Komentarze (172)
"Wybory - batalia o Oscara za rolę drugoplanową. Wygra Komorowski - najmocniejszy rywal "pacynka prezesa"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • darius112

  Oceniono 11 razy 11

  Lis ty psie.

 • jacaja

  Oceniono 10 razy 10

  Nie pamiętam tytułu książki, ale w niej pewna grupa ludzi, a byli to wojskowi - generałowie, pułkownicy... itd, aż do szeregowych, przejmowała po kolei władzę mordując poprzedników. Po każdym przewrocie przedstawiciel kasty wygłaszał telewizyjne orędzie do narodu. W miarę degradacji grup trzymających władzę :D orędzia te byīy coraz uboższe intelektualnie.
  Po przejęciu władzy przez szeregowców ich przedstawiciel wygłosił orędzie przystawiając do kamery wielki zaciśnięty kułak i wykrztusił jedno słowo "QQQQrwa!"
  Wydaje mi się, że w naszych elitach politycznych właśnie dochodzimy do tego ostatniego etapu...

 • westgreg

  Oceniono 10 razy 10

  Niedźwiedzia przysługa red Lisa dla B.Komorowskiego:

  Najpierw:
  <<"Pierwszy obywatel jest tak naprawdę pierwszym cheerleaderem, bardziej zaś niż zwierzchnikiem sił zbrojnych jest Mistrzem Ceremonii i Gwarantem Dobrego Nastroju Narodu, który podtrzymuje nawet za cenę pielęgnowania złudzeń" >>

  Potem:
  <<Redaktor naczelny tygodnika "Newsweek" przekonuje, że urzędujący prezydent zasługuje na reelekcję.>>

  Czyżby B.Komorowski zasługiwał na reelekcję, bo sprawdził się jako pierwszy cheerleader i pielęgniarz złudzeń? Rekomendacja pierwsza klasa.

 • moher.do.bulu

  Oceniono 16 razy 10

  Tylko bezmózgowy Leming może się delektować rzygowinami Liza i POmyjami Klozety.

 • smurfmadrala

  Oceniono 18 razy 10

  Funkcjonariusze dziennikarze tracą nerwy.
  Towarzysze POlitrucy mają coraz trudniejszą robotę, służba nie drużba.

 • mirekk55

  Oceniono 14 razy 10

  Panie Lis przecież kiedyś też byłeś redaktorem trzeciorzędnym.A Komorowski startując na Prezydenta w którym rzędzie był w Platformie.Sam Tusk zadrwił z Komorowskiego żeby mu się nie wtrącał do rządzenia tylko pilnował żyrandola.A kim że to jest ten Komorowski - ma byle jakie wykształcenie nie zna języków jest dyslektykiem (dobrze że się bezbłędnie podpisuje) nie obyty w towarzystwie parlamentarnym - robi gafę za gafą a patrząc ostatnio na niego to się wydaje że jest znudzony życiem. Panie Lis - gdyby doszło do debaty z Dudą, z Ogórek,a już nie mówię o Palikocie to z obecnego Prezydenta została by mokra szmata.Nawet gdyby pan tę debatę prowadził nie pomógł bu mu pan a jeszcze panu by się dostało za stronniczość.

 • disloyall

  Oceniono 9 razy 9

  Bajka o Lisie /Panie Andrzeju Waligorski wybacz, gdziekolwiek jestes...:

  ...Raz słowik śliczne pienia wywodził na żerdzi,
  A obok usiadł Lis-śmierdziel, wypiął się i śmierdzi.
  Przestań - błaga go słowik - bo mnie tu szlag trafi.
  Trudno - odrzekł Lis - śmierdziel - każdy robi co potrafi.

 • disloyall

  Oceniono 11 razy 9

  Resortowy bachorze , pacynko Tuska ...przeciez to ty kiedys rwales sie do urzedu prezydenta. Brakuje na aktualnej liscie kandydatow pacynki Tuska - Lisa ??? No nie ma, bo wszyscy wiedza, ze jestes pacynka i cynglem, hiena dziennikarska forever.
  I masz kompleks wyksztalcenia..kim ty jestes pprzy dr. Andrzeju Dudzie, doktorze prawa UJ ?

  Ty masz jakies wyksztalcenie pozakomusze ?? Wieczorowa szkole aktywu PO ??? Buahahahahahaha !!!!!! Nawet nie jestes obrzezany, bo jaja masz za male i jakies wyploszone...

 • cholonek

  Oceniono 17 razy 9

  Lizodup Liz Dupoliz Pierwszy w akcji.
  Czegóż innego można się było spodziewać?

 • qazokm

  Oceniono 8 razy 8

  Jak zwykle stek bzdur.

 • kikut5

  Oceniono 14 razy 8

  Skierować Lisa na badania psychiatryczne. Jego bełkot coraz bardziej dokucza mieszkańcom Polski.

 • satrustequi

  Oceniono 10 razy 8

  Lis nieładnie pomniejsza kandydatury, bo Barack Obama, John Kennedy i wielu innych stało się znanymi i wybitnymi liderami dopiero po starcie prezydenckim, a nie przed nim.... I skąd Lis wie że słabszym prezydentem w porównaniu z Komorowskim byłby dr Duda albo dr Ogórek?

 • clamcay

  Oceniono 14 razy 8

  resortowcy i pluszaki zaczynają ujadać, znaczy się że sytuacja Bronisława za wesoła nie jest.

 • panibiedroniowa

  Oceniono 20 razy 8

  Za to seksualny mobber swych podwładnych to postać nie tuzinkowa.

 • s0pe1

  Oceniono 9 razy 7

  Może ktoś zada takie samo pytanie panu redaktorowi które usłyszał Warzecha?

  Czy panu płacą za udział w kampanii tego kandydata?

 • wiesscar

  Oceniono 13 razy 7

  W tym wystapieniu obywatel Lis stracil dziennikarski obiektywizm i zapisal sie do sztabu wyborczego kandydata Komorowskiego. Jego programy zaliczac do czasu w mediach tego kandydata albo zdjac w kampanii z anteny.

 • robert9998

  Oceniono 10 razy 6

  Własnie o takich jak Tomasz Lis, Wielowieyska, Durczok,Kraśko, Pochanke, Tadla cała agora itd. 12 kwietnia 1893 roku John Swinton redaktor naczelny NY Timesa powiedział do zebranego zespołu, o zawodzie dziennikarza:
  Niezależna prasa nie istnieje.Dziennikarski interes polega na niszczeniu prawdy, na świadomym okłamywaniu, znieważaniu, warowaniu u nóg bogactwa oraz na sprzedawaniu własnego kraju i swojej rasy za kawałek chleba powszedniego.
  Jesteśmy tylko wasalami bogaczy za kulisami, oni pociągają za sznurki, a my tańczymy.
  Nasze talenty, nasze możliwości i nasze losy są własnością innych. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.

  DZIENNIKARSTWO NIE ISTNIEJE, TO TYLKO PROSTYTUCJA, CO SŁYSZYMY WIDZIMY,CZYTAMY.

 • ganro

  Oceniono 6 razy 6

  Nawet nie chce mi się liska czytać, cenię sobie obiektywne dziennikarstwo.

 • bilu46

  Oceniono 12 razy 6

  Bul Komoroski to z kolei pacynka con Donka,. Dlatego Bul nie budzi żadnego szacunku. c.b.d.o.

 • kosobudy

  Oceniono 12 razy 6

  Jak może tak nisko oceniać KOMOROWSKIEGO - NASZEGO PREZYDENTA - MIERNA??? JAK TAK MOŻE MÓWIĆ TAK SŁYNNY ZE SWOJEJ BEZSTRONNOŚCI DZIENNIKARZ!!! Prezydent medal mu dał a on tak sie odwdzięcza???

 • cholonek

  Oceniono 10 razy 6

  Szanowni Państwo, zastanówmy się chwile, podejdźmy do do sprawy pragmatycznie i pomyślmy o ewentualnych korzyściach ekonomicznych.
  W tym kontekście wybór jest tylko jeden: Magdalena Ogórek.
  To prawdziwy skarb medialny, który zapewni nam wielogodzinny czas antenowy we wszystkich światowych telewizjach i zajmie gigantyczną łączną powierzchnię na łamach gazet. Jako bez wątpienia najbardziej atrakcyjna "głowa państwa" będzie najchętniej i najczęściej pokazywaną twarzą i to nie tylko przy okazji rozmaitych spędów organizowanych dla politycznych celebrytów.
  To jest nadzwyczajny kapitał promocyjny Polski!
  A przecież i tak nie ma żadnego znaczenia, kto w danym momencie pilnuje żyrandola.

 • plautilla

  Oceniono 5 razy 5

  Rok 2014 "prezydentury" Komorowskiego
  pozwala cudzemu parlamentowi- knesetowi z dowódcami ich armii i religijnymi obradować na polskiej ziemi 27.01.2014r.(na świecie rzecz bezprecedensowa),
  w XI. 2013r. podpisuje ustawę o zakazie karania śmiercią zdrajców na ziemiach polskich podczas działań wojennych,
  15..5 2014r podpisuje ustawę na mocy której Polska traci suwerenność - służby specjalne obcych państw mogą atakować i aresztować Polaków we własnym kraju (od 17.05.2014r, a dla Mosadu od 14.01. w celu ochrony knesetu ) powinien być w trybie natychmiastowym pozbawiony funkcji, praw obywatelskich i uwięziony.
  niszczy wojsko polskie, a wydaje setki miliardów dolarów na rupiecie z demobilu /do remontu wszystko i bez uzbrojenia/;
  żołnierzy zawodowych zwalnia po 12 latach służby a zamiast żołnierzy armia generałów , biuralicji i biurw;
  wydaje setki miliardy zł kosztem głodnych dzieci w szkołach i 2mln rodzin poniżej poziomu ubóstwa na imperialną politykę usraela na Bliskim Wsch.;
  1.01.2015r wysyła misję specjalistów do Afganistanu, by zabezpieczali odwrót usraela stamtąd na koszt polskiego podatnika,
  obiecuje sekretarzowi generalnemu NATO, że Polska dofinansuje biedne NATO i Ukrainę;
  w interesie Francji wysyła żołnierzy do Rep.Środ.Afryki by zabezpieczyć wydobycie diamentów i uranu,
  „prezydent”, który podpisuje ustawę osłów 9.06.2014r przyznającą emerytury 50 tys. żydom zamieszkujących Izrael z polskiego ZUS-u dla morderców tysięcy polskich patriotów, bo skrzywdzonych przez Niemców i sowietów powinien być w trybie natychmiastowym pozbawiony funkcji, praw obywatelskich i uwięziony .
  obiecał żydom usraela , więc zdradziecko w nocy z 17/18.12.2014r, godz.0.45 w sejmie osłowie PO/PSL/ruch/ wykonali zamach na KONSTYTUCJĘ RP , aby zrealizowć politykę Komorowskiego/Tuska/Kopacz wyprzedaży finansjerze żydowskiej 1/3 terytorium Polski, na którym rosną lasy, wbrew 2,5 milionowi podpisów Polaków pod petycją sprzeciwu wyprzedaży lasów i ziemi złożoną rok wcześniej sejmie,po próbachTuska . Zamach miał umożliwić nie tylko sprzedaż lasów, ale ziemi na której one rosną obcym mocom. Tylko 5 głosami Polska uniknęła największego nieszczęścia Polski od czasów II wojny światowej.
  Steruje Polską na wojnę nie w polskim interesie/ pochodzenie ukraińskie;dziadek rezun z UPA/.
  Zdrajca racji powinien stanąć przed Trybunałem Sprawiedliwośći, który powstanie w tym celu. Dobre jedno zdanie o tym człowieku źle świadczy o dziennikarstwie opiniotwórczym i obywatelach tego biednego w rozum i myślenie- kraju.

 • emigrant38

  Oceniono 7 razy 5

  Trzeciorzędnych??? To odpady polityczne!

 • zuuuraw

  Oceniono 9 razy 5

  Lisowo-Olejnikowe plemię widać robi w gacie ze strachu.
  Od paru dni wmawia się nam, że wszystkie partie opozycyjne nie wystawiły swoich przywódców. Oczywiście żaden propagandzista PO nie zająknie się, że kandydat PO, zarówno 5 lat temu jak i dzisiaj nie jest przywódcą tej partii !
  Z Lisem wypada się tylko zgodzić co do skarlenia prezydentury. Jeśli urzędujący prezydent na swojej konwencji nawet pozdrawiając żonę posiłkować się musi kartką ?

 • ytzek.bloch

  Oceniono 9 razy 5

  Oj zazdrości Lis, że sam nie może kandydować i nikt już go jako polityka poważnie nie chce traktować. A taki był śliczny hamerykański jeszcze dziesięć lat temu... nawet dwie książki napisał. A Newsweek poważnie rozważał możliwość jego kandydatury. I zamiast Lisa prezydentem został Kaczyński. Od tamtej pory Tomasz Lis otwarcie i wściekle atakuje wszystko co związane z PiS, bo w jego umyśle to właśnie Kaczory i ich partia "ukradły" mu prezydenturę. Oto cała tajemnica jego ataków na prawą stronę. Do dziś nie może tego przeboleć.

 • ideefiks

  Oceniono 7 razy 5

  czyli naczelna pacynka urzędującego przystąpiła do profilaktycznego czołobicia?

 • citaobscura

  Oceniono 5 razy 5

  --------------------------------
  Obsada jest mierna bo nie startuje Lis :-)

 • wiesscar

  Oceniono 7 razy 5

  Komorowski nie odbiega intelektualnie wiele od poziomu reszty kandydatow. W dodatku chory. Czas zlikwidowac urzad prezydenta i senat. Nie stac Polakow na utrzymywanie fikcyjnych urzedow dla pilnowaczy zyrandoli i tu i tam.

 • cierniooczek

  Oceniono 13 razy 5

  redaktor Kulczycki do publicysty Lisa w TVP INFO......." czy bierze Pan pieniądze za udział w kampanii Bronisława Komorowskiego?"

 • cierniooczek

  Oceniono 9 razy 5

  cyt.""Wybory wygra Bronisław Komorowski. Przegra je niestety prezydentura. Jeszcze nigdy w prezydenckiej batalii obsada nie była tak mierna. Pytanie, czy to dowód na to, jak doskonałym prezydentem jest Bronisław Komorowski, czy też na to, jak bardzo prezydentura skarlała. Bo że skarlała, to oczywiste". Żebyś się nie zdziwił panie Lisienko....żebyś się nie zdziwił....Czy Bul jak Tusk też ma pluszaka gdy wyjdzie na konferencje prasową?

 • satrustequi

  Oceniono 9 razy 5

  Już prawie dekada PO i nasładzających się nią dziennikarzy u steru daje słodkie nieuknione owoce...

 • herbutrzywdar

  Oceniono 4 razy 4

  Obawiam się,że Pan Redaktor Lis nie jest bezstronnym komentatorem politycznej rzeczywistości.Po opowiedzeniu się po jednej ze stron obecnie broni swego dochodowego miejsca pracy.

 • brajanu

  Oceniono 8 razy 4

  lis dupolis. ok, a teraz jakie cechy, umiejętności posiada komorowski, że w słowach lisa tak wyróżnia się na tle pozostałych kandydatów/?? przecież komorowski to zwykły chłopek z dosyć mała wiedzą o tym co go otacza.

 • Oceniono 8 razy 4

  Lis to już tak bredzi, że nawet jego najwięksi sekciarze przestają wierzyć w jego wiarygodność.

 • wiesscar

  Oceniono 8 razy 4

  WSI wyborcy nie wybiora na prezydenta. Juz lepiej ich szefa Putina. Nalezy omijac posrednikow.

 • satrustequi

  Oceniono 8 razy 4

  Zamiast się cieszyć że wystartowała Anna Grodzka i inni, dziennikarze proPOwscy szydzą

 • jankiel77

  Oceniono 12 razy 4

  "Lis chce zmiany modelu prezydentury.".. ludzie ten dureń wyobraża sobie, że jego głos jest tak nośny jak choćby prezydenta USA. Wydalony z Ameryki prostak udaje geniusza w POlsce. Gdyby czytał opinie o sobie, a był jakoś myślący, skryłby się do mysiej dziury dla swego potomstwa, które tę hańbę po ojcu wieśniaku, ograniczonym do cna, będzie musiało dzierżyć całe swoje życie.

 • 1stanczyk

  Oceniono 4 razy 4

  Oj, za dużo Cię kasujemy. Poczytaj Netykietę

  Jak na "rynkowa pozycje" Lisa Jego "konkluzje" są zdecydowanie przedwczesne.
  To jest dopiero czas deklaracji kandydatów.
  Biorąc nawet pod uwagę te częste, typowe dla naszego półświatka półinteligencji porównania którymi szczególnie w odniesieniu do Stanów Zjednoczonych nie gardził rowniez Lis to Obama startując na prezydenta Stanów Zjednoczonych tez startował z przegranej pozycji.
  Bo to nie są żadne konkluzje ale zwyczajna prostacka propaganda dyskredytująca co dopiero zadeklarowanych kandydatów.
  Dlaczego z podobnymi tekstami nie poczekać aż w przedwyborczej walce wyłożą swoje a nie te partyjne karty na stół.
  Jako desygnowani partyjni kandydaci maja wybór: albo ten tradycyjny wśród naszego półświatka okrągłostołowej półinteligencji "bierny mierny ale wierny" jak obecnie sprawujący urząd prezydencki Komorowski (czego wyrazem był "Bronek" w ustach Ewci po szefowej PO) albo raz desygnowani narzuca partii swoje indywidualności.
  Plugawa propaganda Lisa ma na celu zawczasu zapobiec tej drugiej ewentualności polegającej na uskrzydleniu kandydatów na prezydenta ta oficjalną nominacją.

  Oficjalna nominacja wiąże kandydatów z partia ale rowniez partie z kandydatami.

  On ich, podobnie jak uczynił to, wywyższając się w wywiadzie u kolaborantki Paradowskiej Komorowski, dołuje w nadziei ze pozostaną niewolnikami partii które ich desygnowały.

  A wcale tak być nie musi .

  Może być odwrotnie; partie przez ten czas mogą stać się zakładnikami przedsiębiorczych kandydatów czego zresztą nie tylko kandydatom naszemu krajowi szczerze życzę !!!

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 12 razy 4

  Lis,jak zwykle renie głupa.Poniewaz chce zeby tylko ten był Prezydentem,kogo popiera banda III RP,uwaza ze 40 milionowy naród nie ma alternatywy dla Komorowskiego -przygłupa.W Koreii Północnej tez nie ma alternatywy dla przygłupów z dynastii Kim
  litera.fr/category/news/

 • tytus14

  Oceniono 3 razy 3

  Obszczymur Lis wie na pewno kto wygra wybory, tyle lat lizał pałkę zjebom z po że już nic normalnego nigdy nie powie

 • John Bayley

  Oceniono 3 razy 3

  Lis to człowiek, który mocno faworyzuje ludzi z Platformy Obywatelskiej i Komorowski jest oczywiście idealnym kandydatem dla niego. No ale przecież ten pan nie przejmuje się czy wystarczy mu od 1-szego do 1-szego bo za swą stronniczość dostaje hojne wynagrodzenie :)

 • franekwolusz

  Oceniono 9 razy 3

  Lis - dupoliz Platformy i Komorowskiego - człowieka nijakiego, mało elokwentnego i niezbyt bystrego. Zasługujemy na coś więcej.

 • jkredman

  Oceniono 7 razy 3

  kolejny cham telewizyjny, i za niego płacimy abonament

 • red-akcja

  Oceniono 9 razy 3

  Tofaszystwo opłaca tego prymitywa, bo bez medialnego ZOMO straci władzę. Ten prymityw zarabia kasę tylko dlatego, że jest Tofaszystwu potrzebny. Nie jest to żaden dziennikarz, podobnie, jak dziennikarynka M.O. Obie te pacynki nie spełniają podstawowych warunków, żeby zaliczyć je do braci dziennikarskiej. Gów::o, którym wypełniają przestrzeń medialną nie różni się zbytnio od gów::a hitlerowskich mediów propagandowych w okupowanej Polsce: kłamstwa,, kłamstwa, kłamstwa. Opozycyjna partia,, jak partyzanci za okupacji pokazywani są jako "antysystemowe" zbiry. Dość tego k::restwa !!!

 • shedows1969

  Oceniono 7 razy 3

  A Lis to zwykła świnia jest , zdrajca i manipulator.

 • basiula36

  Oceniono 3 razy 3

  Chcę zauważyć że obecny prezydent też jest notariuszem. Co do reszty wyjątkowo się zgadzam.
  Obecnie wybory prezydenckie poziomem i formą przypominają konkurs Eurowizji.

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 2

  menażeria prezydencka jest wyjątkowo smieszna i mizerna /ogorek /--powinni sprzedawac repliki żyrandola by każdy mogł go sobie kupic do domu i pilnowac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX