Komentarze (46)
Prof. Król: PSL narusza polską rację stanu. Robią tak tylko szaleńcy w gatunku Korwin-Mikkego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 46niunia46

  Oceniono 21 razy 1

  a jaka jest polska racja stanu? czy polska racja stanu jest tożsama z rządową racją stanu, czy tożsama z racją narodu, jako takiego.Ktoś mi może "wyośli".

 • plautilla

  0

  Tego pseudo "profesora" dopadła demencja starcza, jak jego idola Nałęcza-Komorowskiego, więc w/w swoje mniemanie mylą z polską racją stanu. Won dziady!
  Spieprzać do Budy Ruskiej. .

 • w.i.k.t.o.r

  Oceniono 2 razy 0

  Nie pierwsza to niemądra wypowiedź tego "filozofa idei".
  Polska polityka wschodnia jest teraz tak głupia jak rzadko bywało w przeszłości. Żadnych zysków - same straty. Żadnej szansy na zysk - coraz większe szanse na straty.
  Brawo Profesorze za szczerość ale powrotu rozsądku wypada mi Panu życzyć.

 • wp56

  Oceniono 2 razy 0

  A pan prof. ma monopol na rozstrzyganie co jest polską racją stanu. Skromności odrobinę.

 • laspegas

  Oceniono 2 razy 0

  Chłopku roztropku, do jesieni kilka miesięcy, błaźnie jeździsz po Rydzykach, liżesz dupę PiSowi i przygotowujesz się do rządów z PiSem.
  Żeby cię udupić za wredność, PO już powinno zaprosić polityków SLD do współpracy.
  Prostytucja nie jest mile widziana przez wyborców.
  Teraz wygra B. Komorowski, Polacy jesienią znowu zagłosują przeciwko PiSowi i możesz na trwale dołączyć do opozycji.
  Oby tak się stało. Wolę SLD, niż "krusowców".

 • skazuk

  Oceniono 12 razy 0

  Czego można oczekiwać od chłopa który nie patrzy dalej niż swoje podwórko.Chłop myśli tylko o tym jak ograć pana a pan to każdy poza nim.Chłop chlubi sie tym że jest katolikiem żyjącym na pokaz głupkiem i pewnym siebie cwaniakiem ale pamiętajmy że to są korzenie większości obywateli w Polsce.Chłopa trzeba wychowywać a nie kasować bo bez chłopa nie da sie żyć.

 • anty67bezmyslnik

  Oceniono 3 razy -1

  PSL-dawne ZSL-wybiórczo powołuje się na 100-letnie tradycje. Ale w PRL-przez 45 lat kadzili komuchom -bez przerwy i bez mydła wchodzili im ,,w żyć"! Teraz - w III RP- dzięki marnym 5-6 % wchodzą do Parlamentu i robią to samo! Na Mazowszu- niezatapialny i nietykalny Marszałek A.Struzik- doprowadził do zapaści finansów województwa, a do ruiny Lotnisko w Modlinie (stało puste przez pół roku) !! I co ? NIC- wybrali go na kolejną chyba 4-tą kadencję! Co za tym stoi (?) - stanowiska i KASA - dla swoich (nepotyzm - w karykaturalnej skali(!) Tak jest w całej Polsce!! Polską RACJĘ STANU - PSL, to ma ,, w głębokim poważaniu" !! Głosujcie dalej na nich- to nadal będą WAS dymać bez mydła!!

 • tegepe

  Oceniono 16 razy -2

  Już wielokrotnie Peezel pokazało, że jest polityczną prostytutką. Teraz wykazał to naukowo prof. Król.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 10 razy -2

  Co jest większym obciachem: Koalicja z PSL, czy koalicja z Lepperem i z Giertychem...? Zawsze i wszędzie gdy chodzi o władzę WART PAC PAŁACA... I dobrze jest przy tym nie mieć...a m n e z j i...Chrzaniąc pobożne morałki.

 • jegermajster

  Oceniono 26 razy -2

  Oczywiście, wszyscy powinni bić brawo i grzecznie potakiwać. Bo przecież ta polityka jest tak wspaniała i skuteczna. Ukraina jest na skraju rozpadu, straciła Krym, zginęły tysiące ludzi - oto prawdziwy wymiar owej polityki zagranicznej prowadzonej przez prawdziwych fachowców, ludzi odpowiedzialnych i przewidujących. Brawo
  Krytykowanie polityki zagranicznej nijak nie narusza żadnej racji stanu. To część dyskusji jaka powinna toczyć się w każdym państwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX