Staniszkis: Korwin-Mikke jest ekscentrycznym, beznadziejnym staruszkiem

- Strzelanie do związkowców było chore - krytykowała kolejne kontrowersyjne wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego prof. Jadwiga Staniszkis. Socjolożka w TVN24 nazwała Korwin-Mikkego ?beznadziejnym staruszkiem?.

Polub i bądź na bieżąco!

Prof. Jadwiga Staniszkis komentowała w "Faktach po Faktach" w TVN24 dobre wyniki antysystemowych kandydatów na prezydenta: Janusza Korwin-Mikkego i Pawła Kukiza. Socjolożka przyznała, że ten ostatni zyskuje zwłaszcza w oczach pokolenia, jak to ujęła, ciężko pracujących trzydziestolatków. To dla nich Kukiz "ma błysk".

Strzelanie do górników? "To było chore"

Bardziej krytycznie Staniszkis oceniła Korwin-Mikkego. - Strzelanie do związkowców było chore - stwierdziła, odnosząc się do ostatniej kontrowersyjnej wypowiedzi polityka. - Korwin-Mikke jest ekscentrycznym, beznadziejnym staruszkiem - skwitowała.

- Jeżeli bandyci będą napadali na ludzi, to trzeba będzie do nich strzelać. Mam obowiązek bronić ludzi - mówił kilka dni temu Monice Olejnik Janusz Korwin-Mikke. Jego wypowiedź wywołała burzę, gdyż polityk sugerował w ten sposób, że dopuszcza strzelanie do strajkujących.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (18)
Staniszkis: Korwin-Mikke jest ekscentrycznym, beznadziejnym staruszkiem
Zaloguj się
 • adamofsky

  Oceniono 55 razy 43

  Korwin nie zwraca się do wyborców typu Staniszkis, wiec naturalne jest że jej się staruszek nie podoba. On stara sie o głosy młodych naiwnych, a Staniszkis to PIS, które stara się o starych naiwnych.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 29 razy 21

  Coś takiego !!!. A ja myślałem że pod tym względem BIJE GO KACZYŃSKI !

 • aron2004

  Oceniono 11 razy 11

  Korwin podziwia Putina, ale lata amerykańskim samolotem, jednak boi się wsiąść do rosyjskiego Tupolewa.

 • joannanova

  Oceniono 17 razy 11

  eech wydawałoby się, że Staniszkis jest sprytniejsza i nie wyjedzie z tekstem o staruszkach.. Korwin niestety jest dokarmiany atencją a tak naprawę to żałosny " polityk" i doskonały brydżysta, który pomylił kompetencje. Zacięcie komediowe też obecne. Te scenki z mierzeniem ze sztucera i kolta - trudno się było nie roześmiać z palanta w kapeluszu... Ktoś mógł mu litościwie doradzić, że w lunetę patrzy się z drugiej strony...

 • 1theguru1

  Oceniono 9 razy 9

  a jeszcze nie tak dawno temu nie mogła się nachwalić Wiplera ... "nadchodzi nowe, nadchodzi młode" .....

 • czytelnik52

  Oceniono 8 razy 6

  Ta Pani mówiąc o Korwinie - Mikke, miała na myśli siebie!!!

 • Kamila Bugaj

  Oceniono 5 razy 3

  DB Paweł Tanajno: „Marihuana jest zdrowsza od tytoniu, alkoholu, a nawet cukru i kawy”
  www.rogalinski.com.pl/pawel-tanajno-marihuana-jest-zdrowsza-od-tytoniu-alkoholu-a-nawet-cukru-i-kawy/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX