Komentarze (127)
Bp Pieronek: Ateiści doprowadzili kraj do ruiny. Niech siedzą cicho
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • be-rtil

  Oceniono 22 razy 22

  " wejście Telewizji Trwam na multipleks powinno być poddane takim samym regułom, jakie obowiązują wszystkich innych">Takim samym regułom powinien podlegać obowiązek podatkowy wobec państwa.Okradanie Polski z należnych podatków przez KK jest zwykłym oszustwem.

 • benek231

  Oceniono 22 razy 22

  To ta klamliwa menda ciagle zyje. A ja mialem nadzieje, ze smazy sie w piekle.

  Jego dewiza zyciowa zdecydowanie jest: 'zyje wiec klamie'.

  Tym razem na temat ateistow niszczacych kraj. Bo bydlak doskonale wie, ze lze jak pies mowiac o ateistach gdy na mysli ma komune. Ci czerwoni "ateisci", jak pamietam', odebrali wczesniej dobre chlopsko-religijne wychowanie, przez co zaraz po zebraniach partyjnych zasuwali na msze swiete. Czy pamieta ktos tego czerwonego ryja Oleksego, kleczacego na Jasnej Gorze?

  No patrzcie, patrzcie, teraz wybrzydza Nygus na komune, ale o tym jak lapy wyciagal do czerwonych po prezenty jakos mu sie zapomnialo. A przyjmowanie tego co skradzione narodowi polskiemu, calkowicie swiadome, ze przyjmuja kradzione, jakos juz zapomnialo sie temu sliskiemu obludnikowi.

  Panie Pieronek, oni dla was okradali ten kraj. Dla was go niszczyli. By moc ofiarowac wam jeszcze wiecej.

 • andy18m

  Oceniono 22 razy 22

  Księciunio myli agresję z samoobroną.
  Świadomie.

 • zgr-edo

  Oceniono 26 razy 22

  to ty siedź cicho darmozjadzie , trutniu jeden

 • klara551

  Oceniono 21 razy 21

  Szanowny księże biskupie w beczkę dziegdziu wsadził pan łyżkę miodu czyli to,że TV pana Rydzyka ma być traktowana jak reszta kandydatów.A KK w 1000 letniej historii Polski władzę miał przez około 950 lat. Byliście drodzy księża posłami senatorami,zdrajcami ale zawsze bardziej dbaliście o interes kościoła niż Polski. Ewenementem a jak wiadomo jedna jaskółka nie czyni wiosny jest pomoc Polakom w okresie Solidarności.Chociaż po tym co zrobiliście po upadku PRL doszłam do wniosku ,że przy okazji pomagaliście Polakom z nadzieją na pełnię władzy .

 • robert9998

  Oceniono 20 razy 20

  Pan Tadeusz Pieronek, to kolejny polityk w sutannie, który wystawia innym rachunki tylko nie sobie. Jeżeli słyszę z ust pana w sukience-sutannie, że ateiści doprowadzili kraj i Europę do ruiny, to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
  Nikt inny tylko kościół rozpoczynał wojny, zasłaniając się Chrystusem . To kościół katolicki, spalał ludzi na stosach, oskarżając fałszywie ich o herezję, tylko dla tego,ze nie mówili tego czego sobie hierarchia życzyła. Esesmani też swych czynów dopuszczali się się w imię boga , na klamrach swych pasów napis mieli napis “Gott mit uns!” – “Bóg z nami!”.
  Pinochet, który tysiącami, mordował swych obywateli , też był gorliwym prawicowym politykiem i bardzo religijnym katolikiem.
  Myślałem , ze pan Tadeusz Pieronek w kościele katolickim sprawujący funkcje biskupa, nie jest tak zakłamany jakiego koledzy z hierarchii.
  Kiedyś słyszałem taki dowcip, może prawdę' kto ma więcej serca dla obywateli, komornik czy ksiądz?
  - Komornik, bo ten wszystkiego nie zabierze, a ksiądz to wdowę i zmarłego oskubie do ostatniego grosza".

 • nordcapp71

  Oceniono 21 razy 19

  Panie Pieronek, Pan się zastanów z czego to wynika, gdzie ci ateiści co rządzili i kiedy, 20 lat temu ?! tera to pokolenie JPII nie lubi księży, kurii, watykanu, homoseksualizmu, pedofilii, samochodów sprowadzanych na cele sakralne, eksmisji ludzi z własności kościelnych, jazd po pijanemu, śmietany na kolanach etc.

 • czarna.beata

  Oceniono 19 razy 19

  Panie Pieronek, Pan jesteś jedna z ostatnich osób która może kazać komukolwiek być cicho.To wasza postawa,wasze postępowanie,afera gruntowa,pedofilia,arogancja,kłamstwa,politykierstwo itd.to doprowadza kraj do ruiny.Proszę sobie buzi ateistami nie wycierać.

 • marne

  Oceniono 18 razy 18

  podatki równe dla wszystkich,nie finansowanie świat kościelnych przez samorządy, zakaz wiecu i przemarszów,oraz rozdział kościoła od państwa,nie tylko na papierze, WTEDY MOŻE U NAS DEMOKRACJA BĘDZIE bo na razie to jest mydlenie oczu zwykłych ludzi,łamanie konstytucji,i prześladowanie nie katolików,obraza ich opinani i uczuć,niech sie wypowie trybunał konstytucyjny.....

 • bzyk_origo

  Oceniono 18 razy 18

  Katabasy kracza i kracza, owieczki zas uciekaja i zadna czarna propaganda nie zmieni faktu ze polski KK spada na ryj, zasluzyl sobie na to. Chciwosc, pycha i zuchwalstwo to cechy charakterystyczne KK. Wybor Wojtyly na jp2 tez z sukcesu (nieoczekiwanego), zmienil sie w porazke. A reszta KK odcina sie craz bardziej od santo subito.

 • rbik53

  Oceniono 18 razy 18

  Panie Pieronek. Nie Kościół jest atakowany, ale dewianci którzy nim rządzą i ten Kościół niszczą.

 • pannamarianna777

  Oceniono 18 razy 18

  biskup:"prawdziwa cnota krytyk się nie boi"

  A niżej mało cnotliwe (ale to zdanie od tej, co miała udział w doprowadzaniu kraju do ruiny - podobno)
  www.racjonalista.pl/kk.php/s,676

 • akto49

  Oceniono 19 razy 17

  Biskup Pieronek chyba przestał się rozwijać intelektualnie, chyba nie uczestniczy na Uniwerkach III wieku, i innych kursach. Wypowiada jakieś głupoty o ateistach, porównuje liczby z czasów Nerona do dzisiejszych, boleje nad jakoby atakami na Kościół, a może kościół. Już wogóle nie ma w Kościele Kat. ludzi, partnerów, do jakiejś mądrej, spokojnej rozmowy o Polsce, o społeczeństwie i prawdziwej roli Kościoła jaką powinien wypełnić . Jeśli nie Pieronki, Nycze, to kto ? Głodzie, Rydzyki????? Średniowieczny Polski Kościele Katolicki 2013 roku. Koniec bajek i przebieranek, jeśli misja to inaczej, nowocześniej, mądrzej, uczciwiej. Wszak MY nie takie głupie są. Amen.

 • wazps

  Oceniono 16 razy 16

  Kiedy rzadzili patrioci katolicy Polska zniknela z mapy,mozemy dalej odbijac pileczke :D

 • saidakbar

  Oceniono 16 razy 16

  a to hultaj łotr jeden (cenzura nie dopuszcza innych słów) :):)widzę w tym ataku nędznego szamana że zaczyna się obawiać heretyków :):):) czyżby pozycja "świętego" kościoła nie była aż tak mocna???

 • onepiotrek

  Oceniono 16 razy 16

  kompletny idiota...

 • mawapo

  Oceniono 16 razy 16

  Ki pieron, darmozjady będą musiały się wziąć niebawem do roboty, państwowa kasa jaszcze płynie ale może się skończyć.

 • czarna.beata

  Oceniono 15 razy 15

  ...jedno bym jeszcze dodała,a mianowicie do póki KK będzie finansowany z naszych społecznych pieniędzy to krytyka wlicza się w ich ryzyko.To tak jak z własnym dzieckiem do póki będziesz na nie łożył, masz pełne prawo pokiwać palcem i postawić do konta.

 • jezierskiadam

  Oceniono 41 razy 15

  Tylko współczuć bp. Pieronkowi i innym rozsądnym księżom.
  Powstała Trójca Episkopat, Rydzyk, Kaczyński, która coraz bardziej stanowi jedno.
  Twarzą telewizyjną tej trójcy jest paranoik Kaczyński.
  Tylko współczuć bp. Pieronkowi i innym rozsądnym księżom.

 • maradix

  Oceniono 14 razy 14

  A kiedy to KK uderzy się we własne piersi za "nawracanie" milionów "pogan", za ludobójstwo tychże nienawróconych oraz grabież ich ziem i skarbów kultury?...

 • mantresa

  Oceniono 14 razy 14

  Z całym szacunkiem panie biskupie - ateiści cicho siedzieć nie będą, bo widzą i wiedzą, co tak zwany kościół katolicki wyprawia z ludźmi w Polsce i nie tylko..

 • tokfmlojalista

  Oceniono 14 razy 14

  Na moją logikę, która może być wypaczona, ale jest moja własna, media religijne (zresztą nie tylko media ale wszystko związane z daną religią) powinny być w całości finansowane z kieszeni wyznawców tej religii. Jeżeli dla innych to też jest logiczne, to dlaczego tak właśnie nie jest?

 • oswiecony19

  Oceniono 13 razy 13

  Lekcje Religii kosztują Państwo 1,350,000,000 rocznie (1mld 350 mln) Ile kilometrów nowych autostrad, byłoby za lekcje religii? Specjaliści obliczyli: jeden zbudowany kilometr nowej autostrady, generuję następnie 88 nowych miejsc pracy w jej gotowej infrastrukturze. Ale co tam bezrobocie ... to nic ... módlmy się ...

 • uszatek_2

  Oceniono 13 razy 13

  ... a kościół katolicki doprowadził naród do totalnej ciemnoty, gdyż ciemnota zawsze była potrzebna żeby naród nie myślał i nie przeszkadzał kościołowi w wygodnym życiu z bizantyjskim przepychu..... Szanowny kościele k. , więcej uczciwości i klasy. Na przestrzeni dziejów k.k. dbał jedynie o własny interes a owieczki były mu potrzebne jedynie do realizacji swoich brudnych celów. O tych wszystkich przekrętach mówi historia ostatnich 2000 lat ...... tylko trzeba chcieć się z nią w sposób obiektywny zapoznać........

 • oswiecony19

  Oceniono 12 razy 12

  Janusz Palikot - 07.01.2013: "Sytuacja stała się groźna! Biskupi nie ukrywają już swojej chęci władzy! Czas na kontrreakcje! Czas zerwać konkordat! Czas chronić Polskę przed łapami Watykanu i jego namiestników! Musimy powstrzymać niebywałą inwazję Kościoła. Trzeba rozpowszechniać wszystkie przypadki patologii, nadużyć, przestępczości ze strony Kościoła! Trzeba też z całą siłą uderzyć w finanse! Trzeba gwałtownych działań osłabiających finanse Kościoła! Każdy, kto jest w stanie pomóc w zmniejszeniu środków wpłacanych przez obywateli na tace jest potrzebny! Organizujmy się! Namawiajmy sąsiadów, znajomych, członków rodziny ,aby nie dawali na tace! Wysyłajmy SMS-y, dzwońmy, zagadujmy na ulicy w biurze, apelujmy – nie płaćcie!"

 • sobiepan11

  Oceniono 12 razy 12

  Bardzo niebezpieczna jest próba (ciągle powtarzana przez katolików) zbudowania przekonania, że ateiści to jest jakaś jednorodna grupa ludzi. Ateistów ze sobą nie łączy nic, poza tym, że nie wierzą w zabobony! Katolicy odżegnują się od zbrodni jakie popełniła ich organizacja, a chcą żebym czół się odpowiedzialny za zbrodnie jakiegoś bandziora, tylko dlatego, że on też nie wierzył w boga.

 • neumarkt

  Oceniono 11 razy 11

  Kościół polski przez 2000 lat stanowi złośliwą narośl na ciele słowiańskich społeczności. Kłamie, zasypując nas "prawdami" , z którymi elity naukowców już dawno się rozprawiły! To wierutne kłamstwa , które wypłynęły z regionu ,"kraju bajek z tysiąca i jednej nocy" Polacy krytykujący Kościół coraz skuteczniej wytykają mu kłamstwa, konfabulacje, przekłamania, głoszone, w świetle wiedzy 21 wieku, piramidalne bzdury... Do takiej krytyki ma prawo każdy światły obywatel, ma prawo krytykować i wytykać działania niezgodne ze zdrowym rozsądkiem, butne i głupie wypowiedzi wydalane przez hierarchów: Michalika, Głódzia, i nawet Pieronka!

 • oswiecony19

  Oceniono 11 razy 11

  Kupimy kościoły! Prężnie działająca firma w branży wspinaczki rekreacyjnej, zakupi w dużych miastach ( powyżej 300.000 mieszkańców) kościoły, celem poszerzenia profesjonalnej sieci ścian wspinaczkowych.Kościoły mogą być zadłużone! Proboszczu, masz problemy ze spłatą sądowych roszczeń za molestowanie dzieci? Sprzedaj nam kościół!

 • user49

  Oceniono 10 razy 10

  jeżeli nawet Pieronek zwariował, to juz koniec. Drogi panie, sam pan pisze, czy mówi, ze kościół jest atakowany przez internautów. To co, ktoś im kazał, czy to wy zapracowaliście ciężko na taka sytuację. Niech pan nie będzie śmieszny, że internauci są pod czyimś wpływem, pomyślcie dlaczego atakują kk. Popierajcie dalej taliba z Torunia, to wam wyjdzie na zdrowie!! A juz twierdzenie, panie biskupie, że ateiści doprowadzili kraj do ruiny, w pańskich ustach jest jawnym nadużyciem. Bo kraj - tak, ale kk nigdy nie miał tak dobrze, jak za PRL i to pan wie bardzo dobrze, prosze nie kłamać, bo to grzech! A że chrześcijanie giną na świecie? A pan myślał, że ludzie w Ameryce Łacińskiej zapomną, że zakonnicy-konkwistadorzy rzucali dzieci Indian psom na pożarcie? Pan o tym nie wie? Pan jest zbyt dobrze wykształcony. A Afryka? A kk w służbie Leopolda w Kongo belgijskim? Przykładów jest wiele i musicie koledzy z kk dlugo jeszcze za to płacić.

 • white_lake

  Oceniono 10 razy 10

  pieronek-betonek

 • pannamarianna777

  Oceniono 10 razy 10

  13 się boicie? Przesądni... no, ciekawe
  www.tokfm.pl/blogi/tylko-glowizna/2012/12/pomyslnego_nowego_roku/1
  też sobie powróżę. Takiego roku jak poprzedni pełnego obfitości w dobra nie widzę

 • oswiecony19

  Oceniono 9 razy 9

  Zamiast lichtarzy na kolędzie, połóż na stole bitą śmietanę z Biedronki. Zobaczyć minę księdza ... bezcenne!

 • zenon444

  Oceniono 9 razy 9

  Zaraz zaraz... zdaje się że 1000 lat temu ktoś poprzedników tego pana tu zaprosił - czy bilans ich działalności w tym okresie na pewno wypada pozytywnie ? politicalobserver.pl

 • barbiekiller89

  Oceniono 11 razy 9

  KRRiT właśnie stosuje te same zasady dla TV Trwamco i dla innych telewizji i dlatego Rydzyk się tak boi....minęły "złote czasy IV RP":P

 • mm0427

  Oceniono 9 razy 9

  No tak - liczba ludności na świecie w czasach Nerona wynosiła jakieś 250 mln.

 • demolka666

  Oceniono 8 razy 8

  naszemu pierunkowi się popier...ło :) mówi: "Wystarczy zobaczyć jakąkolwiek wiadomość o Kościele i poczytać wpisy internautów, którzy gromadzą się jak kruki nad trumną" - buahaha...!!! no dobre! nad trumną! oby okazało sie prawdą :))) poza tym ja żądam tylko jednego: usunięcia z życia społecznego ŚWIECKIEGO PAŃSTWA symboli religijnych, tylko tyle, te symbole, te krzyże i ci święci wcale nie święci ranią moje ateistyczne uczucia religijne :)) klechy do klechlandii, pedofile do więzienia, komuniści w kosmos, pisobolszewicy na żoliborz!!!...:))

 • oswiecony19

  Oceniono 8 razy 8

  Janusz Palikot - 07.01.2013 Radio ZET: Ateiści mają prawo do uczuć ateistycznych, do uczuć niereligijnych.To są takie same uczucia, trzeba je tak samo szanować jak uczucia religijne!

 • sisi64

  Oceniono 8 razy 8

  Panie klecho! Szlag mnie trafia, gdy to czytam!!! A kraj ze zniszczeń wojennych odbudowały spasione klechy? 1000 szkół na 1000-lecie wybudowały klechy ? Fabryki, huty, kopalnie, które dawały pracę milionom Polaków wybudowały klechy? A moze krasnoludki????

 • oswiecony19

  Oceniono 8 razy 8

  Dlaczego kościół w Polsce nienawidzi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ...? Bo wolontariusze orkiestry, robią konkurencje dla kościelnej "tacy" Się ma WOŚP!

 • wondziadu

  Oceniono 8 razy 8

  To wy czarne pijawki wyssalićcie krew z Naszej Ojczyzny . Ateiści to za socjalizmu pozwalali wam kościoły budowac i plebanie fortece. A po 1989 r to własnie kk i styropianowcy doprowadzili wszystkie fabryki i zakłady do upadku i sprzedali za grosze. A to wszystko było stworzone własnie za socjalizmu. A teraz właśnie rzesze działaczy solidarnościowych chodzi po śmietnikach i szukają złomu i chleba , bo nie maja gdzie pracowac . I pewnie teraz dziękują bogu i solidarności że są tacy ,,wolni,, .

 • xymeon_x

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Pieronek - kto sieje wiatr, ten zbiera burzę ... jak działacie takie odzew wywołujecie. To nie ateiści niszczą kościół tylko spaczeni kapłani, oddani mamonie ..

  Nie znam w swoim życiu osoby dla której autorytetem by był jakikolwiek ksiądz ... degrengolada i upadek tego stanu - bez serc, bez ducha to szkieletów ludy

 • steq1

  Oceniono 8 razy 8

  czarna tłusta istota łże jak najęta a na dodatek pasiona z pieniedzy podatnika czyli ateisty i innowiercy

 • saidakbar

  Oceniono 8 razy 8

  pieronek wsadż swój ogonek rydzykowi a póżniej obaj na stos stare bezwartościowe dziady

 • kociewiak999

  Oceniono 7 razy 7

  ..moze demokracja jest kulawa ale kosciol katolicki w Polsce stracil serce,pycha ,mamona stala sie ewangelizacyjnym haslem,a k.Rydzyk nie omylnym jak sam papierz....

 • oswiecony19

  Oceniono 7 razy 7

  Kościół jest organizacją przestępczą.Dowody!!! - Prawdziwe oblicze kościoła cz.1,2,3,4 youtu.be/-1bDd-pceF4

 • oswiecony19

  Oceniono 7 razy 7

  Kościół jest biedny ... "Wczoraj w Betlejem, dzisiaj Bentleyem... " Audi A8 , Lexus, Chevrolet itd. Niech prawdziwi katolicy popatrzą i się zastanowią, jak czarna mafia w sukienkach robi ich w bambuko! ... prawdziwikatolicy.blogspot.com/2012/03/legalna-mafia-2-samochody.html

 • mirekch60

  Oceniono 7 razy 7

  Pieronek,jak tak dalej będziecie się wtrącać do wszystkiego i wymyślać absurdy na temat wiary to za pól roku Polacy obudzą się w średniowieczu ,a wy do tego dążycie.

 • xan-ti

  Oceniono 6 razy 6

  Kiedy do kościoła wreszcie dotrze, że to oni są teraz zacofani, śmieszni i groteskowi?

 • wlodwoz

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Pieronek, kiedyś Pana ceniłem. Przynależność do czarnej mafii odebrała panu logiczne myślenie.

 • xymeon_x

  Oceniono 5 razy 5

  jedyna refleksja jaka mi się nasuwa po przyjrzeniu się bliżej zdjęciu sinej eminencji to :.... Tadek ! Pij nie pie...!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX