Michał Kamiński nie wpisał zegarka do deklaracji tak jak Nowak? "Upadł na głowę"

- Do głowy by mi nie przyszło, że po tym, co stało się z Nowakiem, kolejny członek rządu może mieć problem z zegarkiem - mówił w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski. Okazuje się jednak, że problem z deklaracją i zegarkiem wartym 37 tys. zł może mieć Michał Kamiński, od niedawna współpracownik Ewy Kopacz. - Trzeba kompletnie upaść na głowę - dziwił się publicysta.
"Fakt" pisze o zegarku Michała Kamińskiego, byłego polityka PiS, od niedawna pracującego w kancelarii premiera. Zdaniem gazety zapowiada się sprawa bliźniaczo podobna do afery z udziałem Sławomira Nowaka, byłego ministra transportu i posła PO, który przez zegarek wypadł na boczny tor polityki.

Według tabloidu Kamiński nie wpisał wartego 37 tys. zł przedmiotu do deklaracji majątkowej. Początkowo polityk tłumaczył, że zegarek kupił w zeszłym roku. "Fakt" opublikował zaś zdjęcia, z których wynika że miał go już trzy lata wcześniej.

"Kamiński ma coś pod kopułą"

Jacek Żakowski w Poranku Radia TOK FM był zachowaniem Kamińskiego szczerze zdziwiony. - Do głowy by mi nie przyszło, że po tym, co stało się z Nowakiem, kolejny członek rządu może mieć problem z zegarkiem - stwierdził.

- Trzeba kompletnie upaść na głowę, żeby kupować zegarek za 37 tys. To kompletnie dyskredytuje człowieka jako kandydata na wysoki urząd państwowy, bo oznacza, że ma coś pod kopułą. Żeby obnosić się z tym zegarkiem i nie wpisać go do deklaracji majątkowej, trzeba być kompletnie pozbawionym rozumu. Jasne, to może być błąd, ale pani premier, niech się pani trzyma od takich facetów z daleka! - zaapelował publicysta.

Więcej o Kamińskim i jego zegarku w "Fakcie" >>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (79)
Michał Kamiński nie wpisał zegarka do deklaracji tak jak Nowak? "Upadł na głowę"
Zaloguj się
 • azteci

  Oceniono 84 razy 74

  Od dłuższego już czasu nabieram przekonania, że kandydaci na funkcje publiczne winni mieć aktualne badania lekarskie, te specjalistyczne.

 • kist22

  Oceniono 34 razy 26

  Jakim wiarygodnym politykiem,jest ktoś, kto zmienia diametralnie swoje poglądy z dnia na dzień.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 36 razy 26

  nic by mi nie sprawiło większej przyjemności niż wysłanie Michała Kamińskiego na polityczny śmietnik - nawet pod pretekstem "zapomnianego" zegarka

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 30 razy 24

  Dobry zegarek sprzyja punktualności...a ta potrzebna jest jak biega się od studia, do studia.

 • m33h0w

  Oceniono 25 razy 23

  Piękne,następny "zegarmistrz" z PO ;)
  Choć tym razem to członek "obrotowy".

 • Piotr Kolec

  Oceniono 41 razy 23

  Szczyty bezczelności, o tym to stanowi
  Bezkarność i głupota – to mają rządowi
  Nowakowi włos ze łba przecież nie zleciał
  I tutaj nie zaszkodzi Faktu praca krecia

  Do nowych wyborów, dupa już wsadzona
  Potem inne sprawy, kolejna odsłona
  A zegarki, kłamstwa – pod dywan się zamiecie
  To jest norma w polskim, politycznym świecie…

 • loret001

  Oceniono 21 razy 21

  Ja mam wrażenie, że ten upadek na głowę, w przypadku Pana Kamińskiego nastąpił już dawno, dawno temu, a w każdym razie, przed tym, jak pojechał wspierać Pinocheta..... Dziwi mnie tylko, że takich rzeczy się ludziom publicznym nie wypomina, i że to ich nie stygmatyzuje... I tu mały przytyk do Pana Redaktora. Otóż, w tej nieszczęsnej podróży do Pinocheta brał też udział Redaktor Wołek...

 • wmc-33

  Oceniono 22 razy 20

  Tym razem Żakowski ma 100% racji. Z tego i z wielu innych powodów mianowanie Kamińskiego było katastrofalnie głupim błędem. To będzie bolało i kosztowało.

 • czytelnik52

  Oceniono 28 razy 18

  Jak tego kogoś nazwać???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX