Komentarze (36)
"Nikt nie każe Kaliszowi być w SLD. Niech się zdecyduje"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gniew7

  Oceniono 12 razy 2

  Polscy politycy zgrani jak stara talia kart. Misiu-Rysiu, na emeryturę, pliz!

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 16 razy 2

  Ale się tyłki zatrzęsły. Wam aktywiści z SLD też nikt nie kazał swoimi działaniami dyskredytować lewicy. I też nie kazał być w SLD. Wtedy SLD kojarzyłoby się z prawdziwą lewica, a nie zadufanych w sobie, pomazanych korupcją pseudomędrców.
  Bądźcie łaskawi pojąć, że POLASKA LEWICA to nie tylko poddańcy Millera i spółki.

 • rudniczak

  Oceniono 3 razy 1

  Kwaśniewski , Kalisz , Siwiec i Palikot to KPP
  KLUB PODSTARZAŁYCH PLAYBOYÓW

 • lewyprawydlazabawy

  Oceniono 7 razy 1

  Kwaśniewski chyba rozum postradał, albo ma gorsze dni jeśli na pani Grodzkiej chce wjechać do Parlamentu Europejskiego. I do tego z upadającym Palikotem jego gejami i transwestytami oraz ludźmi których głównym programem jest legalne palenie trawki.

 • zapatero222

  Oceniono 11 razy 1

  Kawiorowy celebryta, śmieszny, rubaszny, tłusty, obleśnie sliniący się, gramatyczny nieuk (-om,-oma,-omy)
  nadaje się tylko do TVN, Polsatu, Radia ZET, ale nie do Brukseli!

 • ganda321

  0

  Wypowiedź Oleksego na temat Kwaśniewskiego i jego "romansu" z Ruchem Palikota:
  www.itvl.pl/news/jozef-oleksy-chce-silnej-lewicy

 • andrzejt1950

  0

  Dla LSD to oczywiście jest szok.Jak Kwaśniewski mógł wybrać Palikota , człowieka , według mediów i sejmowej bandy czworga , nieokrzesanego,nieobliczalnego, ano wybrał dlatego ,że z Palikotem coś można zdziałać, zrobić , z pozostałymi tylko pogadać, Ta grupa czterech partii od dawna zajęta jest sobą i czynią działania pozorne. Żeby nie powiedzieć dosadnie, Opi...lają się dokładnie , dbając tylko o swoje dobre samopoczucie i kasę.

 • dzidek84

  0

  "A SLD, przy wszystkich atakach, jest dziś trzecią siłą polityczną w Polsce" - buahaha
  Napieralski chyba nawet nie wie co się dzieje w Polsce od kilku ładnych lat. Niech się SLD, PiS, a nawet PO nie zdziwią wynikami następnych wyborów.

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 2 razy 0

  Zaczynają się przepychanki, który "Ezeldowiec" jest swojszy, albo który zasłużeńszy i autentyczniejszy :) Jaja jak berety. Towarzyszu Napieralski spier....ście robotę, walcząc z Olejniczakiem. Jesteście młodzi, ale du.pa z was. Dajcie spokój Kaliszowi i kupcie sobie jakiś porządny kompakcik cyfrowy, bo to lepsze niż kamerka w telefonie. Macie dojścia i talent fotograficzny,

 • cholonek

  Oceniono 2 razy 0

  Syndykat Lewych Dochodów zapadł na chroniczną sraczkę. To Syndrom Likwidacji Dostępudokoryta.

 • puch-atek

  Oceniono 4 razy 0

  'Nikt nie każe Kaliszowi być w SLD' ? Hehehehe, a to mnie pan N. rozbawił. A kto każe wybierać? A kto szantażuje wyrzuceniem? Wierność albo won. A co, związek otwarty SLD nie interesuje? Wodzowie SLD zachowują się jak stara prostytutka kltóra kochankowi każe być wiernym, bo jak nie to won. Ciekawe kto na tym lepiej wyjdzie? Lewica taka stetryczała, bo starzy wodzowie chcą tylko władzy absolutnej, a młodzi chcą tego co mają starzy. Innymi, słowy stado spuszczonych świń, z popłuczyn PZPR-owskiego mitu.

 • starszy-65

  Oceniono 2 razy 0

  Napieralski już się podlizuje Milerowi bo zależy mu na etacie eurodeputowanego. Zawsze był delikatnie mówiąc partyjnym lizusem i takie stanowiska wśród członków akceptował. Boże chroń nas przed takimi działaczami to już jest lepszy Miler czy Urban

 • 13sw

  Oceniono 4 razy 0

  Odezwał się Grzesiu, który uwierzył, że jego inicjatywa w 2010 odniosła sukces, podczas gdy głosowało na niego tylko te 14% wyborców, którzy nigdy by na Kaczyńskiego nie zagłosowali, ale też widzieli wady Komorowskiego i postanowili nie dać mu wygrać już w I turze.

 • bogoria11

  Oceniono 12 razy 0

  Problem w tym, że ludzi formatu Kalisza w SLD nie ma. Facet wykształcony, inteligentny. Pytanie ile czasu da sobą tak postponować przez Millera, czy Napieralskiego? Wdanie się w inicjatywę Olka, który nagle trzeźwo (sic!) spojrzał na politykę, nie jest dobrym rozwiązaniem. Pytanie: czy ma inną opcję? Szkoda człowieka, bo ta akcja polskie bunga-bugna poważne nie jest. No chyba, że wszyscy uczestnicy tej hecy faktycznie coś zrozumieli, ale czy nie jest to deczko za późno?

 • condor

  Oceniono 16 razy -8

  No i doczekałem chwili kiedy czerwony podgryza czerwonego. Moim zdaniem Kwachu najpierw rozbije towarzyszy z sojuszu a potem sam odejdzie w niebyt. Za moment szczury z SLD będą uciekały do osłabionego Donalda i paradoksalnie to platfusy na tym skorzystają.
  ekochlebek.blox.pl/html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX