Komentarze (60)
"Miller staje się nacjonalistycznym niby-komunistą. Jaki czort podpowiada mu ataki brzmiące jak z Russia Today?"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • demolka666

  Oceniono 35 razy -21

  niektórym z tego forum historyczna nienawiść zarosła mózgi... tak, upa mordowała polaków, tak bandera to bandyta i morderca... ale pamiętajcie o tym, co niejaki piłsudski mówił o wolnej ukrainie... wolna ukraina to dla nas pas ziemi oddzielający nas od naszego największego wroga DZISIAJ, nie 70 lat temu... DZISIAJ, rosja to nasz największy wróg, od 200 ponad lat i ciągle niezwykle groźny - zapominanie o tym i plecenie nieustannie andronów o zagrożeniu ze strony dzisiejszej ukrainy, straszenie jakimiś banderowcami, to tak jak przejmować się u nas jakimś faszystowskim ruchem narodowym... jedno to historia i jej rozliczanie, takie rozliczanie jakie miało miejsce i ma ciągle z niemcami (a przypomnę, że liczba zamordowanych przez hitlerowskich niemców naszych rodaków idzie w miliony!!!), a drugie to współczesność, dzień dzisiejszy i myślenie o tym co będzie za 10, 20, 50 lat... jeśli kogoś nienawiść do zbrodniarzy z upa zaślepia osąd dnia dzisiejszego, to znak że powinni zająć się czymś innym niż myśleniem o naszym współczesnym kraju...

 • tegepe

  Oceniono 49 razy -21

  Pomijając postawę żula z Źyrardowa, komucha i aktywisty Samoobrony w jednym Leszka M., rzeczywiście skandalem było zaproszenie na UJ ambasadora Bolszewii. Oby nie powtórzyła się nigdy Sonderaktion Krakau w wykonaniu Kacapów!

 • demolka666

  Oceniono 48 razy -22

  ruskie lobby ma całe mnóstwo swoich śpiochów w naszym kraju :) miller to śpioch z dawnej komuszej działalności kgb, inne śpiochy ruskich służb to cały pis, korwin i jacyś domorośli faszyści, którzy działają na rzecz rosji degenerując, niszcząc wszystko co się u nas dzieje, taki latkowski który wg. mnie jest jawnym kgb-owskim sługusem, taki piskorski dawniej samoobrona, taki korwin któremu starość zżera mózg szybciej niż światło biegnie... taki kaczyński, który zniszczy cały kraj tylko po to, żeby być premierem przez krótką choćby chwilę... no i miller który nagle zaczął klepać jakieś proruskie androny... dziwny ten świat, choć taki piękny to plugawy i podły... :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX