowi, najczesciej zle, a w Rosji temat Polski pojawia sie niezwykle rzadko.

 • sundragonnet

  Oceniono 1 raz 1

  Postawił diagnozę,bo wie co Polsce szkodzi.W 1981 roku po 13 grudnia mówił,że Jaruzelski na żądanie Moskwy narzucił Polsce stan wojenny/Tak pewnie było.

 • do100jnik

  Oceniono 1 raz 1

  rien ne va plus panie Zbigniewie

 • oliwimy.gilotyny

  0

  Brzezinski jest zwolennikiem imperializmu wyznajacym geopolityczne podejscie do polityki. Co roku jezdzi sie spotykac z najwiekszymi korporacjami swiata i prominentnymi czlonkami globalnego zycia spolecznego, aby ustalac plany na przyszlosc. Ameryka terroryzuje caly swiat najezdzajac kraje bogate w zloza naturalne pod haslem krzewienia demokracji. Ogranicza takze wolnosci obywatelskie na wlasnym podworku. Nie porownujmy sie do USA, ktore upadaja gospodarczo i gnija w nierownosciach spolecznych.

 • packa-is-one

  Oceniono 2 razy 0

  Bezspornym jest, że opowieści o zamachu to bzdura totalna. Jednak ludzie u władzy również podejmują działania mające na celu kiwanie Obywateli używając do tego pół prawdy, ćwierć prawdy i manipulując. Dowód jest poniżej. Oto oficjalny zapis dokumentujący dyskusję na posiedzeniu komisji sejmowej. Komisji USTAWODAWCZEJ! Dokładny przepis jak omijać prawo i wydmuchać Obywateli po to, aby spryciarze napełnili kabzę.
  .
  orka.sejm.gov.pl/zapisy7.nsf/0/EAB8BB4B7E6C8819C1257AA6004E32F2/%24File/0108307.pdf
  Tylko ktomu chce się czytać protokoły z posiedzenia komisji...?

 • power_mac

  Oceniono 1 raz -1

  stary, głupi Zibi

 • packa-is-one

  Oceniono 3 razy -1

  A tak przy okazji, żeby zlecić remont kapitalny samolotu dla VIP-ów, w tym Prezydenta, do państwa będącego przeciwnikiem politycznym, w DZIESIĘĆ lat po wejściu Polski do NATO, to trzeba mieć nie po kolei w głowie. Ten samolot zapewne roił się od aparatury szpiegowskiej....

 • brodeek

  Oceniono 3 razy -3

  Mówienie o zamachu "bez wskazania, kto jest za ten zamach odpowiedzialny" jest wstrętne? Co to za bzdura? Do kogo ta gadka? To jest jakiś szok, ten człowiek wygaduje takie androny że załamać się idzie. Niby skąd ma być OD RAZU wiadomo kto stoi za zamachem?

  Brzeziński zresztą bredzi od początku swej działalności - był głównym doradcą prezydenta Cartera - powszechnie uważanego za najgorszego prezydenta USA w XX wieku, z katastrofalną polityką zagraniczną (zwłaszcza ustępstw wobec ZSRR).

  Brzeziński jeszcze w 1983 roku wydał książkę w której ogłosił, że ZSRR nie upadnie w XX wieku a islamski terroryzm pozostanie na stałe problemem marginalnym.

  Ten człowiek po prostu od zawsze się myli.

 • nodens_pn

  Oceniono 12 razy -10

  Brzeziński
  posługuje się argumentami Lisa, u którego stwierdzenie "brednie smoleńskie" robi za tezę, założenie i dowód.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX