Komentarze (51)
Janina Paradowska: Końcówka kampanii miała być gorąca. A jest śmieszna. I ta Ogórek z "panem Bronisławem"...
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • plautilla

  Oceniono 3 razy -3

  Najciekawszym, genialnym kandydatem na Prezydenta RP jest Grzegorz Braun: KONSERWATYSTA TRADYCJONALISTA WOLNOŚCIOWIEC.
  Nie dowiesz się o nim z tv, czy radia. Media stosują politykę przemilczenia. Źródłem informacji o nim jest tylko internet.
  www.grzegorbraun2015.pl

 • tom_58

  Oceniono 39 razy -3

  Wczorajszy występ Magdusi pokazał dwie sprawy. Odklejenie się od Millera służy jej bardziej niż trwanie przy nim. I drugie - inteligencją, kulturą bije PBK nie o jedną lecz o trzy głowy.
  Natomiast co do śmieszności kampanii. - Do dziś nie mogą się zdecydować, co większym hitem? Czy mazurski macacz kur, czy też spot Beny Hill na budowie w Inowrocławiu?

 • 2zero

  Oceniono 6 razy -4

  Są ludzie z lewej strony, którym Leszek "nie leży". Są więc ludzie, którzy dali pieniądze pan Magdzie, żeby w końcówce kampanii robiła to co robi, czyli żeby szkodziła głównie SLD pod obecnym kierownictwem. Jestem dumny, że to przejrzałem.

 • magda-warszawianka

  Oceniono 38 razy -4

  Oglądałam wywiad z G.Braunem w programie ,, Polityka przy kawie'' Braun prezentował książkę W. Sumlińskiego ,, Niebezpieczne związki B. Komorowskiego'' . Książka podobno mówi o związkach Komorowskiego z WSI . W tej sytuacji uważam ,ze dla dobra i bezpieczeństwa państwa polskiego, Komorowski powinien natychmiast wycofać się z wyborów i złożyć wyczerpujące wyjaśnienie w prokuraturze . Do tej pory sztab wyborczy Komorowskiego w trybie wyborczym nie skierował sprawy do sądu- na słowa Hofmana zareagował natychmiast.

 • magda-warszawianka

  Oceniono 17 razy -7

  Grajmy na ,,Dudach,''
  grajmy radośnie.
  Myśli skoczne
  skierujmy ku wiośnie.

  Grajmy na ,,Dudach''-
  bo nadszedł czas ,
  nadziei tkwiącej
  jeszcze w nas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX