Komentarze (221)
Wyrok na Kamińskiego. Żakowski: "Nagle na prawicy obudził się front obrony przestępców"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cli-ff

  Oceniono 22 razy 8

  Co tu komentować, Żakowski żyje z uprawiania propagandy, tylko z czego będzie żył jak wyeliminuje do końca PiS z polityki. Rządowych Lisodupów nie będzie potrzebna cała armia, wystarczą ci z TVP Info i Tefałenu.

 • Oceniono 9 razy 7

  "Dla mnie absolutnie niezwykłą rzeczą jest to, że uczestnicy "wycieczki madryckiej", ludzie robiący proste przekręty - ujawnione i bezwstydne - wrócili do mediów i występują jako "autorytety". Nikt ich już nie pyta: "dlaczego pan kradł i czy się pan tego nie wstydzi?". A oni chodzą w glorii jakichś dziwnych mędrców - zauważył Żakowski."

  Panie Żakowski - oni przychodzą do mediów, bo media ich zapraszają. Przestańcie aż tak dbać o oglądalność wynikającą z kontrowersyjności i przestańcie wszyscy promować przestępców, przewalaczy, przekrętasów. Po prostu ich NIE ZAPRASZAJCIE!!!

 • bojnice

  Oceniono 11 razy 7

  Dolisz Żakowski... facet sobie przyjeżdża wchodzi sobie do studia, siada przed kamera i mówi I TO BEZ ZAPROSZENIA - dobrze sie czujesz w Wielkim Tygodniu

 • nanabun

  Oceniono 6 razy 6

  Święte słowa. Brakuje mi w takich przypadkach nazywania złodziei złodziejami. Owija się to w jakieś gładkie słówka, typu nadużycie itp.

 • konrad.ludwik02

  Oceniono 6 razy 6

  W Polsce nawet za komuny "święte krowy" partyjno-rządowe dobrze bardzo się miały, a co dopiero teraz! Z prokuratorów łamiących prawo dostało się tylko p. Hopowi, następni przestępczy prokuratorzy podlegali już ochronie resortowej - choćby nawet fałszowali dowody niewinności niemiłych sobie oskarżanych przez siebie! Nie lepsi byli sędziowie, podlegali ochronie i ministerialnej, i nawet RPO!
  Nic dziwnego, że gdy znalazł się następny po sędzi Tulei sprawiedliwy i skazał łamiącego prawo funkcjonariusza publicznego postawionego na stanowisku dla jego obrony - ryk oburzenia: NASZYCH, krew z krwi - biją! Biją postawionych przez nas do zwalczania korupcji - ergo, skazują walczącego ofiarnie (!) z korupcją, oczywiście wyłącznie ze względów politycznych!
  Znajdują się i tacy - co wygadują głupoty, iż p. Kamiński z PiS-em wykorzystają to w kampanii wyborczej. Tylko w której? Przecież te rewizje i "superrewizje" potrwają lata całe i przez ten czas p. Kamiński & Co. będą mieli pełną swobodę działania, może nawet uda się im wreszcie wygrać jakieś wybory!
  Wtedy (nam!) pokażą!

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 22 razy 6

  Nie jestem fanem PiSu ale wyrok na Kamińskim to była sądowa ustawka grubymi nićmi szyta - jak za stalina. To już niestety standard w tuskolandii dlatego PO i PSL trzeba odsunąć od władzy i tak się w tym roku stanie.

 • magda-warszawianka

  Oceniono 18 razy 6

  ,,Wyrok w sprawie mafii pruszkowskiej – dowód na niemoc organów państwa
  Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł, że niższa instancja ponownie zajmie się sądzeniem gangu. Dlaczego zadowoleni z tego werdyktu są zarówno prokuratorzy, jak i gangsterzy?'' - a szefa CBA Kamińskiego , który walczył z przestępcami do paki ?.

 • jan.go

  Oceniono 6 razy 6

  Jak nagle jak to wszystko było już wiadomo wiele lat temu Tusk Kamińskiego po dojściu do władzy nie zwolnił .Czy może ja coś przespałem ? Afera ze Skokami też była opisywana od dziesięcioleci

 • sceptyk31

  Oceniono 16 razy 6

  Żakowski jak zwykle widzi nie to co jest, ale to co chce widzieć. Więc widzi w mediach Hofmana, ale jako "autorytet" Drzewiecki go już nie mierzi ?

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 15 razy 5

  A co Wy na to: "Papic (analityk Stratfor) opisywał też, że Komorowski miał "żywotny interes w oczyszczaniu spraw WSI, gdyż miał z nimi związki". W jednym z maili dodał, że Wojskowe Służby Informacyjne miały udziały w wielu prywatnych firmach nawet do lat 90-tych. - Podczas polskiej "terapii szokowej" miało miejsce wiele "ciemnych interesów".

  Maile dotyczące Wojskowych Służb Informacyjnych i powiązań Komorowskiego z WIS zostały opublikowane 25 kwietnia 2013.
  wikileaks.org

 • zal.p.l3

  Oceniono 19 razy 5

  Żakowski, dziecię resortowe. Złodziejstwo to ty masz we krwii ! Mowisz ze się prawica obudziła ? A gdzie byłes, parszywcze, jak kradła Sawicka ? Gdzie byłes jak Nowicka zajmowała kolejne stołki, gdzie byłes jak Gronkiewicz rozdawała miliony albo gdy Nucha szastała MOJĄ forsą na premie dla swoich ? Gdzie byłes komuchu zasrany ?!

 • grabiny13

  Oceniono 15 razy 5

  Gościu. Zapomniałeś , że do czasu prawomocnego wyroku obowiązuje zasada "domniemania niewinności". Jak mamy takich sędziów jak dziennikarzy to żal tej Polski.

 • sadura1

  Oceniono 5 razy 5

  Łączkowski? A kto to? :-) Łączewski raczej.

 • rks1965

  Oceniono 8 razy 4

  a może słówko o kilometrówkach p. Sikorskiego? Zły przykład, nie na miejscu?

 • tadeuszp3

  Oceniono 8 razy 4

  "Obudził się tam front obrony przestępców"
  ten front istnieje od czasów Porozumienia Centrum ???
  ---------------------
  Ludzie jak zobaczyć gnidy w tv przełączcie natychmiast (w przeciągu minuty) kanał, to nie boli a może zaboleć producentów (reklamy)

 • al48

  Oceniono 10 razy 4

  PiS to zaraza i tak jak chorobę się tępi tak poglądy pisowskie i ich działania niezgodne z prawem powinny być tępione .

 • starszy-65

  Oceniono 14 razy 4

  Panie Jacku ten front zawsze istniał bo bronili różnych chuliganów, handlarzy prochami itp., odwiedzali ich w więzieniach, obiecywali wolność itd. itp. bo taka jest cała historia naszej tzw. prawicy pod dowództwem braci Kaczyńskich.

 • easa-phone

  Oceniono 3 razy 3

  3 kata jak dla brata. Naucza się grypserki, nawiążą kontakty i wynajmą kolegów spod celi do brudnej roboty, a wtedy Pan Żakowski może się zastanawiać, czy w jakiś sposób się nie naraził.

 • skallesny

  Oceniono 9 razy 3

  Panie Żakowski, w grudniu sąd uniewinnił Kamińskiego i jego współpracowników. A pan uważa zapewne że pani Sawicka, to wzór cnót (zwłaszcza cnotliwa żona). Pan doktor Górski nie brał łapówek tylko "dowody wdzięczności". Takiej pan cgce polski gdzie na państwowym majątku uwłaszczają się, tym razem lekarze. Dlatego że są we właściwym miejscu, o właściwym czasie, dostają za darmochę majątek wielomilionowej wartości.

 • jagi.pk

  Oceniono 7 razy 3

  Zamiast komentować wysyłajcie protesty do każdej stacji TV, jeżeli zobaczycie takie osobowości jak Hoffman na wizji. Ja ostatnio nie wytrzymałem i wysłałem taki protest do TVP info. Jak osoby, na których ciążą oskarżenia prokuratorskie, mogą wypowiadać się w telewizji publicznej.
  Tylko będąc aktywnymi powstrzymamy to szaleństwo.

 • zdzisek1949

  Oceniono 9 razy 3

  Dlaczego Jacek Żakowski celowo wprowadza w błąd
  opinie publiczną przekręcając nazwisko sędziego
  z Łączewski Wojciech na Łączkowski Wojciech ?

 • my_kroolik

  Oceniono 7 razy 3

  No tylko pretensje o zapraszanie Hofmana do mediów, to proszę kierować do koleżeństwa dziennikarzy, panie Redaktorze Żakowski. Od dawna uważam, że dziennikarze zupełnie bezpodstawnie uważają się za elitę RP. Tak naprawdę, są zgrają goniącą za sensacją, gotową oddać głos najgorszej kanalii i wysłuchiwać z uśmiechem najpodlejszych łgarstw i oszczerstw. Potem się dorabia ideologię o swobodzie wypowiedzi, o umożliwieniu ludziom wydania własnego osądu i tym podobne bzdury. A prawda jest banalna - tworzycie programy dla ludzi, którzy nie potrafią się na niczym skupić dłużej niż 90 sekund i mają IQ umożliwiające odbieranie jedynie najprostszych bodźców. Niby macie się za lepszych od swoich odbiorców, ale w praktyce do nich równacie. Zwalanie winy z siebie na polityków, nie spowoduje że wasze zachowania staną się mniej widoczne.

 • obywalet

  Oceniono 9 razy 3

  po wyroku stało się jasne że PiS to Przestępcy i Szumowiny

 • domektomek

  Oceniono 10 razy 2

  Czy wręczanie łapówki kontrolowanej jest legalne, czy nie?
  Jeśli nie, to dlaczego w sposób kontrolowany wręcza się je podejrzanym o przyjmowanie łapówek lekarzom?

 • kampus73

  Oceniono 1 raz 1

  Proszę wszystkich krzykaczy, a w szczególności Pana Żakowskiego o przeczytanie wypowiedzi badziewiaka66 może to rozjaśni wasze puste głowy.

 • Anna Markowska

  Oceniono 5 razy 1

  W PiS jest dużo prawników,znajdą kruczki aby wydostać Kamińskiego z opałów.To tylko kwestia czasu.Zresztą to leży w interesie Kaczyńskiego,bo po nitce do kłębka,a on się tego bardzo boi !

 • Nie Judym

  Oceniono 7 razy 1

  Bardzo słuszna uwaga pana Jacka Żakowskiego, mnie też dziwi, że przyłapanych na przestępstwie wysoko w hierarchii społecznej postawionych ZŁODZIEI ale i innych przestępców (np. ZIOBRO, który co prawda nie został skazany, ale powinien już mieć kilka wyroków, chociażby za akceptowanie poczynań czekisty Kamińskiego) zaprasza się do poważnych audycji publicystycznych by jak MĘDRCY jacyś komentowali wydarzenia. Jest na szczęście inny człowiek, p. Marek Przybylik, który tych "polityków? - przestępców(!)" pretendujących, czy też chcących w pewien specyficzny ale też wredny sposób wkraść się w łaski Prezesa od kota nazywa towarzystwem towotowym.

 • duzymietek

  Oceniono 5 razy 1

  Jestem jak najbardziej za odpowiedzialnością polityków. Nie znam tej sprawy i nie wiem na ile wyrok jest zasadny.
  Mam jednak pytanie: dlaczego nasza "elita" dziennikarska i polityczna broniła tak zawzięcie Tymoszenko?

 • realistas

  Oceniono 11 razy 1

  To mentalność Kalego. Gdy oni skazują to jest dobrze, a gdy ich skazują to źle. Powinni być konsekwentni w swojej ideologii.

 • tom.beckett

  Oceniono 11 razy 1

  ideolog zakowski w akcji. w kostiumie dziennikarza. koń by się uśmiał. na antenie "radia tok fm" - propagandowej tubie GW i agory, ktorej 33% przychodow to "reklamy" ze spolek skarbu panstwa. koń tarza sie za smiechu.

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 15 razy 1

  To że prawica broni "swoich" bez względu na fakty specjalnie mnie nie dziwi. W polskiej polityce tak jest od zawsze: swoi są bez zarzutu, to ci inni oszukują, kombinują i kradną. Taki sposób działania jest niestety normą. Bardziej niepokoi mnie wymiar sprawiedliwości i kryteria, którymi się kieruje. Jeśli w 3 wcześniejszych postępowaniach prokuratorzy umarzali sprawy, a sędziowie nie dostrzegli winy, a obecnie winą została dostrzeżona i wydano wyrok więzienia, to tak właściwie co stanowi prawo? Czy ono istnieje, jest sformułowane w kodeksie, czy na kolanie stanowi je sędzia w czasie rozprawy? Nie jest możliwe, aby 3 poprzednie umorzenia i obecny wyrok były zgodne z "obowiązującym prawem". Uważam, że dowolność oceny sędziego zaszła stanowczo zbyt daleko i w identycznych sprawach ferowane są skrajnie różne wyroki, co w państwie prawa nie powinno mieć miejsca. Może p. Redaktor podejmie ten temat - chyba jest ważny i warto. W moim przekonaniu wymiar sprawiedliwości osiągnął w Polsce poziom, który już nie niepokoi, lecz woła wielkim głosem o unormowanie, bo to co widzimy w praktyce jest farsą czegoś co nazywamy wymiarem "sprawiedliwości".

 • piotr110660

  Oceniono 21 razy 1

  Frontem obrony przestępców można przykładowo nazwać działania PO w trakcie posiedzeń Komisji Sejmowej dotyczących afery hazardowej. Tutaj zaś mamy doczynienia z wyrokiem, który dla wielu nie tylko jest kontrowersyjny i drakoński, a więc jest niesprawiedliwy i jako taki, godzący w fundament państwa, którego ostoją ma być sprawiedliwość,

 • ganro

  Oceniono 15 razy 1

  Oto sprawiedliwa Polska, wyrok za przekroczenie uprawnienień większy niż za znęcanie się nad dziećmi, o wyrokach za trwonienie publicznych pieniędzy już nie wspomnę.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 2 razy 0

  Co u obywatela mającego zaniki pamięci? Czy Sikorski rozliczył kilometrówki? Może o nich zapomniał?

 • lewacka.konserwa

  Oceniono 2 razy 0

  To była ta operacja CBA legalna, czy nie? W wyroku dla Ryby sąd orzekł, że operacja była zasadna (więc legalna być musiała) i na podstawie materiałów z owej operacji skazał Rybę na 2,5 roku. Sąd posłużył się materiałami z przestępstwa do wydania wyroku?

 • rebel-x-power

  Oceniono 8 razy 0

  prawica jest od zawsze przestepcza, dlatego tak zajadle broni swoich nielegalnych zdobyczy i nie nawidzi jak ktos mowi o sprawiedliwosci spolecznej.
  z tad u prawicowcow ten zajadly antykomunizm. prawica zeruje na ludzkiej prazy jest parasitem organizmu !

 • myslo.zbrodnia

  Oceniono 8 razy 0

  wśród zaprzyjaźnionych dziennikarzy, w "grupie trzymającej władzę" umacnia się front obrony korupcji

 • domektomek

  Oceniono 6 razy 0

  Panie Żakowski, czy propozycja kontrolowanej łapówki jest zgodna z prawem, czy nie?
  Czy Piotr Ryba i Andrzej K zostali skazani prawomocnym wyrokiem sadowym za przyjmowanie łapówki, czy nie.
  Jak więc można skazywać szefa CBA z operację wręczania tej samej łapówki?
  Panie Żakowski, czy naprawdę uważa się pan za przyzwoitego człowieka?

 • wuetend

  Oceniono 6 razy 0

  Skoro tow. red Żakowski tak twierdzi, to czas obwieścić wszem i wobec, że w ciągu ostatnich 8 lat największe przewały to: afera SKOK, szalejąca małpa z brzytwą, czyli Kamiński z CBA oraz śmierć Blidy. Szczęśliwie za wszystkie te bezeceństwa odpowiedzialny jest PiS i Kaczyński.

 • Tomasz Kopczyński

  Oceniono 12 razy 0

  Pan Kamiński powinien zrobić niezłe pieniądze na napisaniu i wydaniu poradnika "Nie umiesz złapać łapówkarza? wyprodukuj go. Kilka prostych porad". Byłby to hit na rynku wydawniczym

 • pacynka58

  Oceniono 18 razy 0

  A Durczoka to kto bronił?
  Nie idzie już patrzeć na tą całą hołotę polityczno - dziennikarską.

 • gomelsky66

  Oceniono 16 razy 0

  Jarosław z Warszawy i Zbigniew Zero krzyczą bo się boją że w razie wyroku nie będą mogli sprawować funkcji publicznych.W przypadku Jarosława z Warszawy to byłaby już śmierć cywilna.Żakowskiego przed chwilą znowu poniosło.Kamiński łamiąc prawo miał jakoby w głowie kult Marszałka Piłsudskiego łamiącego demokrację.Żakowski od czasu wystąpienia z niejakim Piniorem kiedy wsadzali MIllera niemalże do więzienia ma takie"jazdy".Robi za arbitra elegancji a nie pomyśli i plecie bzdury.Gdyby obok był Lis z Wołkiem to zaraz byłaby reakcja na głupstwa które plecie a panie w studio są zbyt delikatne.

 • buffalo69

  Oceniono 1 raz -1

  PiS = Przekręty i Szwindle

 • Edward Sikora

  Oceniono 1 raz -1

  Przewraca się Wieża Babel partii Prawo i Sprawiedliwość...i oby się zawaliła do reszty, jak te zbierane w kościołach i na uczelni na wykładach przez mamusię, pudła z listami poparcia, dla kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy...! Zakłamane środowisko wspierane przez Kościół, który także jest zakłamany, udający świętoszków, a zło widać z za pazuchy... Ile zła i zmarnowanie szansy na lepszą Polskę dokonała partia Prawo i Sprawiedliwość, gdy rządziło Polską bezgranicznie. Wtedy mogli dokonać rewolucji w pozytywnym tego słowa znaczeniu...! A co robili - psuli Polskę. Niestety Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe też psują, natomiast nie afiszują się tym, że - my jesteśmy prawdziwi Polacy i tylko my i nikt poza nami. Polska powinna być krajem - miodem i mlekiem płynącym, powinni nam inni zazdrościć naszej pracowitości, pomysłowości, nawet naszej historii. Niestety wewnętrzne waśnie psują wszystko, oraz zła dyplomacja i zła polityka międzynarodowają, też dolewają oliwy do ognia... Jak powstawało CBA i powołano Mariusza Kamińskiego, na twórcę i szefa tej instytucji, to już wtedy, mi się to nie podobało. Pamiętam go jako zadymiarza z Partii Republikańskiej, który nic nie robił, tylko przeszkadzał, nie szukał dialogu. Prawo i Sprawiedliwość powstało na kontrze do wszystkiego i takich różnych tam przygarniano, a gdy ich poparcie wzrosło, to weszli do parlamentu... Ja się tak czuję w naszym kraju, jakbyśmy nie żyli w XXI wieku, tylko w jakiejś otchłani niemocy i zakłamania...., gdzie rządzący i ci chcący rządzić nie spełniają pokładanych w nich nadziei i oczekiwań.....!

 • damakier1

  Oceniono 1 raz -1

  "- Nagle po prawej stronie obudził się front obrony przestępców, broniący nie tylko tych polityków pełniących funkcje publiczne w CBA, których sędzia Łączkowski wskazał - kontynuował Żakowski." - panie redaktorze, jakie nagle?

 • magda-warszawianka

  Oceniono 5 razy -1

  ,,WikiLeaks ujawnia korespondencję nt. powiązań Komorowskiego z WSI
  O szokujących informacjach na temat urzędującego prezydenta i jego powiązań z WSI, które można znaleźć w depeszach Wikileaks, informuje portal wpolityce.pl.,, I co teraz będzie ?

 • imw

  Oceniono 5 razy -1

  Na prawicy? Od kiedy to PiS jest prawicą?

  Bądźcie konsekwentni:
  wyborcza.pl/1,75968,13643414,Janosiki_pobozne_i_bezbozne.html
  "Pomysł oskubania lepiej zarabiających Polaków jako pierwsza zgłosiła lewica proeuropejska i bezbożna Leszka Millera. Teraz dołączyła do niej lewica narodowa i pobożna Jarosława Kaczyńskiego, z niejasnych powodów nazywana prawicą."

 • si-si2

  Oceniono 9 razy -1

  Sąd warszawski dał wyraźny cynk i ostrzeżenie, że : Kto podniesie rękę na MAFIĘ III RP , temu ta ręka zostanie odcięta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX