Komentarze (98)
"Tyle pytań o surowość wyroku na Kamińskiego. A nikt nie zapytał: dlaczego prokuratura żądała tak mało?"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Stefan Kubów

  Oceniono 3 razy 3

  Sejm z wiekszościa PO + PSL stchórzył z wiadomych powodów. Gdyby ze sceny politycznej zniknęli Kaczyński, Ziobro i ich kumple nie byłoby kim straszyć umiarkowanych wyborcow. A poza tym dziś usuwamy z polityki Kaczyńskiego i Ziobrę, potem do władzy dojdą inni i usuną Tuska i jego ludzi. A te kalkulacje skutkują potem aferami, których ofiarami są zwykli obywatele, tracący wkłady w bankach, wykupione bilety na samolot lub wycieczki zagraniczne. Cała obecna klasa polityczna kwalifikuje się do odesłania na emeryturę. Lepiej już im płacić emeryturę niż tracić miliardy, które tracimy przez ich nieodpowiedzialne i dyktowane prywatą decyzje

 • brodeek

  Oceniono 12 razy 2

  Sawicka uniewinniona mimo że cała Polska widziała jak bierze 50 tysięcy których sama się domagała. Wystarczy przeczytać stenogramy z jej rozmów.

  Kamiński skazany na 3 lata, mimo, że na KAŻDE działanie dostawał zgodę sądów, prokuratorów - a na podstawie tych działań prawomocnie skazani zostali skorumpowani ludzie.

  III RP w pełnej krasie. Może Paradowska pokaże choć JEDNEGO polityka skazanego na taki wyrok w III RP za "przekroczenie uprawnień"??

 • jg.k

  Oceniono 6 razy 2

  Nie mogli żądać więcej bo jak władza się zmieni to co?????? Konformiści i tyle.

 • jkal

  Oceniono 12 razy 2

  bo żona wpłacila na partie 25 tys zł!

 • srololot

  Oceniono 3 razy 1

  Janina dawno powinnaś siedzieć i domagać się o najwyższy wymiar kary , a za co chociaż by za wygląd ..

 • Stefan Kubów

  Oceniono 3 razy 1

  O, tymczasem szczujnia z "w polityce.pl" zbiegła się na gazeta.pl, żeby opluć red. Paradowską. Ciekawe, skąd padła komenda

 • abcyk

  Oceniono 25 razy 1

  A czemu nie kara śmierci? Poprzez ukamienowanie na agorze..

 • 1grud

  0

  A Kwasniewski z Milerem odpowiedzą za F-16 i ...offset Z USA za 2a statki ze stoczni Szczecinskiej przed jej upadkiem??? Proszę Pania redaktor Paradowska o wyjaśnienie tej sprawy dla nas Szczeciniaków z UTW!!!???

 • 1grud

  0

  A Pani minister Blida nie żyje.... czy Zoibro z Kaminskim jest o to oskrżony??? Kiedy się dowiemy prawdy???

 • bilinski53

  0

  Chcecie rozkwitu III RP (postubeckio-złodziejsko-kłamliwej) to nadal głosujcie na nią.

 • zyks

  Oceniono 2 razy 0

  Ależ tu wściekły bełkot: po części p(i)siarnia, po części agit-prop z Łubianki (chcą destabilizacji i bałaganu w RP). A ja chciałbym, żeby wyrok w II instancji zapadł PRZED jesiennymi wyborami :)

 • ergosumek

  Oceniono 4 razy 0

  ""Nikt nie pyta, dlaczego prokuratura nie żądała więcej"

  Słusznie, kiedyś było sprawiedliwie, za byle co szubienica, strzał w tył głowy, kamulki do nóg i do wody, a dziś?
  Zawiasy?
  No, ale sędzia uratował honor wymiaru sprawiedliwości.
  Szkoda, że tylko do apelacji.

 • tad-tad

  Oceniono 2 razy 0

  A kto powołał naczelnego Prokuratora i dlaczego? Dlaczego ,cokolwiek dotyczy jakiś wątpliwości a i przestępstw pisiorów, tak długo ciągnie się? Zobaczymy ile lat potrwa w prokuraturze afera skoków ,z jakim skutkiem, A wyjaśnienie jest proste czwarta rzeczpospolita zadbała , aby obsadzić "niezaleznych " prokuratorów, tak jak zadbała o media, i w mediach, było łatwo , a w prokuraturze, jeśli PO chce być w zgodzie z prawem { a chce}, trudno pousuwać pisiorskich prokuratorów, zwłaszcza że, ewentualne zarzuty, dotyczące poszczególnych przestępstw prokuratorów, może postawić Seremet , a nie stawia. Tak wygląda , sygnalizowany przez Kaczyńskiego UKŁAD, przez skromność nie wspomina , kto jest twórcą tego, jaki i finansowego układu, zapewniającego finansowanie nielegalne wielu przedsięwzięć, Dla pożytku PIS

 • mikejar

  Oceniono 16 razy 0

  Niedlugo beda musieli brac redaktorow z LAPANKI.
  BABCIA PARADOWSKA ma demencje starcza i tak jest przesiaknieta PRLem, ze nie wie co opowiada. Ciagle ci sami ludzie.
  Niesiolowski , Kempa , Terlikowski , Kurski ,belkoczaca Synyszyn.
  Babcia dorabia do emerytury a wychodzi JEDEN WIELKI BELKOT

 • 2mimoza

  Oceniono 3 razy -1

  Hej, Staruszko , nie trać wiary
  rzekł "profesor" mocno stary.
  Chcesz być sławny oraz wielki,
  wpieprzaj szczaw i mirabelki.
  A jak przeżyć ci się uda,
  to zobaczysz same cuda...
  Z Amber-Goldu złote sztaby,
  chłopów przerobionych w baby.
  Dwa kasyna na cmentarzu,
  ślub peda. łów przy ołtarzu,
  sprawną kolej ekspresową,
  sól drogową bardzo zdrową,
  dach zamknięty na stadionie,
  tunel, który w wodzie tonie,
  dla Małgośki suknie nowe
  za pieniadze PO składkowe,
  z opozycją cud debatę
  i niewinną S. Beatę.
  Oraz to co już się zdarza
  Los loterii do lekarza.
  Kopia ta jest z internetu,
  by ci na... do beretu.

 • maurorossi

  Oceniono 17 razy -1

  Pani Paradowska jest mentalnym zabytkiem PRL, była w PZPR i robiła karierę w stanie wojennym, więc jej opinia niezbyt szokuje. Kamiński odchodząc z CBA zrezygnował z odprawy 130 tys. uważając ja za niemoralną. W III RP taki człowiek dostaje 3 lata odsiadki za złapanie łapówkarzy, a jeden ze skazanych w tej sprawie za przyjęcie walizki pieniędzy otrzymuje 2,5 roku. Drugi ze skazanych dostał wyrok w zawieszeniu, bo się przyznał. Posłanka Sawicka, która przejęła łapówkę, co później zobaczyła cała Polska w TV, została uniewinniona.
  Czy kraj w którym dzieją się takie rzeczy ma przyszłość?

 • allegropajew

  Oceniono 12 razy -2

  Motłoch, czyli my, możemy jedno. POWYWIESZAĆ tych, którzy na sznur zasługują. To jest w tej chwili ok. 50 tys. osób. Niewiele jak na 38,5 miliona, bo na wieść o czyszczeniu domu ze śmieci obecne 3 mln emigracji DEFINITYWNEJ urlopy pobierze, coby czynny udział wziąć.

  Gościula

 • maurorossi

  Oceniono 11 razy -3

  kazek100

  "Przestępstwo nie upoważnia (przynajmniej w krajach cywilizowanych) służb do działań także przestępczych".

  Takie to twoje ogólne i niby-słuszne "trele morele" nie może być źródłem prawa. Źródłem prawa jest sprawiedliwość i temu ma ono służyć, inaczej jest zbędne. Policjant dostaje 3 lata, a złapany przesz niego przestępca z walizką kasy 2,5 roku. Nie mamy do czynienia z przestępstwem popełnionym przez państwo tylko z zemstą polityczną. Działania CBA w tej sprawie nadzorowały bowiem na bieżąco urzędy państwowe - sądy i prokuratura, nie słyszałem aby zostały postawione w stan oskarżenia. Zwyczajowa wolność brania łapówek na najwyższym szczeblu politycznym została przez Kamińskiego zakwestionowana i tego establishment do dziś nie może mu wybaczyć.

  Przypomniało mi się to, gdy niedawno zobaczyłem panią Paradowską w luksusowym sklepie do którego większość Polaków nigdy nie zajrzy.

 • Lidia Stąpór

  Oceniono 15 razy -5

  ta pani niech rozliczy Tuska za rozłożenie Polski na Lopatki,a nie gloryfikuje jego partii.Precz z takim dziennikarstwem Parandowskiej-zieje tylko nienawiścią i sieje zamęt-ona jest chyba opętana!!!!!!!!

 • junkier

  Oceniono 29 razy -9

  Logika postkomunistycznych pismaków i propagandzistów.

  Komunistyczni zbrodniarze odpowiedzialni za śmierć ludzi, za stan wojenny, mordowanie księży – uniewinnienie. Plus syta emeryturka na koszt podatnika.

  Policjanci i agenci, którzy na rzecz państwa walczyli z łapówkarstwem, bezkarną plaga będącą zaczynem założycielskim III RP, tego postkomunistycznego potworka nie mającego chyba żadnego odpowiednika pod jakakolwiek szerokością geograficzna świata – długie lata więzienia.

  Ze tez jeszcze ktoś słucha tych postkomunistycznych bredni…

 • euro67

  Oceniono 31 razy -15

  Pewnei! Komuszka Paradowka siedzaca po uszy w ukladzie skazlaby na smierc tych c z czerwono-teczowa osmiornica walcza!

 • 68jacekw

  Oceniono 44 razy -16

  Niech P.Paradowska chociażby napisze parę słów o aferach obecnej władzy(stocznie,autostrady,hazard,przetargi informatyczne,oszustwa wyborcze,podsłuchy itp),a później niech bierze sie za karanie innych.

 • gazeta_mi_nieplaci

  Oceniono 34 razy -16

  to ze sady i wojskowa prokuratura nie sa NIEZALEZNE pod wladza PRL/PO to juz wiadomo, ale zeby bolszewia probowala szantazowac prokurature cywilna - to juz przesada.

  PRL-owe szambo wybija. Czas zresetowac "gruba kreske".

 • darek.1306

  Oceniono 40 razy -20

  skoro tak to dlaczego funkcjonariuszy z minionej epoki a i tej na ten czas rzadzacych psl PO wolno wiecej a o prl-owskich nie wspomne a ktorch to pis chciał rozliczyc?a tak w ogóle to wstretne babsko przestraszył swym zdjeciem małe dziecko

 • antyoportunista

  Oceniono 93 razy -45

  Czy to straszydlo PRLowskie chce zakrzyczec prawdę? Strzał z wyrokiem w Kamińskiego okazal się chybiony, bo znaczna większość społeczeństwa uwaza, ze byla to wyborcza hucpa, a sąd II instancji i tak go zlagodzi. Wiec teraz funkcjonariusze medialni stojący na straży rzetelnosci dziennikarskiej bedą zaklamywac rzeczywistość i wmawiac nam, że Kaminski to ten zły itd. A może parandowska nabazgrze cos o dzisiaj wydanej książce Jurgena Rotha..?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX