O co chodzi Kukizowi? "Żeby zarabiać 11 tys." - odpowiada Lis

Kandydat bez politycznego zaplecza, partyjnego aparatu uwodzi wyborców. Sondaże pokazują, że Paweł Kukiz zajmie w wyborach prezydenckich trzecie miejsce. Czym uwiódł wyborców? - Istotą jest odrzucenie rzeczywistości politycznej - ocenia Jacek Żakowski.
Według Tomasza Lisa celem Pawła Kukiza jest sukces w wyborach parlamentarnych. - Chce zrobić ten sam numer, jaki udał się innym, usiąść w fotelu parlamentarzysty i zarabiać 11 tys. - ocenił redaktor naczelny "Newsweeka".

Najnowsze sondaże dają Pawłowi Kukizowi poparcie na poziomie 13-15 proc.

"Jak na rysunku Raczkowskiego: Nie tylko nie ma na kogo głosować, ale i przeciwko komu głosować" - Tomek Lipiński o kampanii wyborczej>>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (316)
O co chodzi Kukizowi? "Żeby zarabiać 11 tys." - odpowiada Lis
Zaloguj się
 • alfalfa

  Oceniono 795 razy 645

  Jest znacznie gorzej panie Lis. Jemu chodzi o to, żeby doprowadzić do sytuacji w której Pan nawet 11 tys. nie zarobi na włażeniu w tyłek politykom, udając przy tym dziennikarza.
  A.

 • maura4

  Oceniono 527 razy 445

  Może i tak, ale niech pan Lis wymieni takich, którym nie o to chodzi. Wystarczy popatrzeć na tych, którzy z polityki mogą wypaść. Pierwszy z brzegu pan Kurski czy Hofman. jakoś nie robią tego, co polecają innym Polakom czyli nie zakładają firm, tylko gotowi są na wszystko, powiedzą każda głupotę aby odzyskać łaskę prezesa i znaleźć się na listach wyborczych.Takich jest więcej.
  Może wymienić takich, którym nie o to chodzi, ale mnie nikt do głowy nie przychodzi.

 • Oceniono 484 razy 366

  "Mierzę kogoś wg swojej miary", Brawo Lisku. Zazdrość jak na widelcu. Czemu sam nie startujesz? Wiem dlaczego, bo za dobrze ci płacą klany partyjne, do tego każą ci pluć na anty-systemowych.

 • anomander

  Oceniono 227 razy 173

  Widzę, że już niektórzy boją się zbytniej popularności i coraz lepszych sondaży Kukiza i zaczyna się dyskredytowanie ! A że nie mogą na niego znaleźć żadnych haków, to walą takimi ciosami poniżej pasa ! Nie taki sprytny ten lisek.

 • racjonalizmmm

  Oceniono 262 razy 170

  ...ale przesada, i tak mówić o jedynej osobie, której naprawdę zależy na Polsce, czego nie można powiedzieć o wszystkich kandydatach. To jest chamstwo, żeby tak mówić o jedynej szczerej i przyzwoitej osobie, która nie obiecuje gruszek na wierzbie, tylko po prostu idzie na urząd żeby naprawić ten kraj.

 • g.m.jackie

  Oceniono 191 razy 141

  He he he, rano napisałem komentarz, że to ostatni moment na podlizanie się PO i zaroi się od tego rodzaju hasełek. No i miałem rację.

 • kapitan_popczyk

  Oceniono 205 razy 135

  Na miejscu Kukiza podałbym Lisa do Sądu w trybie wyborczym za to chamstwo. Przy tej utracie przytomności podczas biegania pomieszało się liskowi w głowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX