Żakowski o prorosyjskich wypowiedziach Millera: Jest problem z tym politykiem. Nie wiem, co się stało

Leszek Miller w TVN24 opowiadał m.in., że nie warto pomagać Ukrainie, bo oligarchowie wszystko rozkradną. - Nie wiem, co się stało z tym politykiem, ale to coraz większy problem - ocenił w TOK FM Jacek Żakowski. Według Macieja Stasińskiego z "GW" wypowiedzi Millera są haniebne, pokazują, że byłemu premierowi "uszczelka pod głowicą najwyraźniej puściła".
"Krym to niewielki obszar w porównaniu do całej Ukrainy. (...) Każde silne państwo, które ma silną armię, może próbować zająć inne państwo. Pytanie, co z tym potem zrobi, trzeba utrzymać ludność, zagwarantować wypłatę świadczeń" - tak Leszek Miller komentował w TVN24 konflikt ukraińsko-rosyjski.

Telewizyjny występ Leszka Millera zrobił duże wrażenie. Bo nieczęsto można usłyszeć z ust prominentnego polskiego polityka tego typu oceny.

- Nie wiem, co się stało temu politykowi, ale to coraz większy problem. W każdej z tez wypowiedzianych przez Millera jest jakieś ziarenko prawdy, ale jej istota jest zadziwiająco odbiegająca od rzeczywistości - komentował Jacek Żakowski w "Poranku Radia TOK FM".

Czy Millerowi pękła uszczelka?

Jeszcze ostrzej wypowiedzi przewodniczącego SLD podsumował Maciej Stasiński. Według dziennikarza "Gazety Wyborczej" były premier "mówi Putinem".

"Wypowiedź premiera Leszka Millera jest haniebna i nosi znamiona "piątej kolumny imperializmu rosyjskiego". Może ta fraza - jak z "Trybuny Ludu" - przemówi do byłego premiera, któremu uszczelka pod głowicą najwyraźniej puściła" - ocenił Stasiński.

Paradowska miażdży Millera: Panie premierze, ciężki wstyd i brak honoru!>>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (69)
Żakowski o prorosyjskich wypowiedziach Millera: Jest problem z tym politykiem. Nie wiem, co się stało
Zaloguj się
 • Janusz Murynowicz

  Oceniono 132 razy 76

  Cytat za TVN24: "Zapytany o to, czy Polska powinna udzielić Ukrainie pożyczki, odparł, że "to zależy, do kogo miałaby ona trafić". - Gdyby 100 milionów pomocy na Ukrainę miało wpaść w ręce skorumpowanych ukraińskich oligarchów, to szkoda tej sumy - stwierdził."
  Pytanie do Sz. Pana Żakowskiego - w której części tej wypowiedzi L. Miller stwierdził, że nie warto pomagać Ukrainie? Czy aby to Sz. P. Żakowski nie ma jakiegoś problemu z czytaniem (słuchaniem) ze zrozumieniem? Odnoszę wrażenie, że po prostu "cóś" Millera nie lubi i jak można go walnąć to wali - "lekuteńko" kijek dostosowując do swej tezy, iż Miller jest zły, brzydki i w dodatku mu uszczelka pod głowicą puściła.

 • jan.ostrzyca

  Oceniono 97 razy 71

  "Nie warto pomagać Ukrainie, bo oligarchowie wszystko rozkradną"
  Co jest nie tak z tym zdaniem?
  Jak do tej pory oligarchowie rozkradali na Ukrainie wszystko co się dało. Jaka jest gwarancja, że nie rozkradną pomocy?
  Pan Żakowski zagwarantuje?

 • andrzejlisiak

  Oceniono 76 razy 44

  Żakowski po prostu sobie nie wyobraża by można w obecnej atmosferze jaka panuje w Polsce NIE DMUCHAĆ W RZĄDOWĄ TRĄBĘ. A to oznacza nędzę dziennikarza.

 • rastablaster

  Oceniono 92 razy 44

  Problem to jest z Żakowskim. Podobnie jak większość "dziennikarzy" zwyczajnie się prostytuuje.

 • xvq111

  Oceniono 63 razy 37

  Jakoś dziwnie w Polsce zapomina się cały czas o demokracji . W demokracji Panie Redaktorze każdy może wyrażać swoje opinie w dowolny sposób i nie ma jedynie słusznej . Wiem , że tęskni Redaktor za czasami jedności słowa ale te czasy na szczęście minęły i nie wrócą . Są poglądy z którymi się zgadzamy i poglądy z którymi się nie zgadzamy ot i wszystko.

 • endrju1521

  Oceniono 86 razy 36

  Tak, tak, poprawność polityczna nakazuje pluć na Ruskich

  a błogosławić banderowców.

  W końcu, to oni przecież wyzwolili Auschwitz...

 • edi54

  Oceniono 83 razy 35

  Bywa tak , że ludzie na starsze lata madrzeją . To sie przydarzyło Leszkowi Millerowi.Mogą sobie pismacy na nim psy wieszać , ale Polska i Polacy potrzebują dobrych relacji z Moskwą , bo są nam one niezbędne do życia jak tlen.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 57 razy 29

  A pamiętacie jak ten debil Żakowski nawoływał Tuska by Polska "dała" miliard dolarów Ukrainie.... to za nami pójdą inne kraje. Tępota umysłowa do potęgi entej. Gazeta Wyborcza.

 • 1tat-arak

  Oceniono 43 razy 27

  "Według Macieja Stasińskiego z "GW" wypowiedzi Millera są haniebne, pokazują, że byłemu premierowi "uszczelka pod głowicą najwyraźniej puściła".
  Poziom ww. wypowiedzi "godny" zaplecza politycznego (Rostowski, Sienkiewicz) obecnego rządu.
  Aparat propagandowy rządu p. Kopacz sięgnął dna. GW (i niestety Tokfm), a szczególnie jej szef, stała się tubą propagandy antyrosyjskiej, i robi to bez śladu wstydu.
  Jakoś dziwnie nie dopominają się o śledztwa w sprawie zamordowania na Majdanie ok. 100 ludzi oraz spalenia żywcem kilkudziesięciu mieszkańców Odessy. Dziennikarze GW wyspecjalizowali się w kpinach z działań p. Macierewicza w sprawie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Ale jakoś dziwnie, nie razi ich brak opublikowania zapisów z wież kontrolnych i czarnych skrzynek, poprzedzających zestrzelenie malezyjskiego samolotu. Nawet jeżeli p. Michnik im zabrania, to jednak nie licuje to z rzetelnością dziennikarską.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX