"Litanię obietnic Dudy warto powiesić na ścianie. Zobaczymy, jak wielką ściemę nam zafundowano"

Janina Paradowska ocenia, że w wyścigu na składanie obietnic wyborcom zdecydowanie wygrywa Andrzej Duda. - Obniżenie wieku emerytalnego, bezpłatne przedszkola, utrzymanie wszystkich kopalń i zwiększenie wydobycia - to superpomysł, zapłacimy miliardy - mówiła w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zestaw obietnic składanych przez obu kandydatów do prezydentury publikuje dzisiejszy "Super Express". - Warto tę litanię wyciąć, powiesić na ścianie. Jeżeli pan Duda wygra wybory, to zakreślać, co jest realizowane. I za chwilę zobaczymy, jaką wielką ściemę nam zafundowano - proponowała Janina Paradowska w "Poranku Radia TOK FM".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (18)
"Litanię obietnic Dudy warto powiesić na ścianie. Zobaczymy, jak wielką ściemę nam zafundowano"
Zaloguj się
 • Jurek Braun

  Oceniono 31 razy 9

  Może przypomnijmy obietnice Platformy z 2007 roku? Cud gospodarczy, podatek liniowy, uzdrowienie służby zdrowia, obniżenie podatków, powroty z emigracji. Ciekawe co pani Paradowska wykreśliła ze swojej listy, którą zapewne ma nad łóżkiem jako rzetelna dziennikarka.

 • wuetend

  Oceniono 22 razy 8

  Pani Red Paradosko, Państwo wiodące postdziennikarstwo, czy z równą gorliwością, jak na analizowaniu składu kiełbasy wyborczej jednej strony betonu zajmiecie się rozliczeniem DOKONAŃ strony rządzącej, czy poprzestaniemy na "zmiażdżeniu rywala w debacie"?

 • luna368

  Oceniono 16 razy 6

  Pani Paradowskaja za komuny była ulubioną "dziennikarką" Kwaśniewskiego, jak nastała III RP to jest ulubienicą Tuska i Komorowskiego. To nie ma nic wspólnego dziennikarstwem. Ta pani to zwykła lewicowa propagandzistka. Tyle i aż tyle i co ona myśli o obietnicach kandydatów na prezydenta nikogo nie obchodzi. Pani Janeczko, czas przygotować się na zmiany.

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 20 razy 6

  mi wystarczy że Duda jako wykładowca na UJ umie się zachować, jest kulturalny i zna język obcy, w przeciwieństwie do komora.
  To mi wystarczy ! Prezydent jest od podawania ręki na przyjeciach i nie rządzi krajem, a więc przeciwwaga dla PO się przyda.

 • andrzej6404

  Oceniono 18 razy 6

  za badziewiakiem: a co od tych Panow Prezydent dostanie a tym samym polskie spoleczenstowo, albo co dostalo w przeszlosci:

  Generałowie Ludowego Wojska Polskiego , Służby Bezpieczeństwa, Urzędu Bezpieczeństwa Państwa , zrzeszeni w Klubie Generała, zwierają szeregi by wesprzeć swego faworyta Bronisława Komorowskiego. Według Generałów Komorowski jest godzien ich zaufania, to sprawdzony towarzysz i aktywista. Wsparcia Komorowskiemu udzielili :
  gen. Franciszek Puchała – jeden z głównych planistów stanu wojennego,
  gen. Roman Misztal – wieloletni szef komunistycznego wywiadu wojskowego, który zwalczał opozycję demokratyczną;
  gen. Józef Użycki – szef Sztabu Generalnego LWP, członek WRON;
  gen. Józef Baryła – członek WRON, członek Politbiura KC PZPR, autor książki „W marksizmie-leninizmie nasza siła”;
  gen. Józef Szewczyk – w stanie wojennym Naczelny Prokurator Wojskowy, który domagał się jak najwyższych wyroków dla uczestników strajku w kopalni „Wujek”, podległe mu organy doprowadziły do zaocznego skazania płk R. Kuklińskiego na karę śmierci;
  gen. Mieczysław Michalik – komendant Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego;
  gen. Zbigniew Nowak – wieloletni wiceminister obrony narodowej PRL, zastępca gen. Jaruzelskiego;
  generał dywizji Teodor Kufel – wieloletni szef bezpieki wojskowej, absolwent kursów KGB w Moskwie w 1954,
  gen. Bolesław Izydorczyk – były szef WSI.

 • marudna.maruda

  Oceniono 21 razy 5

  Emerytury, przedszkola, miejsca pracy to nie wszystko. Ważniejsze, czego pan Duda nie obiecał publicznie, tylko kameralnie. Nie wierzę, że wsparcie kk ma bezinteresowne. Skąd weźmie na wszystkie fanaberie kleru? Zrezygnuje z wcześniejszych emerytur czy może podwyższy ubezpieczenia?

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 14 razy 4

  A co z litanią obietnic obiecującego Donalda Tuska.

 • tomaselli59

  Oceniono 3 razy 3

  Niespelnionymi obietnicami PO, a podobno byly ich "pelne szuflady", moglbym wytapetowac swoje trzypokojowe mieszkanie i jeszcze troche by pozostalo.

 • wlomat1

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ktoś w 2007 r. mógłby POmyśleć że PO przePOczwarzy POlskę, cofnie ją do czasów Bieruta i Hilarego Minca w celu ograbienia POlaków z POłowy ich składek w OFE ?>?>?>?>?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX