Duda uderzy w kolejny szklany sufit? Paradowska: "Wyczerpał elektorat PiS". Pieńkowska: "Nie. Jest jeszcze Kościół i Rydzyk"

- Duda wyczerpał elektorat PiS - mówiła w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska, przekonując że kandydat PiS na prezydenta będzie miał trudności z poszerzeniem elektoratu w drugiej turze. Jolanta Pieńkowska z TVN24 Biznes i Świat była innego zdania.
Paradowska wskazywała, że Duda świetny wynik zawdzięcza głównie niskiej frekwencji i teraz trudno będzie mu poszerzyć elektorat. Pieńkowska zwróciła jednak uwagę, że spory rezerwuar głosów dla Andrzeja Dudy znajduje się w środowiskach katolickich, głównie na prowincji, a także wokół Tadeusza Rydzyka. - Ta część elektoratu, o której zapominamy i nie myślimy, może się jeszcze zmobilizować - wskazywała.

Kraśko: Jedna sytuacja przesądzi o wyniku. Kandydat spotka staruszkę z receptą za 600 zł... >>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (69)
Duda uderzy w kolejny szklany sufit? Paradowska: "Wyczerpał elektorat PiS". Pieńkowska: "Nie. Jest jeszcze Kościół i Rydzyk"
Zaloguj się
 • getz54

  Oceniono 46 razy 16

  Jeszcze raz, byc moze juz ostatni, ruszy do urn 24 maja pospolite ruszenie, te 50%
  wyznawców teorii ,, DAJCIE MI SPOKOJ NIC MNIE TO NIE OBCHODZI ,, te 50% Polaków, uczących się, pracujących, wychowujących dzieci, którym nie najgorzej się powodzi, którzy słuchają muzyki, chodzą do kina i teatru, na koncerty gwiazd światowego rocka. Te 50% Polaków, którzy nie upijają się, nie kibicują zadnym klubom piłkarskim, no, moze od czasu do czasu oglądną snokera, tenis, urlop spędzą u znajomych w Norwegii albo w Kanadzie lub Australii. Bo oni wiedzą, ze Kaczyński i jego jakobini z PiS w imię równości społecznej im to odbiorą. Bo oni zaraz po wyborach zostaną wskazani palcami przez sąsiadów, tzw. znajomych,, jak Zydzi podczas macanki. Im się powiodło, oni są bogaci, więc skądś mają panie Jarosławie z Warszawy. Urzędy Skarbowe, Urzędy Kontroli Skarbowej, CBA, wyruszą na łowy. Przeciez z takim niepewnym elementem budowac IV RP się nie da. Niech nam oddadzą to co nakradli, oni juz wiedzą co mają oddac i ile. Ciary przechodzą na wspomnienie Kaczyńskiego Ziobry, Swięczkowskiego, Elgenkinga, Dudokaczyński stanie na czele tych ideologicznych przemian. Jarosław z Warsz\awy z Nowogrodzkiej będzie wydawał rozkazy, IV RP jak Nowa Huta będzie rosła i rosła.

 • lewacka.konserwa

  Oceniono 24 razy 16

  <<Pieńkowska zwróciła jednak uwagę, że spory rezerwuar głosów dla Andrzeja Dudy znajduje się w środowiskach katolickich, głównie na prowincji, a także wokół Tadeusza Rydzyka.>>

  O! To pierwszą turę Duda wygrał dzięki głosom wyborców liberalnych, lewicowych i z wielkich miast?

 • ciemnyluddd

  Oceniono 39 razy 13

  Nareszcie ! CZAS NA ZMIANY !... Bo jak Polacy mają żyć...BEZ WRAKA TUPOLEWA ? Duda...r a t u j...

 • white_lake

  Oceniono 13 razy 9

  Dżolanto, nie męcz nas i siebie, nie myśl tyle

 • hermiona67

  Oceniono 12 razy 6

  Oj, łaska ojca dyrektora na pstrym koniu jeździ. Zobaczymy, zobaczymy...

 • pa.gg

  Oceniono 31 razy 5

  Kombinujcie dalej. Taplajcie się w tym toefemowym bajorku jak knury w sadzawce. Zobaczymy czy za dwa tygodnie nie będziecie jeszcze bardziej zdziwieni niż w zeszłą niedziele.

 • pimpao

  Oceniono 36 razy 4

  Pani Pieńkowska, żona miliardera, spędzająca większość czasu za granicami kraju, nie jest osobą, której słowa obchodzą zwykłych ludzi. Nie jest tez osobą, która cokolwiek może wiedzieć o normalnym życiu.

 • rpal

  Oceniono 9 razy 3

  Jolka twój związek z biznesem jest tylko przez łóżko z niejakim Czaneckim. Poprawiłaś sobie u chirurga już wszystko, teraz czas na lifting mózgu.

 • mr.pen

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko Borat Zrandol Komorowski, masz moj glos 25 maja!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX