Komentarze (188)
Magdalena Ogórek nie głosuje na lewicę? Pytana o to, uporczywie powtarza: "Jestem kandydatką niezależną..."
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hirvi1

  Oceniono 17 razy 9

  Ta kandydatka to nie jest człowiek tylko prosty generator tekstu reagujący - w ograniczony sposób - na określone hasła. Jeżeli takiego nie usłyszy, włącza jakiś zapisany komunikat (pierwsze minuty rozmowy). Potem pada hasło: "prawo", więc pani kandydat wrzuca, zgodnie z programem napisanym chyba w BASICu, bo tam tak to działało: "prawo gospodarcze..." nie bacząc, że pytanie było o co innego.
  I tak przez cały czas.
  Inwazja robotów już się zaczęła. Tylko nie wiem czemu od wybrakowanych modeli.

 • miaukota

  Oceniono 16 razy 8

  Ona jest niezależna. Od rozumu.

 • troll.norweski

  Oceniono 10 razy 8

  Mogła zwyczajnie odpowiedzieć, że jako wyborca ma prawo nie informować na kogo głosuje. Wybory w Polsce są bowiem tajne.

 • dawno.urodzony

  Oceniono 11 razy 7

  ten palant Miller wyrządził pani Ogórek wielką krzywdę... już do końca życia będzie się ciągnął za nią smród tej kompromitacji. A wszystko to z powodu debilnego poczucia humoru szefa SLD.
  No ale z drugiej strony ta pani jest pełnoletnia i gruntownie wykształcona.

 • zerozer52

  Oceniono 17 razy 7

  Ona naprawdę jest durna.

 • poorpoora

  Oceniono 14 razy 6

  Nie wiem o co chodzi z tą kobitką ale coraz bardziej wygląda to na jakis absurd I kpinę SLD ze społeczeństwa. Miller się zupełnie skompromiował. Będzie pierwszym szefem partii, który ją doprowadził do upadku więcej niż raz. A nie sorry. Kaczynski robi to w każdych wyborach... ale drugi taki w historii...

 • 1group

  Oceniono 7 razy 5

  Frontalny atak GW na p.Ogórek.(w wydaniu papierowym też) Czyżby jej notowania rosły?

 • kotwpubutach

  Oceniono 7 razy 5

  Pani dr Ogórek ma niezależne zawieszenie.

 • wmc-33

  Oceniono 11 razy 5

  No ale wyglądała bardzo ładnie. Świetnie ogląda się jej wypowiedzi, tylko głos trzeba wyłączyć, żeby się nie rozpraszać.

 • jonkasta

  Oceniono 11 razy 5

  Mogła zaznaczyć swój ślad w polityce, mogła , ale pokazała, że nie nadaje się mentalnie do roli jaką jej przyszło zagrać. Okłamała Millera i przestała liczyć się ze zdaniem partii, która ją wystawiła. Tzn, że w ogóle nie rozumie reguł polityki i nie ma krzty honoru. tak nie postąpiłby żaden człowiek, który występuje z ramienia jakiejś partii. Chciała zagrać tylko na siebie, tak więc grała i gra rolę głupiej blondynki, która powtarza jak mantrę " trzeba rozmawiać" i odrzuca kokieteryjnie włosy. Chodzi z jakimiś nieznanymi ludźmi po ulicach, nie widać ludzi SLD, bo podobno ona ich nie chce. Pamiętam pierwsze kandydowanie Kwasniewskiego z ramienia SLD na prezydenta RP. Tam była znim cała czołówka ludzi lewicy , ludzi SLD, którzy wspierali go , i na których się powoływał. To były wspólne wiece, konwencje, to był najlepszy czas SLD.... M,. Ogórek swoim zachowaniem właściwie położyła SLD na kolana .

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 11 razy 5

  mizeria, mizeria

 • katmaster2

  Oceniono 15 razy 5

  Oto na naszych oczach kończy się ostatecznie PZPR w bardzo dowcipny sposób. Trzeba przyznać, że Woody Allen lepiej by tego nie wymyślił. Gdyby rzecz działa się w Hollywood to pani Ogórek za zagranie blond kretynki mogłaby liczyć na Oscara. Jedyny problem w tym, że Ona wcale nie gra.

 • mrmouse

  Oceniono 11 razy 5

  Wtopa Millera, wtopa Millera, wtooopa Millera, to wtopa Leszka Millera.
  Śpiewamy na melodię Guantanamera ;-)

 • Waldek Naczmanski

  Oceniono 8 razy 4

  po prostu to na kogo pani ogórek glosowala, g.wno pania pytajaca obchodzi: pl.wikipedia.org/wiki/Tajno%C5%9B%C4%87_wybor%C3%B3w

 • cleryka

  Oceniono 6 razy 4

  Każdy kandydat na prezydenta musi wierzyć do końca,w zwycięstwo, bo taka jest zasada w tym wyścigu, pani redaktor "niezależna" od rozumu.Pytania były durne i natarczywe.

 • milopl666

  Oceniono 12 razy 4

  Pani Madzi polecam karierę w Brazzers

 • Jan Barnas

  Oceniono 5 razy 3

  Najgłupsze stwierdzenie Wyborczej "Ogórek pogubiona" Gubi się Wyborcza!

 • ceoll

  Oceniono 11 razy 3

  Dalszy ciąg ataku michnikowszczyzny na Panią Ogórek..... Tez mi nowina... Przecież ich pupilem jest facet, który nie potrafi pisać po polsku, niby kandydat wszystkich Polaków.. Dla niepoznaki nawet zgolił wąsy....

 • wladi83

  Oceniono 13 razy 3

  troche kabaret, powinna zapowiedziec ze sie rozbierze albo cos jak bedzie 15% i za kazde 5% wiecej cos wiecej. Jesli chodzi o poglady zaraz bedzie sie od siebie odcinac i na koncu doda ze w sumie to nie wiedziala ze to wybory na prezydenta tylko casting do mody na sukces. Taka to nasza Pani Ogorek. No moze jakby tu byl Madagaskar to bym zaglosowal...

 • selena-0

  Oceniono 9 razy 3

  zasadnicze pytanie do Millera; jak można było wybrać osobę na kandydata na prezydenta z ramienia SLD- kogoś nieznanego. Kogoś znikąd. Kogoś, kogo się nie zna poglądów, kogoś , kto nie czuje lewicowości, kto gardzi i wstydzi się SLD. Jak można było zaufać takiej dzierlatce, która nie ma pojęcia o świecie, o polityce, o niczym prócz własnego nosa. To po prostu niewiarygodne, że to mogło się Millerowi i SLD przydarzyć. Partia z takimi tradycjami, z Kwaśniewskim , który był najlepszym prezydentem...teraz chodzi po bruku miast w szpileczkach jakaś księżniczka z wydętymi ustami, która odżegnuje się od SLD, chodzi z nieznanymli osobami , które i tak nie maja wpływu na głupotę tej Pani. Na nonszalancję i zupełny brak charyzmy i komunikatywności. Kto ją wymyslił ? oto jest pytanie

 • szybka.konopia

  Oceniono 9 razy 3

  Pytanie o preferencje wyborcze jest nieodpowiednim zachowaniem dziennikarza. Wybory są niejawne, wywieranie presji na określenie preferencji wyborczych rozmówcy, uważam za wielce nieprzyzwoite.

 • gasior1st

  Oceniono 7 razy 3

  Vive le President CONCOMBRE ......... ( Magdaleno ma Cherie, jesli po wyborach zniknie miller i czarzasty to i tak bede mile cie wspominal ) W tym kraju normalna centrolewica ( Celinski,Borowski, Cimoszewicz, Rozenek itd ) jest potrzebna

 • q1188

  Oceniono 6 razy 2

  Wystarczy obejrzeć zdjęcie autorki Beczek i wiadomo dlaczego nie trawi
  Ogórek, ot babskie kompleksy. Po wpisach widać jaki intelekt reprezentuje
  elektorat PO i inne odpryski. Na kogo głosowała ? Podobno głosowania są
  tajne, wynika z tego, że cokolwiek by odpowiedziała, Wybiórcza komentowała by
  według wytycznych. Brawo P.Ogórek, przerasta resztę o klasę.

 • baba788

  Oceniono 6 razy 2

  Sadzac po komentarzach, w wiekszosci przez posiadaczy kutasow, gaworzenie na temat kampanii prezydenckiej jest na poziomie rozbieranki pod lasem

 • barex77

  Oceniono 16 razy 2

  Boże, miej w opiece wszystkich polskich doktorów pokroju (nomen omen:) Ogórek. Pomidor!

 • garypayton.hof

  Oceniono 12 razy 2

  kandydat na prezydenta powinien być NIEZAANGAŻOWANY politycznie.

  nikt nie pyta KOmorowskiego czy Dudę - "na kogo głosowali ?".

  prezydent nie może być stronnikiem jakiejkolwiek opcji polit5yczne. Musi być niezależny i przezroczysty politycznie.

  dlatego pani Ogórek odpowiedziała dobitnie kladąc nacisk na tę własnie prezydencką cechę.

  to ze dziennikarka i wielu komentujących ten wywiad nie zrozumiało jej odpowiedzi... cóż, dowodzi to tego, że pani Ogórek jest inteligentniejsza niż wy wszyscy razem wzięci.

  możliwe, że pani Magda powinna swoje odpowiedzi spłaszczać, bo jak widać przeciętny Polak nie rozumie sugestii w nich zawartych. Cóz, nie każdy może być erudytą.

 • tygrysio_misio

  Oceniono 2 razy 2

  Już raz był taki co nie chciał nic mówić.. nie ujawniał programów i wizji, bo jakby powiedział to by go krytykowano.. i wybrano go... na prezesa PZPNu

 • garypayton.hof

  Oceniono 16 razy 2

  poczytajcie komentarze na Onecie, w WP.pl i na innych dużych portalach.
  tysiące zielonych łapek i mnóstwo słów sympatii i poparcia dla pani Ogórek.

  GW to samotna wyspa hejtu na oceanie poparcia dla Magdy.

  głosujmy, kochani, głosujmy, ale nie na Borata i nie na Dudę, bo oni zacementują układ na kolejne lata.

  nie zmarnujmy głosu, Magda jest szansą na zmiane.

  kto ma serce po lewej stronie, niech głosuje na Magde.
  kto po prawej - na pana Kukiza.
  ci pośrodku - rzućcie monetę :][

  wyobrażacie sobie jak się zdziwią Gazety i inne jak do drugiej tury przejdą pani Ogórek i pan Kukiz ? :]

  tak możemy pokazać mediom i politykierom, którzy mają nas w nosie i są pazerni tylko na nasze cięzko zarobione pieniądze, gdzie mamy ich nagonki, szczucie, nachalną reklamą dwóch polityków, a chamskie wyśmiewanie i dyskredytowanie pozostałych.

  pani Ogórek verus pan Kukiz w II turze.

  to tylko od nas zależy.,
  Polacy, do boju :]
  gdzie nasza przekora ? nasza słowiańska dusza ?
  zróbmy TO !

 • bogpan

  Oceniono 6 razy 2

  Ona jest niezależna, a ponad 60% działaczy SLD ma poglądy prawicowe. Reszta to komuniści, którzy z socjalizmem i lewicą nie mają nic wspólnego. Do tego geniusz Joński, który nie zna daty wybuchu powstania warszawskiego.

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 2

  niezależni w polityce nie istnieją, to gra drużynowa, natomiast wynik B. Komorowskiego nijak nie jest zależny od kampanii M. Ogórek i poparcia SLD.
  Prawdziwe jest stwierdzenie, że pani Ogórek gra na listę do Sejmu, podobnie kilku innych kandydatów, są za chudzi by cokolwiek w polityce znaczyć ale posadka wymierna:)))

 • guch

  Oceniono 10 razy 2

  Czy ktoś obejrzał cały wywiad?
  Według mnie kobitka wcale nie mówi źle. To, że nie chce wydawać pochopnych sądów, w przypadku stanowiska prezydenta, nie jest złe. Natomiast uważa na to co mówi, nikogo nie oskarża, nie ocenia. Według mnie jest całkiem OK. Nie wróżę jej wygranej, ale myślę, że pada ofiarą nakręcanej, medialnej krytyki.

 • okok3

  Oceniono 12 razy 2

  Czytając was robi mi sie tak jakoś smutno. Większość z was nalezy do POPisowego elektoratu i nikomu nie zalezy na tym kraju , chcecie rozdrapać co sie da. Chciałbym żebyście zrozumieli że to co wyście rozdrapali i zniszcyli wypracowalo wielu Polaków a wy pozostawicie tylko zgliszcza.

 • acer59

  Oceniono 5 razy 1

  Beczkowa duPOwłazliwa torbo pismacka na wikcie i opierunku POsranej szajki złodziejskiej i ty, druga idiotko o ruskim nazwisku - przypominam wam że wybory w RP są TAJNE, więc goowno was obchodzi na kogo głosuje p.Ogórek. Uporczywe powtarzanie takiego pytania to dowód kompletnego debilizmu. Ale Beczkowa i Michajłowa - POpismackie bzdziągwy - za srebrniki od POsitwy i ruskiego komobula gotowe są nawet zrobić z siebie idiotki, co udało im się doskonale ! Pani Magdo, powinna pani zasięgnąć porady jak radzić sobie z takimi po.papranymi kretynkami pismackimi - ja pani radzę odpowiadać im krótko na durne pytania : "Spier...laj, szmato".

 • 5th_element

  Oceniono 5 razy 1

  ta pani jest tak głupia, że uwierzyła w swoje istnienie na scenie politycznej...gdy nawet nie umie kucać tak, by nie było widać mniej, niż statystycznej bywalczyni dyskotek podmiejskich. To jest straszne, to obrazuje, za jakich baranów mają nas politycy.

 • Zbigniew Sowa

  Oceniono 7 razy 1

  W dniu wczorajszym (15.04.br.), w godzinach popołudniowych miałem zaszczyt uczestniczyć w Gdyni na spotkaniu z Panią Magdaleną Ogórek. W związku z bardzo licznymi wpisami tu na fb dot. m.in. odcinania się naszej Kandydatki od SLD, pozwoliłem sobie na prowokacyjne pytanie, dlaczego tak często się słyszy, że Pani odcina się od SLD? Kandydatka, stanowczo zaprzeczyła i stwierdziła, że to media tak manipulują Jej wypowiedziami, że odnosi się nieprawdziwe wrażenie, że się odcina od SLD. Niestety, na media nie ma żadnego wpływu. Ponadto udzieliła bardzo ciekawej odpowiedzi na moje kolejne dwa pytania: tj.: dot. konkordatu oraz reaktywacji „PROGRAMU WISŁA”, który moim zdaniem, może być kołem zamachowym gospodarki polskiej, decydującym o zahamowaniu emigracji zarobkowej. Dodam również, szczególnie dla koneserów piękna, że naprawdę chce się nie tylko patrzeć na Kandydatkę, ale przede wszystkim słuchać, co i jak mówi. Zachęcam do udziału w bezpośrednich spotkań z Panią Magdaleną Ogórek, jak również do oddania głosu. Warto, naprawdę warto.

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 11 razy 1

  Magdalena Ogórek okazuje się być skończoną kretynką, dmuchaną lalą polskiej polityki i potwierdzeniem wszystkich stereotypów o blondynkach.
  W sumie pomysł aby w trakcie kampanii buzi nie otwierała był niegłupi - co się odezwie to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

 • bialamysz

  Oceniono 11 razy 1

  To jest jakaś tragedia. Przecież to jest kandydatka na PREZYDENTA RP!!! To są kpiny z nas, wyborców. Co z tego, że mamy demokrację, skoro do wyboru mam:
  1. Komorowskiego - człowieka, który klepie ustawy PO choćby nie wiem jak bardzo naród był wbrew nim. Nie potrafi napisać kilku zdań bez błędów i uczestniczyć w kilku przedsięwzięciach, aby nie popełnić błędu.
  2. Dudę - karierowicza, który jest dla mnie bezbarwną kukłą Kaczyńskiego.
  3. Korwina - człowieka, który tak naprawdę ma kilka dobrych pomysłów, ale nigdy z nikim się nie porozumie, w tym sam ze sobą w niektórych kwestiach.
  4. Ogórek - ona głupotą przebija wszystkich trzech powyższych razem wziętych.
  5. Reszta to egzotyka.

  A teraz powiedzcie mi szczerze, ale szczerze. Gdybyście mieli duży majątek i skomplikowane interesy obejmujące wiele dziedzin gospodarki i byłby wam potrzebny prezes zarządu, powierzylibyście tą funkcję, któremuś z powyższych? Ja mam tylko mała firmę, ale nie dałbym im nawet pracy przedstawiciela handlowego.

 • mg172

  Oceniono 5 razy 1

  Mogła cokolwiek na te ostatnie pytanie odpowiedzieć nawet skłamać ale nie zrobiła tego, więc czy nie była do tego pytania przygotowana, chyba tak, zresztą wyglądała na zmęczoną i zniechęconą.

 • garypayton.hof

  Oceniono 9 razy 1

  przecież powiedziała wyraźnie "Jestem kandydatką niezależną, wspieraną przez SLD".

  skoro powtarza to "uporczywie", to po co dziennikarka dopytuje ? nie rozumie prostej odpowiedzi ?

  zaczynam odnosić wrażenie, ze w polskich mediach siedzą albo same tłumoki bez szkoły albo trolle podpuszczane przez tych, którzy boją się dobrego wyniku pani Ogórek.

  ona ma program i ten program powinien być przekazywany w takich notkach. obniżenie CITU, kwota wolna od podatku lub podatek zerowy dla najsłabiej uposażonych, nowe prawo skarbowe i podatkowe itd.

  o tym proszę pisać, a nie o tym, że dziennikarka nie rozumie odpowiedzi i że jest to wina pani Ogórek.

 • kolega22

  Oceniono 13 razy 1

  pani Magdo, waham się pomiędzy panią a Pawłem Kukizem, pan Bronisław już nam pokazał na kogo głosuje i kogo słucha, nie musi nawet mówić. Nagonka wam nie wyjdzie koledzy z GW, pomyślcie co was czeka pod rządami kolegów miłościwie nam panujących, jak długo będziecie pracować i jakież to emerytury wypracujecie. Nie wiem czy pani Ogórek będzie dużo lepsza, ale gorszą od aktualnych zjadaczy ośmiorniczek nie da się być.

 • jaceks1978

  Oceniono 9 razy 1

  Trzeba przyznać, że łądna to jest

 • fitt

  Oceniono 9 razy 1

  Doktor po studiach doktoranckich. Doktor III R, czyli marcowy docent. Uchowaj Panie. Jaką mnie stworzyłeś taką mnie masz.

 • stekelenburg2

  Oceniono 21 razy 1

  Miller, daj jej do cholery jasnej kartkę z odpowiedziami. Bierz przykład z Bronka i jego szogunów.

 • naskalny

  Oceniono 2 razy 0

  Można zgarnąć milion na kampanię, a potem powiedzieć, że jest się niezależną?
  Taki fajny lansik, bez konsekwencji, bo nie każą oddać kasy...

 • acer59

  Oceniono 2 razy 0

  No proszę, jak sprytnie Beczkowa duPOwłazliwa szmata dobrała "internautów" do poparcia swych tez , np. "internauta" Kabaciński - rzecznik prasowy błazna Paligłupa. Takie to jest "dziennikarstwo" tej beczkowej POsranej kretynki na garnuszku złodziei z POszajki. Zresztą kliknijcie na profil tej beczkowej idiotki - ze zdjęcia jej brzydkiej gęby zrozumiecie awersję do p.Ogórek , a z treści twittów jaki to tłumok.

 • Piotr Lebiecki

  Oceniono 2 razy 0

  nawet najlepszy kandydat nie rozwiąże naszych problemów..........tylko ustawy i dobra wola tych niedowiarków z Wiejskiej, tych którzy przyjdą po nich...........

 • marco35

  Oceniono 4 razy 0

  Jestem kandydatką niezależną (od rozumu)...

 • labeo

  Oceniono 8 razy 0

  Czyli kto jest bardziej kompetentny od Ogórek w kwestii na kogo na ona głosuje? Czasem głupota wypowiedzi po prostu poraża.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX