Komentarze (223)
"Nie przystoi kobiecie, by tak brutalnie atakować drugą kobietę". Szef sztabu Ogórek krytykuje Środę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 2mimoza

  Oceniono 7 razy 5

  A ja, pomimo sympatii żywionej dla Pani dr Ogórek i szacunku dla dr nauk prawnych Pana Dudy , zagłosuję na panią Annę Grodzką. Kulturalna, mila, mądra. Wybór Pani Grodzkiej to zagranie na nosie głównemu bucowi spod żyrandola.

 • cromio

  Oceniono 5 razy 5

  Trzymając się filozofii feminizmu czy genderyzmu, stwierdzenie pana rzecznika jest wybitnie sekistowskie :)))))))))))))
  Uwielbiam sytuacje, gdy oszaleli feminiści wpadają w sidła własnej głupoty i chorych przekonań :)))))))))

 • miroo

  Oceniono 7 razy 5

  a durna i mądra pani? jak wg tego pana wygląda kandydowanie? pani durna ale ładna może startować a brzydka ale mądra nie może?

 • zbychus1

  Oceniono 103 razy 5

  brzydka baba nigdy nie zaakceptuje ladnej. Czy nie zastanawialo Was, dlaczego tzw. walczace feministki w przewazajacej wiekszosci sa brzydkie ?

 • antonipowidzki

  Oceniono 61 razy 5

  To nie kobieta atakuje kobietę - to jest frontalny atak ze wszystkich stron. Od "prawicowej TVN do "lewicowej" Superstacji - wszystkie reżimowe dziennikarły atakują tak samo !
  I głownie zwolennicy p. Komorowskiego - polskojezyczne niemieckie gadzinówki oraz stronnictwo panów : Śpiewaka, Passenta, Michnika, Lityńskiego, Jastruna.

 • klara551

  Oceniono 8 razy 4

  Wejście na salony nie oznacza szlachectwa szanowny organizatorze idiotycznej kampanii.Jeżeli pani O.Nie potrafi dobrać sztabowców a po waszych bełkotach widać,że nie niech może lepiej dalej pichci w telewizyjnej kuchni. Wy SLD możecie ją zagłaskać ale reszcie świata nie wciśniecie,że to polityczny geniusz i odkrycie stulecia. Jak na razie pokazaliście Barbie a PSL do kompletu Kena a my już lalkami się nie bawimy i nie zachwycamy się byle ładna twarzą .

 • Magda Zaborowicz

  Oceniono 14 razy 4

  Pani Środa ma absolutną rację!!!!!!!!!!!!!, wystawianie p.Ogórek na prezydenta jest śmiesznością, a wygłaszane frazesy..., masakra! dlaczego wszyscy ją tytułują, chciałabym wiedzieć na jakiej uczelni, kto był promotorem i z jakiego tematu obroniła tytuł dr. Niestety w bazie danych "Ludzie Nauki' gdzie zapisani są wszyscy naukowcy w Polsce od dr wzwyż niestety nie figuruje!!!! Czyżby to tylko chwyt Milera?

 • blue911

  Oceniono 96 razy 4

  Znam prof. Srode osobiscie I powiem,ze ta pani ma powazne problemy egzystencjalne,hahah. I to swiadomie lub neswiadomie wplywa na jej filozofie zyciowa. Wypada wspolczuc,ale jest osoba publiczna I warto by sie zastanowila zanim jakies wyroki bedzie ferowac.

 • villk

  Oceniono 10 razy 4

  rozbawił mnie Pan Leszek Aleksandrzak...
  " Magdalena Ogórek rozmawiała z europejskimi przywódcami na różne tematy. W języku tych przywódców, czyli zna języki. Jak można inaczej pokazać swoją europejskość czy światowość niż rozmawiając z przywódcami? "

  w jakim ja k...mać...kraju żyje...... że umiejętność rozmowy na różne tematy ma świadczyć o kalifikacjach na bycie prezydentem...

  Niema nic do Pani Ogórek ale szefa sztabu to niech sobie zmieni...

  SLD jest jedynie obecnie jedna z frakcji lewicy , która upada, zasługa tego szafa sztabu może być jedynie to, że upadnie szybciej , co z czasem pozwoli się jej odrodzić.

  Obecnie lewica w Polsce jest jak Polski Kościół podzielona i bez celu

  www.tokfm.pl/blogi/villk/2015/02/polski_kosciol/1

 • zmuzbi

  Oceniono 5 razy 3

  Tzn. może być durna jak pień, ale że jest kobietą to nie wolno jej tknąć? Pani Środa jest w prawie żeby temu komuś prawić morały,bo ma rację!

 • pandzik

  Oceniono 5 razy 3

  "Nie przystoi jednej kobiecie, by tak brutalnie atakować drugą kobietę. "
  Nie będzie mi jakiś śmieć politykier dyktował, co przystoi, a co nie. Jak wystawią w swojej partii kobietę, a nie wieszak na kusą kieckę, to nikt jej krytykować nie będzie.

 • tomekg_lodz

  Oceniono 5 razy 3

  A mężczyźnie przystoi brutalnie atakować mężczyznę? Toć to SEKSIZM w najczystszej postaci. Wszyscy są równi ale kobiety równiejsze. Tak?

 • kzet69

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejny seksista w SLD i to jeszcze na tyle nierozgarnięty że nawet nie jarzy że właśnie jego słowa są seksistowskie? Co ma płeć krytykującego do płci krytykowanego? To pewnie wie jedynie szef sztabu p. Ogórek...

 • almagus

  Oceniono 5 razy 3

  nie przystoi, aby zadufane świry z SLD wystawiały dojrzałą kobietę jako pacynkę, zamiast pajaca na sznureczkach

 • kadra1

  Oceniono 3 razy 3

  Kandydatura pani Ogórek to dla prof. Środy sytuacja bez wyjścia:

  poprze = seksizm, popiera tylko dlatego, że jest kobietą

  skrytykuje = zazdrość, krytykuje tylko dlatego, że jest atrakcyjna

  nic nie powie = tchórzostwo, dlaczego milczy na ten temat?

 • mikroolbrzym

  Oceniono 7 razy 3

  Tak - bo kandydatkę, delikatną jak kwiatuszek, trzeba chronić! Przecież potem będzie tylko zwierzchnikiem polskich sił zbrojnych - do tego nie trzeba siły...

 • urhan

  Oceniono 7 razy 3

  Panie "szef sztabu" to jest polityka, a polityka to musi być twardsza nawet od...
  weź się więc człowiek ogarnij, bo w temacie Pani Ogórek to Pani Środa ma całkowitą rację...

 • sekanx

  Oceniono 9 razy 3

  Ja tez, gdy zobaczę przystojnego faceta to z zawiści mnie aż ściska w dołku.

 • rosja_to_bandycki_kraj_01

  Oceniono 9 razy 3

  chwila,chwila ...
  przecież jest równouprawnienie.
  jeśli facet faceta napieydala pałą to dlaczego kobieta kobiety nie może atakować słownie?
  SLD to partia durnych hipokrytów z moSSkiewskim Leszkiem na czele ...

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 5 razy 3

  Co na to Rysiek Cukiernica?

  Mąż Ogórek na celowniku prokuratury!

  "Nad Piotrem Mochnaczewskim, mężem kandydatki SLD Magdaleny Ogórek, zbierają się czarne chmury. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie jego działalności na jednej z prywatnych uczelni.

  Para poznała się przed laty w MSWiA. Ogórek pracowała w departamencie, którym kierował Mochnaczewski. Szybko zakochali się w sobie i wzięli ślub. Świadkiem był na nim eksminister spraw wewnętrznych Ryszard Kalisz"

  polska.newsweek.pl/maz-magdaleny-ogorek-piotr-mochnaczewski-sledztwo-prokuratury,artykuly,355303,1.html

 • evergreen111

  Oceniono 13 razy 3

  "Nie przystoi kobiecie, by tak brutalnie atakować drugą kobietę"?
  Panie Aleksandrzak, nie chrzań pan jak potłuczony, bo seksista z pana wychodzi. A czy według pana "przystoi mężczyźnie, by brutalnie atakować drugiego mężczyznę"? Oczywiście wypada, bo tak jest w polityce od zawsze - dlaczego zatem skoro mężczyzna może "brutalnie atakować drugiej mężczyznę", a to samo nie podoba się panu w relacji kobieta-kobieta?

  Mowa jest o malowanej lali, która boi się pytań dziennikarzy bo wie, że palnie wtedy coś głupiego. A tak przeczyta - albo nauczy się na pamięć - tekstu napisanego przez Millera i udaje wielką polityczkę...

 • kniazwitold

  Oceniono 21 razy 3

  Komuch z SLD będzie decydował co wolno a czego nie wolno kobietom?
  Co im "przystoi"?

  Seksizm komucha jest porażający!!

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 75 razy 3

  Feminazistowski atak Śród, Szczuk i innych kobietonów o nienachalnej urodzie na sympatyczną kobiecą blondynkę Magdę Ogórek dowodzi jednoznacznie, że feministki to koszmarnie brzydkie i zaniedbane baby zazdroszczące innymi młodości, atrakcyjności i urody. Przykro mi, ale taka jest prawda i nie zmienią tego tysięczne zaprzeczenia Janionów, Graffów i innych Nowickich.

 • 1tat-arak

  Oceniono 79 razy 3

  Wypowiedzi p. Środy (podobnie jak p. Kopacz), niestety dobitnie wskazują, że w momencie jak kobieta zajmuje lub aspiruje do wysokich stanowisk politycznych, staje się zaciekłym wrogiem innych kobiet.

 • smokpz

  Oceniono 75 razy 3

  Feministka Środa nie wytrzymała. Obraz atrakcyjnej i ambitnej "historyczki" Kościoła mizdrzącej się do tłumu, który patrzy na nią z nieskrywanym zachwytem - tego już było za wiele. A przecież niby wszystko jest tak jak ma być: kobieta aspirująca do najwyższej roli w państwie! Pani Środo, proszę pamiętać - nawet jeśli efekt miałby być ten sam to maskotka Ogórek jest dużo bardziej do zaakceptowania niż maskotka Senyszyn.

 • Grzegorz Smigiel

  Oceniono 4 razy 2

  Wedle Środy to etyczne,ładniejszą przywołać do porządku,dużo w tym zwykłej,z niskich pobudek,zawiści.
  a swoją drogą,im ktoś dłużej chodzi do telewizji,tym głupiej gada-psuje się!!!

 • marcin.ert

  Oceniono 6 razy 2

  "Nie przystoi kobiecie, by tak brutalnie atakować drugą kobietę"!!!!!!!! No ale facatowi "przystoi" pouczanie "kobiety" co ma mówic? Może panowie z SLD, w końcu dadzą wszystkim jakąś instrukcję "obsługiwania" pani Ogórek, bo już wszyscy się trochę w tym gubimy, a też chcielibyśmy wiedziec co można robic z panią Ogórek

 • gamonides

  Oceniono 4 razy 2

  Gdyby SLD dorwało się do władzy byłaby to prawdziwie ogromna katastrofa. Popierałem tą partię przez cały okres Kwaśniewskiego, a nawet po aferze Rywina co mówię tylko po to, żeby wykazać swoją zatwardziałość w zamiłowaniu do ówcześnie dosyć różowego SLD. Ta partia jednak dzisiaj to nawet nie jest cień, a parodia starego SLD, od starego SLD różni się tym, że jest w niej bardzo mało ludzi na poziomie, specjalistów, wizjonerów, ludzi chętnych do pracy, zaangażowanych społecznie, po prostu mądrych - a jest przesiąknięta bardziej niż stare SLD - partyjniactwem i zwykłą głupotą. Na dodatek wyborców traktuje jak skończonych kretynów co szczególnie widać w kampanii Pani Ogórek - "spotyka się z premierami, gra w ekstraklasie", "jest z poza układu" itp. Stawiam tezę, że każdy kto popiera Panią Ogórek i SLD obecnie (w koniunkcji) to członek partii, rodzina członka partii lub idiota, jeśli ktoś popiera samą Panią Ogórek to jest po prostu idiotą, a jeśli popiera samo SLD (i nie jest z okręgu Pana Zemkego, gdzie jest to wytłumaczalne) to jest starym komuchem.

 • pochwala-glupoty

  Oceniono 6 razy 2

  Kto mi powie, gdzie kończy się krytyka a zaczyna bełkot? Zaczynam się gubić w naszej rzeczywistości :) A dla SLD sparafrazuję cytat ze Skippera, Pingwina z Madagaskaru: "Tak się wachlujecie tymi spotkaniami Ogórek, że zaraz nas ususzycie na wiór".
  A wióry nie zagłosują na Magdalenę Ogórek. "Taka to moja logika" - jakby to ujął król Julian.
  --------------------
  Blogiem w polityków. I dr Magdalenę ;-)

 • matyldaleona

  Oceniono 3 razy 1

  " ładna pani nie może startować" może, jeśli nie jest paprotką

 • jeremi.wisnio

  Oceniono 1 raz 1

  Dzisiaj już na szczęście jest Czwartek !

 • wredna2

  Oceniono 1 raz 1

  Hmmm....nie przystoi kobiecie co DANE jest facetowi?

 • outsider44

  Oceniono 1 raz 1

  Leszek Aleksandrzak - kobietą honoris causa!
  Zmiany są na pewno potrzebne, ale zamiana gajowego na manekina nie jest chyba naszym szczytem marzeń.
  Z trzeciej strony - może się wyrobi?

 • munkela

  Oceniono 3 razy 1

  Pan Aleksandrzak wraznie myli walke wyborcza z przynaleznoscia do kolka dziergania i szycia.W polityce trzeba miec twarda skore.

  Od kandydaki zas wymaga sie dokladnie tyle samo co od kandydata.

  Pani Ogorek nie ma obecnie zbyt wiele do zaoferowania. Jezeli jednak przejdzie caly kres wyborczy to bedzie to dla niej doskonala szkola i moze w przyszlosci, kto wie?

  Indira Gandhi ( dwukrotna premier Indii ), Sirimavo Bandaranaike ( trzykrotna premier Sri Lanki ) czy tez Margaret Thatcher ( trzykrotna premier Wielkiej Brytanii ) przeszly bardzo dluga droge zanim objely swoje wysokie staowiska.

  Margaret Thatcher, rozpoczela swoja kariere polityczna w roku 1950-tym kiedy to wystartowala w wyborch do parlamentu ze swojego okregu. Przegrala.

  Ponownie startowala w roku 1954 i ponownie przegrala.
  Wygrala dopiero w kolejnych wyborach w roku 1958.

  Po 20 latach kariery zostala ministrem edukacji w rzadzie Heatha.

  W 1975 roku zostala szefem partii Konserwatystow.

  Premierem zas zostala po 29-ciu latach od rozpoczecia kariery !!!

  W tak zwanym miedzyczasie Margaret , ktora byla z wyksztalcenia chemikiem, ukonczyla dodatkowo studia prawnicze, wyszla za maz i urodzila blizniaki.

  W polityce nie ma taryfy ulgowej ze wzgledu na plec !

 • piataziuta

  Oceniono 3 razy 1

  Seksistowski bełkot.

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego nie startuje Dancewicz - przynajmniej ma znacznie lepsze piersi :)

 • cookies9

  Oceniono 1 raz 1

  Prof.Środa nie atakuje kobiety tylko kandydatkę na prezydenta m.in za cudaczną kampanię prezydencką...

 • bleku666

  Oceniono 7 razy 1

  Nie rozumiem dlaczego media w ogóle rozmawiają z ludźmi ze sztabu tej śmiesznej osóbki, skoro ona media bojkotuje. A postawić SLD szlaban dla SLD w mediach i sama przyleci merdając ogonkiem.

 • puella31

  Oceniono 7 razy 1

  Co za brednie. Kończ Waść i wstydu oszczędź.

 • 2mek99

  Oceniono 11 razy 1

  Przede wszystkim czy ktoś zna tak mało rozmowną kobietę?
  Przecież one kochają "klachać". A ta ani be, ani me ani kukuryku.

 • al48

  Oceniono 9 razy 1

  Pani prof.Środa powiedziała prawdę . W/g LSD powinna kłamać !!!
  Brawo pani profesor , już za dużo tej obłudy .

 • ewaszczypawka

  Oceniono 4 razy 0

  Odnośnie "dowalania" p. Ogórek:
  "Swoją recenzję historyk kończy konkluzją, że taka praca w ogóle nie powinna się ukazać drukiem, bo jest źle napisana, nie wnosi nic nowego i polega głownie na kopiowaniu ustaleń innych historyków. "Niestety taki sposób uprawiania mediewistycznego rzemiosła cofa rozwój badań naukowych, a u czytelnika wywołuje dezorientację i ból głowy" – podsumowuje prof. Paweł Kras.

  Ustalenia Ogórek obalają nawet studenci historii. Kółko historyków z Uniwersytetu Łódzkiego w swojej publikacji pisze, że tezy Ogórek są "mocno wątpliwe" i "na wyrost". Tak więc pada - chyba już ostatni - merytoryczny filar, na którym SLD chciał budować kandydaturę Magdaleny Ogórek. Bo skoro nie ma już wątpliwości co do jej pracy zawodowej i naukowej, pozostała tylko dobra aparycja. To może wystarczy w telewizji, ale nie by zamieszkać w Belwederze."

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 0

  Znajomość języków a znajomość tematyki to odrębne sprawy.
  Pani Środa nie mówiła o atrakcyjności tylko o dokonaniach zawodowych i politycznych.
  Poglądy pani Ogórek są również niesprecyzowane jak do tej pory, to raczej lista życzeń.
  Kobieta będzie krytykować drugą bo takie są ich charaktery, były nawet przyczynkami do wojen.
  Osobiście nie widzę różnicy wśród kandydatek, przedstawiają się jako lewicowe a zupełnie tego nie potrafią wytłumaczyć.
  Proszę napisać o konkretnych poglądach i propozycjach rozwiązań systemowych a nie, że my chcemy i wam się należy.
  Większość kobiet nie odda głosu na te wymienione, wolą przystojnego faceta, tak było z A. Kwaśniewskim, kóry żadnych osiągnięć nie miał ale jego żona była przekonywująca a on miał prezencję:)))

 • katol23

  Oceniono 6 razy 0

  Uchowaj Boże od takich profesorów typu Środa. Chciałoby się powiedzieć jaki kraj takie profesory, ale twierdząc tak obraziłbym profesorów z prawdzowego zdarzenia. Atak szalonej, kipiącej z zazdrości feministki na młodą, ładną dziewczynę jest prostacki i obrzydliwy. Chyba w demokracji każdemu wolno kandydować i nieważne czy ładny czy brzydki, niski czy wysoki, gruby czy chudy. Pomijając jej szanse na zwycięstwo pani Ogórek została wystawiona przez swoją partię, która w nią wierzy i ma do tego prawo. Środzie wara od tego. Gdyby kandydowała Szczuka to pewnie robiłaby jej kampanię i dostawała orgazmu z zachwytu (o ile feministki mają orgazm). Słuchałem kilku popisów prof. Środy i słowo daję że tego typu naukowców wsadziłbym w rakietę i wystrzeliłbym w najdalsze zakątki kosmosu.

 • klondike11

  Oceniono 2 razy 0

  Facet wypowiadaj sie lepiej co ci nie stoi, a nie co nie przystoi kobiecie. Boszsz w SLD zostały same durnie?!

 • davee

  Oceniono 6 razy 0

  a ja nie rozumiem co wy od niej chcecie?każdy z nas ma prawo kandydować więc ona też.wolałbym ją niż komorowskiego tuska kaczkę czy innego ptaka

 • banan125

  Oceniono 4 razy 0

  panie Leszku Aleksandrzak-u!
  nie wypada to robić cyrku z wyborów - co tez pan próbuje robić ...

  a poza tym ta KU...KO_KOKIETERYJNA_KULTURA, którą pan reprezentujesz pisząc co pani prof. Środzie wypada mówić, a co nie - mnie osobiście wnerwia !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX