Komentarze (51)
"Czy demokracja powinna traktować demokratycznie ludzi, którzy są przeciwko temu systemowi?"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Tomasz Dratwa

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Kraśko, jak można nazwać Kukiza czy Brauna antydemokratycznymi ? Przecież oni walczą o wolność dla zwykłych ludzi. Czy moja wolność, która kończy się na czubku pańskiego nosa nie jest demokracją ? Uważam, że Pana wypowiedzi są wynikiem albo dezinformacji albo jakiejś indolencji umysłowej.
  Pozdrawiam.

 • r3qui3m

  Oceniono 2 razy 2

  Wprowadzić jawną powszechną cenzurę. Tak jakby do tej pory jej jeszcze nie było...

 • Bartosz Ala Ad-Din

  Oceniono 4 razy 2

  NIE CHCĄ KUKIZA I KORWINA BO BOJĄ SIĘ ŻE LUDZIE USŁYSZĄ PRAWDĘ!!!
  A to właśnie oni stoją w OBRONIE DEMOKRACJI !!!

 • szarak1111

  Oceniono 22 razy 2

  Jaka demokracja? Demokracja zakłada pewną równość,a przez to, że partie które zdobyły powyżej 3% głosów w wyborach i są finansowane z budżetu państwa mają większe szanse. Mają pieniądze na lepsze spoty wyborcze i ogólnie kampanię wyborczą. Więcej osób będzie także zbierać podpisy, aby dana lista wyborcza mogła w ogóle zaistnieć w wyborach. I jeśli już trzeba zebrać 100 tyś. podpisów, aby zarejestrować listę ogólnopolską, to nie powinno już być tak wysokiego progu - 5%, aby wejść do Sejmu. Dodatkowo parlamentarzyści unikają jak ognia organizacji referendów, nawet gdy obywatele zdobędą odpowiednią ilość podpisów (500tys.). Więc co to za demokracja?

 • krukpl

  Oceniono 16 razy 2

  Z tego co się orientuje to przepisy chyba zabraniają takim udziału w kandydowaniu coś podobnego przy tworzeniu partii politycznych tez nie ma wolnej Amerykanki ale przepisy czytałem jakiś czas temu i mogę dokładnie tego nie pamiętać

 • maxstirner

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Kraśko tu nie chodzi o demokrację - której zresztą jestem przeciwny z powodów które Pan doskonale unaocznił w tym tekście (większość ma zawsze rację, zwłaszcza socjaldemokratyczna większość), chodzi o to, że opłacając przymusowo abonament zawieram z Panem umowę na mocy której ja Pana finansuję w zamian za co Pan zobowiązuje się debatować z moim kandydatem. Jeśli Pan się nie zgadza w porządku - ale wtedy mnie nie obowiązuje przymus opłaty na Pana rzecz.

 • Bartosz Biniek

  Oceniono 1 raz 1

  Te całe Kraśki tylko dążą do tego, żeby wk...wiony tłum wyszedł na ulice i zaczął rozwalać ten system siłą fizyczną. My sobie nie pozwolimy więcej na to, żebyście nas traktowali jak takie śmieci. Niech żyje wolna Polska, precz z komuną!!!

 • bialy.orzel

  Oceniono 1 raz 1

  moim zdaniem się da zrobić taka debatę, 10ciu kandydatów - 100 pytań - 100 może dużo.
  ale niech będą pytania zamknięte - co tłumaczy się uczestnikom na samym początku, potem, widać kto rozumie, a kto nie rozumie :)

  to byłby mega show :D

 • Tomasz Dolecki

  0

  "Czy demokracja powinna traktować demokratycznie ludzi, którzy są przeciwko temu systemowi?" Oczywiście, że tak. Gazeta Wyborcza wychodzi bez przeszkód i powinna dalej się ukazywać.

 • peter-321

  Oceniono 4 razy 0

  Demokracja ma swoj poczatek i koniec.

 • dota2999

  Oceniono 8 razy 0

  demokracja, demokracją, ale ktoś rządzić musi...

 • Maciej Kowalski

  Oceniono 3 razy -1

  - DLACZEGO WARTO GŁOSOWAĆ NA KUKIZA?
  - CO TO SĄ JOWy?
  - DLACZEGO JOWy SĄ LEPSZE OD ORDYNACJI PROPORCJONALNEJ?
  - DLACZEGO JOWy SKOŃCZĄ PARTIOKRACJĘ W POLSCE?

  ODPOWIEDŹ TUTAJ:
  kukiz.org/resources/przewodnik-jow.pdf

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX