Komentarze (140)
Jarubas: Turystyka polskich polityków na Majdan nie bilansuje się na plus. Potraktowano Polskę jak chłopca na posyłki
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
  • duupa15

    Oceniono 4 razy 4

    Bredzisz chłopie. Dzięki Putinowi mam tanie owoce (np. jabłka po 1,20-1,50 zł), tanie warzywa i paliwko po 4,41 zł za litr :)

  • marswar

    Oceniono 8 razy 4

    Oj Panie Jarubas to nie polityka ziemi świętokrzyskiej - nas teraz nie musi być na pierwszej linii, my mamy krzyczeć, huczeć, wrzeszczeć po świecie - nic o Ukrainie bez Ukrainy. Sankcje naszych rolników dotknęły a tyle ludzi głoduje na świecie. Państwa ugrupowanie jest w rządzie - wysyłać pomoc humanitarną - żywność (tylko wysokiej jakości) Pomocy humanitarnej Polsce unia nie zakazuje. Nie utrudniać wyjazdu Rosjanom z obwodu kaliningradzkiego z zakupionymi towarami - jak chce wywieźć busa mięsa a dorzucić przyczepkę jabłek - jak go jego przepuszczą, jedzie "trupok" na ruskich blachach (auto) na zakupy policji NAKAZAĆ przymknąć oczy a jak trzeba to pomóc, kartki Rosjan nie obsługujemy uznać za rasizm i surowo karać. Teraz płacz i zgrzytanie zębami - Polscy politycy zachowują się jak KRETYNI zdecydowana większość bez względu na opcje.

  • drakoboy

    Oceniono 10 razy 4

    Nie wszystko jest geszeftem, biznesem i kasą, Panie Jarubas.

  • peter-123

    Oceniono 16 razy 4

    I Jarubasa potraktuje Polska jak chlopca na posylki z PSL. Bufon, ktory nic w poltyce zagranicznej nie pozostawil, a dzis wyniesiony z braku laku w PSL na wyzyny, madruje bez tresci i jakosci. Ot nawiedzeni mlodzi i grozni. Kandydat na Prezydenta , ale czego ?

  • alfalfa

    Oceniono 7 razy 3

    Bluźni nowemu wyznaniu wiary leminga, to i komentarze są. Czekam aż ktoś go nazwie "ruskim trollem".
    A.

  • 123waz

    Oceniono 9 razy 3

    i ma rację, prawicowi politycy jeździli na Majdan, śpiewali " sława Ukrainie " aż rzygać się chciało. Razem z banderowcami trzymali się za ręce ! A teraz Ukraina ma ich, Polskę gdzies, jak przyjdzie okazja to wraz z bandziorami -seperatystami wymorduja nas do jednego. Świeczki w oknach ...masakra, żadnego honoru i dumy narodowej, nic.

  • melka_06

    Oceniono 3 razy 3

    "Żywią i bronią" i "Za naszą wolność i waszą" - pompatyczne ale było. Teraz główne hasło PSL to "wyciskanie brukselki".

  • pirex

    Oceniono 13 razy 3

    Siwe włosy się pojawiają, a rozumu wciąż brak, pewnie już tak zostanie, niepotrzebnie matula i ojciec od pługa oderwali.

  • tag1

    Oceniono 13 razy 3

    to po co mi taki partyjny prezydent, już takiego mieliśmy, mamy. Polsce potrzebny niezależny od żadnej partii kandydat na to stanowisko, który dokładnie przeczytał i zrozumiał Konstytucję R.P. a nie wieczny "ich melde gehorsam:" chodzący na pasku aktualnie rządzącej partii.

  • oloros11

    Oceniono 9 razy 3

    w Polsce osiągnięto już jedno - nie ma wyboru
    to jest taka demokracja
    jej podstawowa zaleta to jest możliwość zmiany bez rozlewu krwi -
    jaka jest w Polsce możliwość zmiany - żadna
    w wszyscy mówią ze to Wybory!!
    mnóstwo gadania - a przy korycie ciągle ci sami - co mówią - nie ma żadnego znaczenia

  • Oceniono 2 razy 2

    W koncu widze jednego co mysli.
    Jest tylko troszeczke gorzej nizli opisal, aby byc 'chlopcem' trzeba byc wpierw poproszonym aby nim byc. Mysmy sami poszli, pierwsi, bez pytania ...
    Mysmy sami zrobili siebie chlopcem do bicia ... sami nalozyli np sankcje jablek, sami wysylali Sikorskich i innych do konfliktu pomiedzy dwoma innymi krajami, bez kooperacji z EU czy NATO do ktorych nalezymy.

    Jedna mam nadziej, ale mala, iz to nas NAUCZY na przyszlosc. Niestety, watpie jednak iz tak sie stanie. Pewnie bedzie jeszcze gorzej, bo nienawisc do Rosji tylko wzrosnie ... kiedy teraz przez lata bedziemy my Polacy (znaczy ja akurat jestem w USA) odczuwac konsekwencje tego wystawiania glowy bez pytania ....

    Milego jedzenia jablek i powodzenia w szukaniu pracy na Zachodzie, slyszalem iz sa miejsca w stoczniach we Francji ... oni sa tam bardziej pragmatyczni i martwia sie o ekonomie i dobrobyt swych obywateli ... w koncu, dzisiaj, bez pracy ... nie ma zycia (godnego zycia)

  • wojtek2784

    Oceniono 2 razy 2

    "Turystyka polskich polityków na Majdan nie bilansuje się na plus. Potraktowano Polskę jak chłopca na posyłki" - cytat z wypowiedzi kandydata na urząd przezydenta Rzeczpospolitej
    budzi nadzieję na trzeźwą refleksję o polskiej suwerenności.

  • ulther

    Oceniono 8 razy 2

    Co za infantylne, niedojrzale pojmowanie polityki zagranicznej przez pryzmat interesu rolnikow handlujacych jablkami i miesem. Interes klasowy ponad bezpieczenstwo kraju i priorytety polityki zagranicznej. Lepszy rosyjski protektorat za nasza granica niz suwerenne zblizajace sie do UE panstwo - jablka sa wazniejsze niz realizacja priorytetow polityki wschodniej.

    Na szczescie szanse, ze ten ignorant wyjdzie poza urzad marszalkowski sa ponizej 2%.

  • c_lod

    Oceniono 6 razy 2

    PSL WON. To wy blokujecie Warszawę ciągnikami idioci.

    Natomiast jeśli chodzi o Ukrainę i wszelkie sprawy międzynarodowe, Polska powinna przyjąć świętą zasadę: "zamknąć ryj i czekać, aż się przejaśni". Na niej wygralibyśmy najwięcej. I tak wszyscy robią wszystko bez nas, więc po co zdzierać gardło. A potem wdzięczności żadnej.

  • blubobas

    Oceniono 10 razy 2

    Niby jesteś moim marszałkiem i jako patriota lokalny nawet miałem zamiar na Ciebie głosować ale widzę, że jesteś tylko chciwym chamem.

  • zerozer52

    Oceniono 12 razy 2

    Ło matko. Ale łom mondry. A stoi jak widły w gnoju.

  • realistas

    Oceniono 10 razy 2

    Już nie chłopca na posyłki tylko intruza, który psuje powietrze.

  • swistak336

    Oceniono 12 razy 2

    Hej, Jarubas! Formacje polityczne ci się pomyliły. Widać źle czujesz się PSL. Idź sobie do Millera, dobrze się będziecie rozumieć.

  • reky

    Oceniono 8 razy 2

    Podobno "nie lubimy robić" Donatana będzie podkładem muzycznym konwencji Jarubasa. Będzie weselej jak u Dudy.Przecież to fakt, że polityka to kabaret!

  • passtorian

    Oceniono 1 raz 1

    Turystyka tego nie nazwalbym - tam nie ma co zwiedzac. To raczej pielgrzymka - sugerowana z Waszyngtonu. Dobry wasal slucha pana wiec pielgrzymka odchodzi.
    Kogo czcza? Malwersanta Poroshenko, ktorego akta dotyczace zlodziejstwa sa przechowywane w Departamencie Stanu USA (tzw hak na goscia) i schizofrenika Jaceniuka (dla Victorii Noland,drogiego Jaca) grajacego role premiera kijowskiej junty. No i oczywiscie ku czci historycznego likwidatora Polakow na Wolyniu, niejakiego Bandere.
    Odpowiednia pielgrzymka dla odpowiednich ludzi.

  • macborys

    Oceniono 1 raz 1

    ma racje.

  • wp56

    Oceniono 1 raz 1

    Komentarze antychłopskie wpisują się również w selektywną pamięć historyczną tzw. miastowej elity. Pogardliwe milczenie o( głównie) chłopskich ofiarach rzezi wołyńskiej podrasowane ględzeniem o wizjach Giedroycia, to ofiara na ołtarzu dobrych relacji z Kijowem .Zapewniam, że ci sami ludzie będą najgłośniejsi przy okazji obchodów katyńskich. Ofiara ofierze nierówna ! Dla tych ,którzy tak pogardzają chłopami najwyraźniej nie to jest ważne ,że mordowano Polaków. Ważne jest to jaki był status społeczny pomordowanych i to kto ich mordował. PSL jako jedyna siła w parlamencie pomięta o ofiarach rzezi wołyńskiej .

  • wp56

    Oceniono 1 raz 1

    No cóż. Czytam posty w dużej części niechętne chłopom. To może tłumaczyć zadziwiającą ciszę tzw. elit w sprawie rzezi wołyńskiej i gloryfikowania ich sprawców na Ukrainie. W zdecydowanej większości ofiarami mordów byli chłopi. Pamięć o nich można -jak widać- poświęcić na ołtarzu dobrych stosunków z Kijowem( ględząc o wizjach Giedroycia). A o ofiarach towarzystwo sobie przypomni z okazji rocznicy katyńskiej . Zapewniam, że ci, którzy w sprawie wołyńskiej pogardliwie milczą będą najgłośniejsi w obchodach katyńskich. Jak widać pamięć pamięci nierówna .Plugawe to!

  • flat-ower1

    Oceniono 1 raz 1

    Program Jarubasa to kopia programu Dudy. Tobi sekretarka CRRL + C CTRL + V i ma Jarubas swój programik. Tego by nie podpisał, tu będzie też konserwatywny, związki partnerskie to siara piekielna... I tak to młody facet da sobie obcinać jaja przez starych wyjadaczy w typie Naczelny Grzybiarz Piaseczna ! A szkoda, można by na niego zagłosować. On woli jednak babcie wyciągać Dudzie!

  • sebol19731

    Oceniono 1 raz 1

    nie zagłosuje na zwolennika kk..jego poglądy to łaszenie się do kk

  • prokuraturarejonowa

    Oceniono 3 razy 1

    No paru magnatom ludowym to rzeczywiście skończył sie biznes z eksportem wieprzowiny na wschód. Pytanie do czego byliby sie skłonni posunąć, zeby Putin zniosl embargo?

  • filemon.krk

    Oceniono 5 razy 1

    To ,że nie ma nas na arenie międzynarodowej,a także na rynku rosyjskim to wina wywijania szabelką przez PIS ,walczyli o Ukrainę i teraz zdziwieni ,że Rosja ma nas w czarnej doopie?
    Ja się nie dziwię.

  • takajednaania

    Oceniono 7 razy 1

    Pozwolę sobie przypomnieć panu Jarubasowi losy niejakiego Jakuba Szeli i jego marny koniec.

  • romp6

    Oceniono 9 razy 1

    ZSL CZYLI BRUDNA WYCIERACZKA PZPR!!! ZSL POPIERAŁ PACYFIKACJE POZNAŃSKICH ROBOTNIKÓW 1956 ! ZSL OCHOCZO UCZESTNICZYŁ W CZYSTKACH ANTYSEMICKICH W 1968!! ZSL WIERNI SŁUDZY PRL, OCHOCZO WSPIERAJĄCY PACYFIKACJE STOCZNIOWCÓW GRUDZIEŃ 1970! ZSL WIERNI SŁUDZY PRL, OCHOCZO WSPIERAJĄCY PACYFIKACJE ROBOTNIKÓW W RADOMIU 1976! ZSL WIERNI SŁUDZY PRL, OCHOCZO WSPIERAJĄCY STAN WOJENNY I PACYFIKACJE GÓRNIKÓW 1981.!!! W 1989 ZSL PODCZAS OBRAD OKRĄGŁEGO STOŁU, BYŁ STRONĄ REPREZENTUJĄCA RZĄDY PRL. ZSL TO DZISIEJSZY PSL!!!! Nie można zapomnieć, że chłopki z PSL, to spadkobiercy ZSL. PAMIĘTAJCIE PAŃSTWOWO ZSL TO DZISIEJSZY PSL.

  • flipvert

    Oceniono 11 razy 1

    Panstwowiec sie znalazl krowia jego mac.

  • r2diogenes

    Oceniono 11 razy 1

    Charaszo towariszcz pałkownik. Serwilizm godny lepszej sprawy Joruba.

  • dabera

    Oceniono 7 razy 1

    jeszcze jedno. Przecież wszyscy Ci co kilka miesięcy temu mówili i pisali o tych wycieczkach w negatywny sposób byli traktowani przez Waszych zwolenników i komentatorów w internecie jako wrogowie NARODU... naszego.

  • 0721x

    Oceniono 11 razy 1

    ach te kmiotki

  • pjan66

    Oceniono 17 razy 1

    Rozumiem, że gdyby Jarubas został prezydentem, przeprosiłby Putina i złożył mu hold lenny, wówczas rynek dla polskich jabłek byłby otwarty. Tradycje ZSL-u wracają również w młodszych pokoleniach działaczy.

  • kleklektyk

    0

    Kolejny francik-elegancik (z loczkiem), który strasznie buńczucznie opowiada jaki to on byłby pryncypialny i bezkompromisowy. Wypisz-wymaluj Prezeso-Prezydent Tysiąclecia w jednym.

  • piotr110660

    0

    Jarubas ma takie kwalifikacje na Prezydenta Polski jak Bronisław Komorowski, z ta różnicą, że zamiast zgolonych wąsów ma pasemka na głowie

  • pro-contra

    0

    Jarubas teraz się mądrzy.
    A jak "wejdzie między wrony, będzie krakał jak i ony".

    Dyrdymałów o tym, jak powinno być Polacy nasłuchali się od 25 lat ponad zwykłą cierpliwość.
    Obiecanek, jak to będzie pięknie, kiedy przejmę władzę też mają powyżej uszu.
    Teraz polskie społeczeństwo mogą przekonać tylko konkrety, a nie bicie piany obiecywaniem gruszek na wierzbie.

  • lakman

    Oceniono 4 razy 0

    We wrześniu 1939 roku Francuzi i Anglicy, kierując się podobną "polityką" nie chcieli przyjechać na "warszawski Majdan". Je ... ł pies (pardon psie) takich "polityków", co za przysłowiową butelkę wódki przehandlują własną duszę.

  • glemp1

    Oceniono 6 razy 0

    Kruchtowy doopek

  • javall

    Oceniono 12 razy 0

    Wreszcie widac madrzejszego od aktualnych debili na czele panstwa.

  • fafkulecc

    Oceniono 10 razy 0

    Skąd oni wytrzasneli takiego przygłupa? Już jeden Duda jest, czy pan Jarubas chce na głupotę się z nim ścigać?

  • dabera

    Oceniono 14 razy 0

    "Turystyka polskich polityków na Majdan nie bilansuje się na plus. Potraktowano Polskę jak chłopca na posyłki".
    Jakoś się dziwnie zgadzam z panem Jarubasem. Nie potraktowano nas jednak jako chłopca na posyłki tylko sami panowie politycy wybraliście taka rolę. Teraz już za późno na łzy. A koszty ? To dopiero początek ( jak nic nie ulegnie zmianie) kosztów jakie poniesiemy. Politycy już obiecują daleko idąca pomoc dla Ukrainy ...tylko czyim kosztem? Przecież sobie nie odejmiecie od ust? Jak ktoś rozsmakuje się w ośmiorniczkach to schabowy już nie za bardzo chce przejść przez pańskie gardło?

  • bonifacyp

    Oceniono 20 razy 0

    Kandydat na prezydenta i naczelnego dowódcy sił zbrojnych nie rozumie, że w interesie Polski jest aby Ukraina była w rodzinie europejskiej, a nie pod butem bandyckiego kremla. Dopóki wystarczy zapłacić za to jabłkami, to warto. Panie Jarubas zostań pan na stanowisku sołtysa.

  • plastikpiokio

    Oceniono 18 razy 0

    ALE WIELKI ŁOWCZY CHCE ZBIC KAPITAŁ WYBORCZY NA MAJDANIE --chociaż wszyscy mu odradzają chłopina się jednak uparła.

  • fabricated

    Oceniono 16 razy 0

    Pan Jarubas się myli.
    Pielgrzymki na Majdan były największym sukcesem polskiej polityki zagranicznej od dziesięcioleci. Przecież efektem jest to, że wojnę ze sobą prowadzą dwa kraje historycznie nieprzyjazne Polsce. Media lubią oceniać, że jedna strona jest dobra a druga zła. Ale prawda jest taka, że nie ma tam dobrych. Są tylko źli. I mordują się nawzajem.

  • admcanarisfanclubpoland

    Oceniono 1 raz -1

    Jarubas sam jestes chlopakiem na posylki tyle ze w PSL.
    Tym razem bedziecie na koncu ksiazeczki wyborczej wiec nie licz na lut szczescia.

  • merkury-3

    Oceniono 5 razy -1

    Ma racje Polska jest malym biednym krajem i powinna przyjac postawe obojetnosci wobec tego konfliktu , szczegolnie ze nas oprocz rzezi wolynskiej , łun w Biesczadach i postania Chmielnickiego nic z Ukraina nie łaczy a z Rosja mamy przynajmniej przyzwoity handel mimo bardzo bolesnej historii

  • antypopisowiec

    Oceniono 11 razy -1

    Pierwszy polityk, który odważył się głośno powiedzieć prawdę o całej tej awanturze z Ukrainą.Spodziewam się nad nim linczu. Oczywiście GW nie omieszkała podkreślić, że ma tylko 2% poparcia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX