"Poważny kandydat jest tylko jeden". A jak będzie druga tura? "To może być przygrywka do nowego rozdania"

Co będzie sukcesem Andrzeja Dudy? Sama druga tura. Aleksander Kwaśniewski, były prezydent, oceniał szanse głównego oponenta urzędującego Bronisława Komorowskiego. Razem z Anną Materską-Sosnowską i Jerzym Baczyńskim był gościem Daniela Passenta w audycji "Goście Passenta".
Według ostatniego sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP Bronisław Komorowski uzyskał 39 proc. poparcia. Obecny prezydent w ciągu miesiąca stracił aż siedem punktów procentowych. Ale wciąż jest na pierwszym miejscu. Na drugim trzyma się niezmiennie kandydat PiS Andrzej Duda z 25-procentowym poparciem. Najwięcej jednak zyskał Paweł Kukiz - aż pięć punktów procentowych, co daje mu wynik 11 proc. poparcia.

Sondaż prezydencki dla "Wiadomości" TVP1 | Create infographics


Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (19)
"Poważny kandydat jest tylko jeden". A jak będzie druga tura? "To może być przygrywka do nowego rozdania"
Zaloguj się
 • kamilakarabasz

  Oceniono 24 razy 8

  Zapraszanie przez tok fm Kwaśniewskiego - pzpr-owskiego kacyka to jakaś kpina. Facet najpierw oddał kraj pod watykańską okupację, gdzie katotaliban znęca się fizycznie, psychicznie i ekonomicznie nad Polakami, później doradzał stepowym despotom, aby na koniec, za garść srebrników, wyrazić zgodę na tortury w kraju.

 • Piotr Lebiecki

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Prezydencie Kwaśniewski dziękujemy za konstytucję,konkordat, wiele ustaw bubli. proszę o konkrety ........ciepła woda....

 • rot.leszek

  Oceniono 30 razy 6

  Prosty experyment
  Zalozmy ze to Palikot bylby obecnie urzedujacym prezydentem ubiegajacym sie o druga kadencje a Komorowski jednym z kandydatow

  Czy wtedy dla tego szacownego grona komentatorow u Passenta
  Komorowski tez bylby "jedynym powaznym kandydatem" ?

  hehehe))
  Osmiele sie w to watpic
  Mysle ze dzis, oscylowalby gdzies pomiedzy Jarubasem, Braunem i Ogorkowa
  No ale zrzadzenie losu 5 lat temu chcialo inaczej

 • ciemnyluddd

  Oceniono 32 razy 4

  Prezydent jest już wybrany... Z powodu jawnego sabotażu wyborów przez opozycję...Która wystawiła nie drugorzędnych, ale trzeciorzędnych kandydatów, sama nie wierząc w ich zwycięstwo... A teraz ma tylko jedno marzenie..."BYLE W DRUGIEJ TURZE"... Tak jakby to mogło mieć...j a k i e k o l w i e k... znaczenie.

 • peter-321

  Oceniono 9 razy 3

  Przypomnijcie mi kiedy i od kogo dostal Baqczynski ten Krzyz z najwyzszej polki , ktory zawieszal mu na jego szyji Prezydent. Chyba ze Komorowski , co ?

 • matabule

  Oceniono 4 razy 2

  Aleksandr Kwasniewski to przeca wieprz Moskiewski

 • szpung

  Oceniono 16 razy -2

  Caly uklad uznal jednoglosnie iz debata byla do du.. gdyz nie bylo na niej ich niestrawnego pierdziela, podobni jakis profesorek uznal iz nalezy wydluzac wiek emerytalny bo u niego w firmie setki podobnych jemu pierdzielom na prezesowskich stolkach trzymaja sie rekoma i noagami zeby ich nie wyslano na emeryture. Powoli coraz mniej mi sie chce komentowac te cyrki tego juz po prostu sluchac sie nie daje.

 • solussolius

  Oceniono 22 razy -6

  Bredzisław jedynym poważnym kandydatem?! Śmiech na sali. Stary trup Bredzisław ledwie duka do mikrofonu o Kościerzynie-Koźlu, a ożywia się dopiero wtedy, gdy wściekli ludzie wykrzyczą mu w nos złodziei, fundację "Pro Civili", WSI i zdradę Polski.

 • arezo

  Oceniono 30 razy -6

  Pajac z UPAinskiego parlamentu poważnym kandydatem?
  Buahhhh. ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX