Komentarze (47)
Wielowieyska do Kality: Czy pan ma minimalny szacunek do inteligencji słuchaczy?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fortuna1972

  Oceniono 19 razy -1

  Powyższy zapis tylko w części oddaje przebieg tej "rozmowy". Czcigodna pani redachtórka, zwykle w nabożnym skupieniu słuchająca idiotyzmów wygłaszanych przez jej przykościelnych pupilków, tym razem wykazała się wzmożonym ADHD. Przerywała najpóźniej po trzecim słowie rozmówcy, zagłuszała wypowiedź perlistym śmiechem słodkiej idiotki, słowem - wykazała się absolutnym brakiem kultury osobistej, żeby nie powiedzieć wprost - zwykłym chamstwem. Mimo to miło posłuchać, jak ona i jej rówieśniczki dostają klimakteryjnej piany, ilekroć rozmowa dotyczy Magdaleny Ogórek.

 • bikronma

  Oceniono 14 razy -2

  Pani Magdalena Ogórek zbierze bardzo, bardzo dużo głosów na lewicy, i przez to zabierze wiele głosów wyborców lewicowych panu prezydentowi Komorowskiemu przedstawicielowi polskiego neoliberalnego konserwatyzmu. (Pan Komorowski mógł liczyć na głosy lewicowych wyborców na zasadzie wyboru mniejszego zła-lepsze złe PO niż paskudny PiS.) I będzie II tura. Tzw. spindoktorzy Platformy Obywatelskiej i jej Gazety Wyborczej nie planowali, że po stronie SLD pojawi sie ktoś taki, jak pani Magdalena Ogórek. I spindoktorzy Platformy Obywatelskiej i dziennikarze Gazety Wyborczej, a szczególnie dziennikarki starsze od pani Ogórek, i nie tak piękne, jak pani Ogórek mają wielki problem.

 • robert9998

  Oceniono 18 razy -2

  Wielowieyska, zgodnie z nakazem PO,atakuje panią doktor Ogórek.
  12 kwietnia 1893 r. John Swinton redaktor naczelny NY Timesa o zawodzie dziennikarza:
  Dziennikarski interes polega na niszczeniu prawdy, na świadomym okłamywaniu, znieważaniu, warowaniu u nóg bogactwa oraz na sprzedawaniu własnego kraju i swojej rasy za kawałek chleba powszedniego.
  Czym jest to szaleństwo, by wznosić toasty za niezależna prasę? Jesteśmy tylko wasalami bogaczy za kulisami, oni pociągają za sznurki, a my tańczymy.
  Nasze talenty, nasze możliwości i nasze losy są własnością innych. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

 • dezyd

  Oceniono 17 razy -3

  Kandydatka wyborów nie wygra i do drugiej tury raczej nie wejdzie, ale jest bardzo dobrym wyborem dla wszystkich, którzy chcą zademonstrować, że - jak powiedział Wałęsa - mają już dość "brzęczących twarzy", tych samych od ćwierćwiecza.

 • xvq111

  Oceniono 25 razy -3

  Do takiego rodzaju prezydentury jak sprawuje obecnie Pan Komorowski nadaje się każdy .To nie kandydaci obniżają prestiż Prezydenta to obecnie sprawujący ją obniżył standard więc nie dziwmy się jaki poziom reprezentują jego kontrkandydaci .
  www.tokfm.pl/blogi/z-kopa/2015/02/medialny_szum_/1

 • cracovia.figiel

  Oceniono 8 razy -4

  Ale ta pani ma wielki nos jak by całymi dniami se w nim dłubała..... Taka mis "garbatego nosa"..... Siekiery jej moge pożyczyć, jak by co...

 • tarkovsky

  Oceniono 21 razy -7

  Kobiety nie lubią innych kobiet - tych ładniejszych od siebie. Pani Wielowieyska potwierdza tę regułę.

 • allibaba

  Oceniono 22 razy -8

  Czym bardziej szarpią się p. Wielowieyskie, Lisy, Żakowskie i im podobne gwiazdy, tym bardziej widomo, że kandydat jest dobry.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX