"Kaczyński przyszedł na mównicę z IV RP pod pachą. Jak w grze The Sims - wirtualny świat, wirtualne życie..."

- Tablet wniesiony na mównicę przez prezesa Kaczyńskiego zdradza, gdzie mieści się projekt IV RP - w sferze wirtualnej - mówił w Poranku TOK FM Wojciech Maziarski. - Nikt tak nie ośmieszył "projektu Gliński" jak prezes z tabletem - dodała Janina Paradowska.
Publicyści w Poranku TOK FM wrócili do wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego na ostatnim posiedzeniu Sejmu. Prezes Prawa i Sprawiedliwości ominął wtedy regulamin Sejmu i umożliwił wystąpienie prof. Piotrowi Glińskiemu na mównicy - odtworzył jego przemówienie z tabletu.

- Tablet zdradza, gdzie mieści się projekt IV RP. A mieści się on w sferze wirtualnej - komentował w TOK FM Wojciech Maziarski. - Kaczyński przyszedł na mównicę z IV RP pod pachą. Zaprezentował nam premiera tejże RP i ona trwa w tablecie. Tam toczy się jej życie polityczne, wybory. To jak w grze "The Sims": wirtualny świat, gdzie są jakieś postacie, one prowadzą wirtualne życie, mają swoje sprawy. Ta rzeczpospolita tam trwa i nie sądzę, żeby się szybko skończyła - dodał publicysta.

"Nikt tak nie ośmieszył Glińskiego jak sam Kaczyński"

Bartoszowi Węglarczykowi, naczelnemu miesięcznika "Sukces", wybieg Jarosława Kaczyńskiego się spodobał. - Sposób, jaki prezes znalazł, żeby ominąć zakaz, był fantastyczny - stwierdził publicysta. I spotkał się ze sprzeciwem: - Ale to nie przystoi randze polityka i sprawy! - oponował Maziarski. - Był to psikus małego Jasia, który przechytrzył wychowawcę - stwierdził.

Dyskusję podsumowała Janina Paradowska, która też przyznała, że podobało jej się zachowanie prezesa PiS. - W końcu nikt tak nie ośmieszył "projektu Gliński" jak prezes z tabletem... - stwierdziła.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (93)
"Kaczyński przyszedł na mównicę z IV RP pod pachą. Jak w grze The Sims - wirtualny świat, wirtualne życie..."
Zaloguj się
 • skynet1234

  Oceniono 170 razy 144

  Tak sobie myślę, że gdyby nie tablety, Macierewicz ze swoimi idiotycznymi pomysłami, Agent Tomek na spotkaniach z moherami w kościele, to PiS by nie istaniał. Bo kto mi odpowie CO PiS zrobił pożytecznego dla Polski?!?!

 • gregorry1953

  Oceniono 100 razy 88

  Kaczyńskim nigdy nic się nie udało poza epizodami 2005-2007 i prezydenckim i sie nie uda. Podobno człowiek uczy się na własnych błędach, jednak Kaczyńskiego to nie dotyczy i do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego. Może to infantylizm prezesa?! Bo cały czas postępuje wg zasady - zrobię na złość mamie i odmrożę sobie uszy.

 • piemont12

  Oceniono 79 razy 67

  Nawiązując do wygłupów J.Kaczyńskiego :
  Ale i tak ,Wałęsa, jest lepszy od "Tableta" Kaczyńskiego... l.Wałęsa jest sprawnym internautą, potrafi poruszać się w sieci, w odróżnieniu od pierdoły Kaczyńskiego....

 • zuk.w.trawie

  Oceniono 59 razy 39

  @gregorry1953
  Jednak się udało: wszyscy nieustannie podniecają się tym co K. zrobił, czego nie zrobił, co powiedział, wziął tabletkę czy też nie. Nieustanna obecność w mediach to w dzisiejszych czasach przecież sukces.

 • 1966jerry

  Oceniono 47 razy 35

  Pan Gliński to teoretyk - nie mówię,że głupi bo jego pomysły są ciekawe ale nie do zrealizowania przez żadną ekipę rządzących .,z tak dużymi problemami jakie u nas występują praktycznie w każdej sferze życia należałoby to rozłożyć na 20-30 lat ,a nie do kolejnych wyborów ,by je wygrać.,można byłoby zacząć już kilkanaście lat temu od czegoś ,byłby efekt choćby w jednej ,dwoch dziedzinach i iść dalej ,ale jebane knury z ul.Wiejskiej pie... to ,wolą przy korycie siorbać naszą kasę ,ustawiać rodzinę i znajomków w ministerstwach i spółkach państwowych ,. póki nie zmieni się ordynacji wyborczej taki burdel będzie nad Wisłą jeszcze bardzo długo !!!!!!!

 • makrelas

  Oceniono 43 razy 27

  Kaczor wygrywa wybory i rzadzi takim czyms jak ty.

  Otworz oczy ciemnogrodzki Buraku

 • piotr_kolec

  Oceniono 33 razy 23

  - Przepraszamy cię Kazio za wszystkie psikusy
  Za klapsy, kocówy… to było dla zabawy
  - A ja was przepraszam, że przez służbę całą
  Sikałem wam chłopcy, co rano, do kawy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX