Komentarze (79)
Żakowski zaprasza Dudę do rozmowy o SKOK-ach. By kandydat PiS uniknął określenia "Duda-obłuda"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 4 razy -2

  SKOKi źle robiły, że nie kredytów udzielały tylko w obrębie jednego środowiska i nie zatrudniały fachowców od ekonomii.

  Teraz nie miałyby problemów z efektywnością zarzadzania i kryzysu komunikacji, bo mogłyby zawsze liczyć na większe medialne wsparcie.

 • flymen22

  Oceniono 3 razy -3

  To powinien zaprosić Prezydenta aby wyjaśnił tajne opinie o OFE. Efekty na giełdzie będą rosnące, chyba że chcemy aby złotówka była najsłabszą waluta w UE.

 • plautilla

  Oceniono 3 razy -3

  Komentarze popierające A.Dudę, czyli nie polit poprawne wg miary wybiórczej- mają zablokowane poparcie.

 • herbutrzywdar

  Oceniono 11 razy -3

  Tematy, które "spadają z nieba"zostały doskonale przygotowane przez WSI.Pieniądze SKOK Wołomin tak naprawdę nie wyprowadził ze Skoków tylko z "bezimiennego" bankowego funduszu gwarancyjnego i o to była cała walka z objęciem Skoków tymi gwarancjami.Ludzie szkoleni przez Rosję doskonale wiedzą jak zdobywać pieniądze na działalność agenturalną.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 13 razy -3

  A kimże jest Żakowski, że na jego żądanie ma się ktokolwiek stawić u niego?. Z ubolewaniem słuchałem w piątek między 08.00 a 09.00 trzody czyli Lisa , Wołka i Władyki. PiS, PiS i PiS, szczytowali razem.

 • country.bumpkin

  Oceniono 47 razy -3

  "I choćby przyszło tysiąc pijarowców, i każdy zjadłby tysiąc ośmiorniczek, i każdy nie wiem jak się wytężał, choćby wuja Bronka poprzebierali w najbardziej bajeranckie ciuchy, wsadzili go nie w jeden, ani nie w siedemnaście busów, napisali mu najbardziej porywające przemówienia - to i tak stale wychodzi z niego ten sam gapowaty, zaspany gajowy, który co ma mądrego na kartce, to przeczyta tak, że wszyscy zasną, a co doda od siebie, to o karpiu u teściowej, nieumytych nogach czy lewatywie, bo poza takie skojarzenia jego procesy myślowe nie wychodzą."

  by RAZ

 • plautilla

  Oceniono 4 razy -4

  Byłoby dziwne, gdyby znakomity pan A. Duda chciał rozmawiać z płatnym agentem POmroczności. Żakowski i reszta presstytutek tego majdanu - opłacana i utrzymywana, jako stado wron do ściemniania, oczerniania, zafałszowywania wszystkiego, co nie służy ich antypolskim mocodawcom.

 • srololot

  Oceniono 6 razy -4

  nich Duda oleje te podchody , Żakowski to nie dziennikarz a klakier obecnej władzy więc ma w tym swoje niecne cele ..

 • kazikr1

  Oceniono 6 razy -4

  może być też inna rymowanka: Żakowski-Urbanowski, Komorowski-Dembowski. Propaganda pro-gajowa na okrągło całą dobę, bez przerwy na myślenie.

 • katol23

  Oceniono 16 razy -4

  Dziwię się, naprawdę się dziwię, że Lis z Żakowskim nie prowadzą kampanii gajowego.

 • endrju1521

  Oceniono 28 razy -4

  - W prawdziwej kampanii po publikacjach o SKOK-ach ludzie Komorowskiego byliby już na etapie "domordowywania" politycznego Dudy.

  ==================================

  Prawdziwa kampania jest możliwa w prawdziwym państwie.

  Tymczasem, jak wiadomo z ust konstytucyjnych ministrów,

  Polska, to dziki i teoretyczny kraj.

  Skoro takie określenie nie podpada pod żaden paragraf,

  to widocznie tak jest.

 • sop3

  Oceniono 47 razy -5

  Gajowy to ma łeb.POodznaczał orderami resortowe dzieci i teraz ma darmową kampanie wyborczą w mediach mętnego nurtu!

 • jegermajster

  Oceniono 29 razy -5

  Oczywiście, że kampania Komorowskiego jest bardzo słaba. Jego ewentualna przegrana będzie efektem kampanii, a nie 5 lat wyjątkowo miernej prezydentury.
  SKOKi to temat także bardzo niewygodny dla PO. Sprawa objęcia ich nadzorem ciągnie się o 2008 roku, czyli od czasów kiedy rządziło PO. Nic nie zrobili w tej sprawie i to z premedytacją. Wcale bowiem nie chodziło, o to by objąć je nadzorem, ale o to by przejąć władanie nad nimi i zastąpić PiS. To tak jak z CBA - PiS powołał je by mieć bata na opozycję, a PO pozstawiło dokładnie z tych samych powodów. Taki Hofmann biega już po mediach i jego sprawa zostanie zatuszowana, mimo iż ewidentnie nas okradał. Ale będzie to zatuszowane, bo gdyby rozliczać Hofmanna, to okazało się jak wielu z PO dopuściło się kradzieży i oszust. Tak więc cała sprawa SKOKów to walka jednej politycznej hołoty przeciwko drugiej

 • pa.gg

  Oceniono 39 razy -5

  Panie lisku kłamczuszku a oto fragment projektu z 2008
  art. 106 projektu wprost bowiem wskazano, że "Komisja Nadzoru Państwowego sprawuje nadzór nad kasami oraz Kasą Krajową (…) pod względem zgodności ich działalności z przepisami prawa i zachowania stabilności finansowej kas oraz realizacji przez Kasę Krajową ustawowych zadań zapewnienia bezpieczeństwa zgromadzonych w kasach oszczędności ich członków oraz stabilności finansowej kas".
  I kto odrzucił ten projekt ??? No kto ???

 • przemo9191

  Oceniono 10 razy -6

  tommy.b - wygra i szczerze? cieszę się choć nie jestem zwolennikiem polityki i całej tej śmietanki, ale obserwując od jakiegoś czasu śmiało na prowadzeniu jest Duda i w sumie to dobrze, człowiek ma aparycje, wypowiada się do rzeczy i ma zacny plan na kraj, zobaczymy ile z tego dojdzie do realizacji ale właśnie jakby już miał taką szansę to zdecydowanie lepiej by się sprawdził niż Komorowski

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 14 razy -6

  "Domordowywać" to ciekawa PeOwska narracja, a może lepsza byłaby "dożynanie", zgodnie z PeOwską polityką miłości i racjonalizmu Komorowskiego.

 • zielony31

  Oceniono 24 razy -6

  1,wpolityce.pl/polityka/238875-dlaczego-po-nie-pamieta-ze-glosowala-za-odrzuceniem-nadzoru-nad-skok-ami-biala-ksiega-czyli-cala-prawda-o-historii-kas To w 2008 roku PO i PSL "uwaliło" ustawę o nadzorze bankowym nad SKOKAMI
  2.Senator Grzegorz Bierecki:
  Jest znacznie ciekawiej, niż napisała „Gazeta Wyborcza”, ponieważ spotykałem się także z urzędnikami obecnego prezydenta, i także w sprawie ustawy o SKOK-ach. I także z identycznym skutkiem: prezydent Komorowski w czerwcu 2013 roku zaskarżył do Trybunału Konstytucyjnego nowelizację ustawy o SKOK-ach. Dopiero miesiąc później podobny ruch wykonali inni posłowie i senatorowie. Podsumowując, skutek moich rozmów w Pałacu Prezydenckim był taki sam i za prezydentury śp. Lecha Kaczyńskiego, i za prezydentury Bronisława Komorowskiego. Co nie wynika z jakichś moich szczególnych zdolności, ale z partactwa posłów PO, którzy uchwalali niekonstytucyjne przepisy, wiedząc, że uchwalają niekonstytucyjne prawo. Dodam, że Trybunał już raz potwierdził zasadność skierowanego do niego wniosku o zbadanie zgodności elementów ustawy o SKOK z konstytucją.

  Z jakimi urzędnikami Bronisława Komorowskiego pan się spotykał?
  Z ministrem Olgierdem Dziekońskim, z panem Jerzym Osiatyńskim i z panem Jerzym Pruskim...
  3.vod.gazetapolska.pl/9615-tadeusz-komorowski-syn-prezydenta-przepedza-urzednika
  4.Dlaczego w tekście ani słowa o tym, że TK uznał część zapisów ustawy za niekonstytucyjne? Dlaczego nie napisano, że w związku z tym Prezydent miał OBOWIĄZEK - zgodnie ze składaną przez siebie przysięgą - albo ją zawetować albo odesłać do TK właśnie? Dlaczego nie ma informacji, że w 2008 roku to Lech Kaczyński właśnie przesłał do Sejmu projekt ustawy o spółdzielniach zakładający objęcie SKOK-ów nadzorem KNF? Projekt ten został odrzucony głosami koalicji PO-PSL dodam...

  TO AFERA PO a nie Dudy !!! Panie Lis i Zakowski jesteście zerem a właściwie to takie dwa zera .. "00" czyli klozet !!!! Perfidne i zakłamane do cna, wasze poranne wypowiedzi między 8.00 a 9.00 na antenie TOK FM śmierdzą na odległość ...wychodząc z szamba należy spuścić wodę! Was panowie nawet na to nie stać!

 • magda-warszawianka

  Oceniono 20 razy -6

  To się po prostu nie mieści w głowie, żeby w demokratycznym państwie Komorowski nie organizował konferencji prasowych , gdzie różni dziennikarze -nie ci wskazani przez jego kancelarie , mogliby zadawać pytania .Czy Polacy nie mają już prawa do informacji ? Prawo do informacji, jedno z podstawowych praw i wolności obywatelskich, usankcjonowane szeregiem dokumentów międzynarodowych w tym m.in.: w Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności, Deklaracji Podstawowych Praw i Wolności, Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych......

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 23 razy -7

  Funkcjonariuszu LiS! Nie zameldujecie przy tych wyborach wykonania zadania. A zemsta PO będzie straszliwa. Krwawy Wiesław z PO obetnie Wam funkcjonariuszu Lis tę grabę, która nie doprowadziła do ostatecznego zwycięstwa!

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 21 razy -7

  Patrząc na spadające poparcie Prezydenta Komorowskiego od stycznia do chwili obecnej, korzystając z matematyki - surjekcji, bijekcji i homomorfizmu to... A. Duda wygrywa te wybory.

 • robert9998

  Oceniono 33 razy -7

  Gdyby Polska była cywilizowanym krajem, to takie łajzy jak Lis, zniknęłyby z życia publicznego.
  Lis tworzy w Newsweek Polska, antysemicką nagonkę,aby pomóc ,kandydatowi na prezydenta,"królowi"ortografii Komorowskiemu.
  W mediach bryluje antysemitka, działająca na rozkaz Gomułki, niczym szmalcownik w okupację Śledzińska Karsińska(PZPR,UD,UW,PO).
  Gomułkowska ściera Śledzińska Karsińska(PZPR,UD,UW,PO),tak pisała w maju 1968 "Gdzie byliście, wy, ideolodzy i praktycy syjonizmu, którzy próbujecie oszukać własne i świata sumienie, co uczyniliście dwadzieścia parę lat temu, by nas uratować? W swoim brudnym zacietrzewieniu łączycie się pod znakiem gwiazdy Dawida, tej samej gwiazdy, z którą my wchodziliśmy do komór gazowych (...) Naprawiacze i weryfikatorzy historii spod znaku syjonizmu, obrzucając Polskę błotem zapomnieli o jednym. To błoto nie ich brudzi, lecz ich samych".
  Jak można dyskutować z bandytami,jak Wołek, Kamiński,którzy składali pokłony, i wręczali ryngraf, mordercy Pinochetowi.
  Polska przez takich ,jak Lis,Wołek, Władyka, Żakowski, nadal hołduje antysemickim,nacjonalistycznym zasadom,które kreuje "prezydent' Komorowski.
  Polska dziś,to kraj gdzie, de-bile wybierają de-bili,przez co de-bile rządzą w III RP. Nędznej,głupie, de-bilnej, najważniejsze ,ze katolickiej, jak chcą POPiS i ZSL/PSL.
  Jaki to kraj, gdzie gloryfikuje się łachmytów, bandytów politycznych jak Giertychowie.
  Maciej Giertych, pisał książki,zaprzeczające teorii Darwina.
  W czasach KOR,największego Bohatera Polski Pana Jacka Kuronia, nazywał zdrajcą.
  Popierał wszystkie działania,antydemokratyczne i antyludzkie w Stanie Wojennym.
  Roman Giertych(MW, LPR), jako szef MEN, chciał aby dzieci słabiej uczące się, mające problem z koncentracją ,zamykać w poprawczakach.
  Giertych o PANU JAKU KURONIU, powiedział,ze jest to największy zdrajca w dziejach Polski.
  Rodzina państwa Kuroń, wytoczyła proces łachudrze Giertychowi.W 2007 roku Sąd Okręgowy w Warszawie, nakazał Romanowi Giertychowi, przeprosić na łamach gw, rodzinę Kuroń,i wpłacić 15 tys. zł na fundację. Giertych do dziś nie wykonał prawomocnego wyroku sądowego.
  Takich to ma pomocników Komorowski, PO i cała ta prawicowa banda, obłudnych męt społecznych.

 • luna368

  Oceniono 31 razy -7

  Pan Tomasz Lis, który jest ponoć dziennikarzem, od pewnego czasu jest szeregowym funkcjonariuszem Platformy Obywatelskiej. Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Kiepsko jednak wpisuje się w hasło prezydenckiej kampanii - zgoda i bezpieczeństwo.Pan Tomasz Lis bez przerwy zieje jadem i nienawiścią do wiadomej partii. Ten pan dawno zatracił obiektywizm i niezależność dziennikarską, więc dziennikarzem go nie nazywajmy. To zwykły funkcjonariusz partyjny.

 • magda-warszawianka

  Oceniono 36 razy -8

  Kiedyś reżimowe media komunistyczne panicznie bały się słowa ,Solidarność'' -jak to się skończyło ? Przez wiele lat główne media w mojej ocenie panicznie unikały określeń : Fundacja Pro Civili i WSI,ale mleko już się wylało -zobaczymy czym to się skończy tym razem.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 24 razy -12

  A tymczasem Chłopcy z Majdana będący teraz pod opieka oligarchy Kołomyskiego zamordowali oficera SBU i pan Poroszenko nazwał ich dziś podczas pogrzebu "bandery" ! ! ! i bandytami którzy rabują, porywają i morduja Ukraińców. A w Polsce Kołomyjskiego i chłopców z Majdana nazywają Schetyna i Siemoniuk "prozachodnimi demokratami" i sojusznikami kapitalistycznej Polski.

 • stanislaw_ziaja

  Oceniono 24 razy -12

  ale że komu żakowskiemu? lisowi?

 • zdzisek1949

  Oceniono 54 razy -26

  Lustracja Newsweek - Tomasz Lis podburza do nienawiści przeciw Żydom.
  Newsweek lustruje poetę żydowskiego pochodzenia Juliana Kornhausera
  wytykając, że jego córka poślubiła Polaka czyli Andrzeja Dudę. Ta lustracja
  Newsweeka jest wzorowana na podpisanej w czasach III Rzeszy przez Adolfa
  Hitlera tzw. ustawy norymberskiej, która była podstawą jego rasistowskiej polityki
  a zakazywała m.in zawierania małżeństw z osobami narodowości żydowskiej.
  Ta polityka Adolfa Hitlera doprowadziła do wielkiej tragedii czyli zagłady ponad
  6 mil Żydów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX