Baczyński: Komorowski już przegrał debatę telewizyjną. Jego sztab odpuścił internet, a to on tworzy narrację

- Tę debatę Bronisław Komorowski już przegrał - mówił o zbliżającej się telewizyjnej konfrontacji Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy Jerzy Baczyński, redaktor naczelny ?Polityki?, w Poranku Radia TOK FM. - Nie ma wątpliwości, jakie będą dominujące komentarze - stwierdził.
Baczyński zaznaczył, że już dziś może powiedzieć, że Komorowski po debacie wyborczej z Andrzejem Dudą będzie oceniany jako "ospały, zmęczony i nudny". - Ten ton dominuje w internecie - zaznaczył publicysta.

PiS targuje się o debatę w TVP i Polsacie. "Upokarzające" >>>

- Niezrozumienie epoki internetowej jednym z cięższych błędów sztabu Komorowskiego. Spora część sztabu prezydenta do Facebooków i Twitterów nie ma serca i oka. I zostało to odpuszczone - zauważył Baczyński. - A narrację narzuca internet. Jest on niemal całkowicie zdominowany przez zwolenników Dudy. I to w szokujący sposób - skwitował.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (38)
Baczyński: Komorowski już przegrał debatę telewizyjną. Jego sztab odpuścił internet, a to on tworzy narrację
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 15 razy 9

  Jeżeli to prawda, to pewnie nas czeka również INTERNETOWY BUDŻET, INTERNETOWA INFLACJA I INTERNETOWE BEZROBOCIE...ORAZ INTERNETOWE ZADŁUŻENIE...Jak w Grecji...

 • Andrzej Lisiak

  Oceniono 23 razy 9

  Wiecie co będzie dla mnie pociechą jak PiS wygra wszystko ??? Co on zrobi ze sprawą smoleńską. Bo można mieć wojsko, policję, sądy i prokuratury, CBŚ i cała władzę. Ale nie da się udowodnić, że BIAŁE jest czarne. Będę wtedy szydził z tych pękających parówek z pozycji trochę mnie bezpiecznej.

 • z_mazur

  Oceniono 12 razy 8

  Co prawda, to prawda. Jak się ma konto na fejsie, to widać jak mocno hejtowany jest Komorowski. Nie przypominam sobie takiej fali niechęci. Nawet L. Kaczyński (mimo wielu wpadek) nie był aż takim obiektem kpin.
  Na Fejsie wręcz wstyd się przyznać do tego, że ma się zamiar głosować na Komorowskiego.

 • wbka2

  Oceniono 24 razy 6

  Panie Baczyński, od zawsze głosowałam na Unię i PO, ale sorry, "to już jest koniec - nie ma już nic", i bardzo proszę nie wymyślać mi od hejterek, tylko stanąc po naszej stronie; kwota wolna od podatku a wysokie koszty utrzymania całego dworu, w tym ośmiorniczki i kilometrówki, żeby nie powiedzieć o biurze podróży egzotycznych ( Gujana, Galapagos, Bliski Wschód- zdaje się Derdziuk bardzo lubił)), tudzież wypasione auta dla tysięcy urzędników. Ma pan dziennikarzy śledczych, czekamy na raport.

 • lokator

  Oceniono 19 razy 5

  I się komentarze nie spodobały więc w kosmos. Ale to przetrwało:

  @e-komentarz
  >>> Czy wyborcy woleliby gdyby Komorowski wygłaszał obiecanki-cacanki niemożliwe do spełnienia? A przecież to co obiecuje jego konkurent takie właśnie jest. <<<

  Jakieś parę miesięcy temu Donal Tusk w wywiadzie odpowiadał na pytania dziennikarki. M.in. takie:
  "Przed wyborami obiecywaliście obniżenie podatków. Miało być to słynne 3 x 15.
  Dlaczego do tego nie doszło?"
  Odpowiedź Tuska (z uśmiechem pod nosem):
  "Proszę pani, temat obniżania podatków jest bardzo nośny. Dlatego my w kampanii też o tym mówiliśmy"

  Ja na twoim miejscu bym nie dramatyzował. Nie wszystkie obietnice da się spełnić. A to kryzys, a to konieczność wyjazdu do Brukseli, to znów jakaś wojna.

  Trzeba więc przyjąć inne kryterium wyboru niż tylko strach przed SPEŁNIENIEM wyborczych obietnic. Bo wy się przecież boicie, że zawalą się finanse, jeśli PiS, Duda zrobią wszystkim dobrze? NIE LĘKAJCIE SIĘ.

  Popatrzcie na inne zalety Dudy - młody, wykształcony, elokwentny. Jak rozgląda się dokoła to widzi kobiety, a nie kaszaloty…
  (Komorowski tłumaczył: "Ja mówiłem TYLKO o Dunkach…" Dobre, co?)
  Zna języki, nie potrzebuje suflera, mówi z głowy, a nie czyta z kartki to co KTOŚ INNY mu napisał…
  To, że wywodzi się z PiSu nie jest żadną rekomendacją negatywną, bo te negatywy to propaganda.
  No chyba, że cały czas jesteście ŚWIĘCIE przekonani, że jak Kaczyński dojdzie do władzy to wyśle czołgi na Moskwę. Ale to by oznaczało, że sekta czołgowa jest u was zdecydowanie silniejsza niż smoleńska w PiSie...

 • harry_kallahan

  Oceniono 15 razy 5

  nikt nie mówi o rozdawnictwie.
  wybory jednak można było wygrać dla Bronka.
  Trzeba było tylko trochę ludziom poluzować, cokolwiek dać żeby chociaż tylko trochę odczuli po kieszeni. Na to jest wiele sposobów. PO jednak wolało cisnąć do końca i straszyć PiS. Teraz jest już za późno. Ja się cieszę, a wy mieszkańcy Lemingradu?

 • mathias77

  Oceniono 8 razy 4

  Widzę, że do tej "elity" ekspertów i "obiektywnych" dziennikarzy jeszcze nie dotarło, że już tylko internet jest prawdziwym wolnym medium. Tutaj mogą ścierać się opinie każdej strony za i przeciw. Tego nie ma U WAS mam na myśli stacje radiowe, gazety, i telewizje Wy już dawno zapomnieliście o etyce dziennikarskiej. Jesteście opłacani przez swoich reklamodawców i służycie tylko swoim interesom.

 • szpung

  Oceniono 5 razy 3

  Kto posial nienawisc 8 lat temu niech nie sadzi iz kiedys i jego nie dosiegnie, a folgowaliscie sobie dowolnie chicby w tym radio dwoch klownow po 22 8 lat temu hejtowalo lacznie z zachecaniem do linczu czy morderstw ze przypomne slawne do wora i do jeziora.

 • magda-warszawianka

  Oceniono 15 razy 3

  I co teraz z tym zrobić ?,, Suflerka podpowiada Komorowskiemu m.in. to, aby zapytał niepełnosprawną kobietę, czego brakuje osobom, które zmagają się ze swoim kalectwem. Co więcej, prezydent w pewnym momencie dostaje radę, aby przytulić kobietę na wózku. To również suflerka jest autorką pomysłu, aby zaprosić ją do Pałacu Prezydenckiego.''

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX