Komentarze (405)
Król: Czy ktoś sobie z nas żarty robi? To są wybory prezydenckie, a nie konkurs na miss powiatowego miasta
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • unialubelska1lipca1569

  Oceniono 17 razy 7

  To prezydentem Polski został nieruchawy intelektualnie przygłup, który nie wiedział, gdzie leży Islandia, nie wiedział, że Norwegia nie należy do UE, robi podstawowe błędy ortograficzne, nie potrafi zachować się przy stole, siada przed kobietą, wygaduje żenujące głupoty za każdy razem, gdy otworzy japę, jednym słowem, że cham wepchał się na salony i został prezydentem., to jakoś w tym z a s r a n y m narodzie nikomu nie przeszkadza ani nie uwłacza. Od samego przebywania wśród Polaków, w tej wszechogarniającej atmosferze głupoty i chamstwa, można popaść w ciężką depresję.

 • konsur

  Oceniono 25 razy 7

  Żartem to jest Komorowski na tym stanowisku.

 • jinx-1

  Oceniono 8 razy 6

  Anna Grodzka. Dlaczego o niej nie ma mowy? Czyżby dlatego, że nie startuje w wyborach miss, tylko mówi sensowne rzeczy i ma program? Można się z tym programem nie zgadzać, ale nie można zarzucić, że nie ma nic do powiedzenia.

 • arab-z-bajki

  Oceniono 6 razy 6

  A czy przedstawianie urzędującego prezydenta codziennie i zawsze od najlepszej strony jest nadużyciem ze strony pro rządowych mediów. Wychwalanie zalet i wydawanie pozytywnych opinii nt urzędującego prezydenta przez służalczych polityków pseudo polityków w trosce o swoje synekurki jest sprawą nagminną.

 • slade1972

  Oceniono 8 razy 6

  Dziś w naszej WSI jest zabawa
  Wyszedł Bronek wlożył krawat
  Baluje z kaszalotami
  Rozśmiesza ortograficznymi błędami!

 • grupalakatuz

  Oceniono 10 razy 6

  Niuniu, to nie ma żadnego znaczenia. Układ jest ten sam od 1946. Przypieczętowaliście to po raz 70ty w Magdalence. Śpij dalej niuniu.

 • garypayton.hof

  Oceniono 10 razy 6

  ooo, salonowiec nie przebiera w słowach... Nawwet powiatowy psycholog dostrzeże w tym objawy histerii i nerwicy dwunastnicy. A to oznacza, że pp. Ogórek i Duda mieli w istocie bardzo mocne wejście w kampanię.

  jaką oferte dla ludzi młodych ma Komorowski ? no przecież żadnej, nie oszukujmy się. to prezydent dla nikogo. dla siebie, swojej rodziny i paru styropianowych Mordechajów z Unii Wolności, którym załatwił świetnie płatne posadki.

  czas na prezydenta, ktory skorzysta z inicjatywy ustawodawczej, włączy się w polityke, zacznie reprezentować wazne społecznie postulaty, powalczy o honorowanie prawa społeczeństwa do referendum, zacznie udzielać się w polityce międzynardowoej, zamiast majaczyć o bigosie i kotylionach.

  na nieruchawego, ocięzałego umysłowo i słoniowatego Komorowskiego nie możemy się sobie już pozwolić. TO ZA DUŻO KOSZTUJE.

 • euro67

  Oceniono 14 razy 6

  Pan Krol jest od dawna PO-wskim propagandzista wiec co innego bylby w sranie z siebie wypluc?

 • czerwonybronek

  Oceniono 16 razy 6

  a jakie miny maja Bul-niedorajda i PO-paprane zlodziejaszki ?

 • jasiek45

  Oceniono 10 razy 6

  dziadku, po co ten sarkazm, POsmiewisko sie konczy, wloz okulary moze doznasz olsnienia, Duda wygra z gnusnym hrabia od bulu, wyluzuj.

 • kjs40

  Oceniono 18 razy 6

  Bredzisław bredzi naturalnie i uśmiecha się naturalnie i tyje naturalnie.
  Od korytka oderwać się nie da

 • fields1

  Oceniono 10 razy 6

  Taaa. Tylko bronek jest naturalny. On jest wręcz naturszczykiem ;).

 • g.m.jackie

  Oceniono 12 razy 6

  Typowy GazWybowski artykuł. Ostro i "odważnie", ale wyłącznie o opozycji. Bronek Gajowy to najwyraźniej wzór profesjonalizmu i dobrego smaku. Zwłaszcza gdy duka z kartki, popełnia gafę za gafą i wali byki ortograficzne za które dostałby pałę w podstawówce. Ale o tym cisza, bo to nasz człowiek .

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 10 razy 6

  Pan profesor Król otrzymał od pana Komorowskiego kilka lat temu odznaczenie. Może pan profesor oceni lepiej kandydaturę i dotychczasową prezydenturę pana Komorowskiego.

 • pa.gg

  Oceniono 16 razy 6

  Tani chwyt panie Król. Obrzydzić ludziom wybory, aby jak najmniej na nie poszło a w tedy urzędujący prezydent ma wygraną w kieszeni.
  Dostał pan instrukcje od Sorosa czy sam pan to wymyślił ?

 • jworld

  Oceniono 16 razy 6

  Marcin Król czas na "autorytet" - artykuł sPOnsorowany ;]

 • skoment

  Oceniono 14 razy 6

  To było straszne. Pani Ogórek machająca chudymi rączkami i wykrzykująca piskliwym głosikiem. Straszne, żałosne i zdumiewające.

 • eldemon

  Oceniono 11 razy 5

  Dziś Król, jutro Tym Stanisław przemówi do ludu!

 • gazetawyborcza123123

  Oceniono 7 razy 5

  no tak. stary czlowiek mowi. starzy ludzie zawsze mowia ze to nowe pokolenie jest do niczego. nie potrafia sie godnie starzec. tak jak profesor ktory korczowo sie kayedry trzyma i straca mlodych bo sa zagrozeniem i konkurencja

 • gr_ub_y

  Oceniono 21 razy 5

  POlityczny pierdziel i jego z dooopy uwagi.

  Drogi krUlu (rany... ile tych krUli już mamy), a gdzie byłeś jak ten ociężały wąsal wypychany był do żyrandola?

 • pa.gg

  Oceniono 11 razy 5

  Co prawda to prawda w przypadku Grodzkiej to nie wiem czy kilka ton pudru wystarczy

 • franekwolusz

  Oceniono 9 razy 5

  A ja uważam, że przede wszystkim trzeba chwalić prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jego dokonania są na miarę 22 wieku. To on pokonał Niemcy zdecydowanie szybciej siadając na krzesło niż Angela Merkel. To on pokazał miejsce w szeregu Francji zabierając jedyny parasol i zmuszając Sarkozego do upokarzającego stania w deszczu. To on wreszcie zapewnił bezpieczeństwo Ameryki ostrzegając w porę prezydenta Obamę, żeby służby pilnowały jego żony kiedy pozostaje sama bo może zdradzić. Wreszcie jako ojciec narodu wzywa nas czujnie, zależnie od okoliczności, abyśmy trwali w bulu lub nadzieji.
  Więcej osiągnięć nie było ale Lemingom Królom to wystarczy.

 • imsocool

  Oceniono 9 razy 5

  Dyżurny "autorytet".

 • machnik53

  Oceniono 13 razy 5

  A nieuk, marionetka wojskowych bezpieczniaków nie obraża cię? No tak, nie możesz obrażać się na siebie.

 • brajanu

  Oceniono 13 razy 5

  a jak profesorek ocenia postawe prezydenta 'bula' komorowskiego. do kogo mozna go porownac??
  opisal dude, ogorek a zapomnial o najwazniejszym, o komorowskim nic. i najlepszy cytat na koniec: 'jeśli przyszłość polityki ma wyglądać jak Ogórek i Duda, to lepiej żeby tej przyszłości nie było.' a przyszlosc polityki wedlug standardow PO mu nie przeszkadza?? te afery, oszustwa, kolesiostwo mu nie przeszkadzaja??

 • pataszonski

  Oceniono 9 razy 5

  Cóż, wypada się połączyć z Profesorem w bulu niedzieji.

 • kreda145

  Oceniono 17 razy 5

  Jak Lech Kaczyński był od rana do wieczora lżony w mediach i na forach, to panu filozofowi to nie ubliżało. Siedział cicho jak mysi bobek pod miotłą.

  O tym, że w Polsce są równi i równiejsi, a demokracja pasuje do tego kraju jak siodło do krowy, świadczy to, w jaki sposób organa ścigania traktowały "epitetowanie" Kaczyńskiego, a jak traktują stosowane tego samego słownictwa w stosunku do Komorowskiego:
  przestepczoscnaportalugazetapl.wordpress.com

 • vins1

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Król, zapomniał pan? na tym polega demokracja że każdy kto spełnia określone warunki może kandydować.

 • josefinne

  Oceniono 4 razy 4

  Dlaczego Pan profesor uważa, że kandydaci na prezydenta RP są na poziomie "burmistrza małego miasteczka"? W moim kilkudziesięciotysięcznym mieście prezydentem została pani, która przez kilka kadencji zasiadała w radzie miejskiej. Zna to miasto od podszewki, zna ludzi. Ma pełne kompetencje, aby nim kierować.Jest z wykształcenia magistrem politologii. Mieszka w tym mieście od urodzenia. Dlaczego Pan profesor sugeruje, że na poziomie gminy funkcjonują osoby niekompetentne? Podejrzewam, że właśnie na poziomie gminy ani Pani Ogórek, ani Pan Duda nie mieliby szans! Trochę pokory Panie profesorze wobec tzw. terenu.

 • thorgallpl

  Oceniono 8 razy 4

  Jedynym prawdziwym sposobem weryfikacji sa debaty. Ich, jak ognia, unika urzedujacy prezydent, bo wie, ze polegnie. Chcial sprzedazy lasow panstwowych, podpisal ustawe emerytalna, mowil cos o odmetach szalenstwa...nawiasem mowiac, czy ktokolwiek wie, ile glosow zostalo oddane na poszczegolne partie w wy7borach samorzadowych, czy dalej na stronie pkw wisza jakies szacunkowe wyniki wyrazone w procentach?

 • fu8896

  Oceniono 6 razy 4

  pan filozof nie ma pojęcia o biznesie zwanym polityka, o festiwalu w Opolu, owszem

 • wadim.murski

  Oceniono 6 razy 4

  z wyjątkiem Komorowskiego? hehe...

 • solussolius

  Oceniono 6 razy 4

  Stary oszust profesorki twierdzi, że konwencje wymienionych kandydatów to badziewie. A konwencja, zachowanie się głównego kandydata nie jest badziewiem? Bronek nie jest tumanem postawionym przed kamerą i sterowanym przez GRU/WSI? Król, nie odnosząc się do bolesnych faktów dotyczących Bronka, zalicza sam siebie do grona starych pojebańców.

 • brzezie76

  Oceniono 4 razy 4

  Rezimowy przdupas dal glos,ale 10maja mina ci z rzednie lachudro!!!
  Jeszcze tylko 83 dni rzadow gamonia,durnia i cwoka Buuuula Komoruskiego!!!!

 • Marian Pażdzioch

  Oceniono 8 razy 4

  "Prezydent gdzieś poleci i to się może zmienić" Może prezydent gdzieś poleci (Komorowski).A politycy PO są bardzo wiarygodni w tym co robią.

 • franekwolusz

  Oceniono 8 razy 4

  To już wolę Króla jak obsikuje murki po pijaku pod Kazimierzem.

 • franekwolusz

  Oceniono 24 razy 4

  A ja uważam, że przede wszystkim trzeba chwalić prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jego dokonania są na miarę 22 wieku. To on pokonał Niemcy zdecydowanie szybciej siadając na krzesło niż Angela Merkel. To on pokazał miejsce w szeregu Francji zabierając jedyny parasol i zmuszając Sarkozego do upokarzającego stania w deszczu. To on wreszcie zapewnił bezpieczeństwo Ameryki ostrzegając w porę prezydenta Obamę, żeby służby pilnowały jego żony kiedy pozostaje sama bo może zdradzić. Wreszcie jako ojciec narodu wzywa nas czujnie, zależnie od okoliczności, abyśmy trwali w bulu lub nadzieji.
  Lemingowi Królowi to wystarczy. Za medal, który dostał gotów jest grać rolę "obiektywnego" profesora.

 • cichwoda

  Oceniono 6 razy 4

  przyjaciel J.T Gross'a ocenia polskich politykow...

 • observanto

  Oceniono 12 razy 4

  A zachowanie obecnego prezydenta nie obraża Pana?
  Jego niezdecydowanie, jego bufonada, jego pycha.

 • krissydney

  Oceniono 14 razy 4

  ma facet racje naprawde chcielibyscie miec tego blond ogorka za prezydenta? jak narazie to ona nie pokazala ze jest bardziej przygotowana do prezydentury niz Zurawski i Otylia do europoslowania

 • zielony31

  Oceniono 5 razy 3

  Panie Król!!! Kim był p.Komorowski przed 2010 roku! Sam D.Tusk powiedział coś o żyrandolu ...czyż NIE? To przypominam Panu ,przepraszam ale myślę ,że wiek jest tu winny i sobie pan zapomniał! Zrównanie pani Ogórek z działalnością dr Dudy jest tak trafione jak Pana nieomylność! Swój autorytet powiesił Pan na płocie!

 • bkgazeta

  Oceniono 3 razy 3

  oni nie robią sobie z nas żartów !!!!
  oni robią nas ,tak po górniczemu, w ciula !!!!

 • eldemon

  Oceniono 15 razy 3

  A gdyby red. Kulczycki zadał Panu pytanie:
  "Czy bierze Pan pieniądze ze sztabu Komorowskiego"?,
  to co byś Pan odpowiedział?

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 9 razy 3

  szkoda, ze ani slowa o kandydatce Annie Grodzkiej, ktrora ma cos do powiedzenia, ani o Palikocie, ktory moze sie zblaznil ale ciagle mowi do rzeczy..

 • bogaaj1

  Oceniono 3 razy 3

  Brakuje obecnego Prezydenta i pół tony lecz nie pudru.

 • red-akcja

  Oceniono 11 razy 3

  Co tofaszysz Król mówi?
  Wolę tony uśmiechów niż tony kłamstwa i manipulacji, które Tofaszystwo Obrony Koryta wylewa codziennie za pośrednictwem dziennikoli i dziennikarynek typu M.O.
  Łżesz Królu, nie widząc, co robi twoje Tofaszystwo. Dość tego chamstwa i mowy nienawiści. Płacimy najwyższą cenę za ruski gaz tylko po to, żeby Tofaszystwo mogło utrzymać się przy władzy. Dość kłamstw !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX