Komentarze (59)
Paradowska: Dotychczas uśmiechnięty Duda, pytany o SKOK, nabywa manier i wdzięku Mastalerka
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 26 razy -16

  tych czarnych chmur to jest wiele na polskim niebie:
  "Raport składający się z 5 mln e-maili pochodzących z prywatnej agencji wywiadowczej Stratfor, jest publikowany od ponad trzech lat, a informacje dotyczące Polski odnoszą się do okresu pomiędzy 2004 a 2011 rokiem. Korespondencję wysyłało do siebie troje analityków z USA: Marko Papic, Michael Wilson oraz Lauren Goodrich.
  Część depesz - nazwana "Insight Poland - Komorowski's Connection to Military Intelligence" skupia się na roli, jaką odgrywali oficerowie WSI, okoliczności likwidacji służb, a także ich powiązań z urzędującym prezydentem. Jak stwierdzono, mimo rozwiązania WSI, wielu jego oficerów zachowało swoje poważne biznesowe wpływy.
  "Komorowski miał interes w czyszczeniu tych spraw, z powodu swoich powiązań z byłymi Wojskowymi Służbami Informacyjnymi. Zresztą wywiad wojskowy w Polsce miał w swoich rękach wiele prywatnych firm..."

 • kocham_oslow_glosujacych_na_po

  Oceniono 30 razy -16

  Pani janinko, a może coś na temat portalu WikiLeaks, który ujawnia maile, jakie wyciekły z amerykańskiej agencji Stratfor, które dotyczą powiązań Prezydenta Bronisława Komorowskiego z ludźmi Wojskowych Służb Informacyjnych.

 • 66kropek

  Oceniono 23 razy -17

  A przecież są u nas w kraju wzorce manier i wdzięku jak p. Paradowska. Lis, Kuźniar, Olejnik...

 • luna368

  Oceniono 30 razy -18

  Podobno dzisiejsze przemówienie pani premier było pisane pod czujnym okiem pani Janinki. No, niestety, nie popisała się pani kolejny raz. Żenada i oderwanie od rzeczywistości.

 • magda-warszawianka

  Oceniono 44 razy -26

  Mariusz Kamiński 1981 został skazany na rok pobytu w zakładzie poprawczym za zbezczeszczenie Pomnika Wdzięczności Armii Czerwonej. To się teraz Putin może cieszyć .

 • magda-warszawianka

  Oceniono 81 razy -53

  Może p. Paradowska powie parę słów na temat zbrodni komunistycznych, kiedy Polską rządziła PZPR ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX