"Co to za przekaz, że żona mówi: popieram mojego męża? Tandetna manipulacja, a wybory to nie żarty"

- Wiem, że to nudziarstwo i międolenie, ale przecież wybieramy głowę państwa. Jak opadnie konfetti, zostaniemy z tym człowiekiem na pięć lat - mówił Jerzy Baczyński, krytykując poziom konwencji Andrzeja Dudy. - Boże, dlaczego miliony to kupują - zastanawiał się szef "Polityki" w TOK FM.
Jerzy Baczyński nie ma wątpliwości, że wybór prezydenta "to nie żarty". Choćby dlatego, że prezydent ma w Polsce sporo ważnych kompetencji.

- Kątem oka obserwowałem czwartkową konwencję... Dlaczego miliony ludzi, połowa Polaków to kupuje? Przecież to tandetna manipulacja! Nic nie ujmując bardzo sympatycznej rodzinie pana Dudy, która jest jego atutem, co to za przekaz, że żona mówi: Popieram mojego męża? Albo córka mówi: Głosujcie na mojego tatę, bo to świetny człowiek. Przepraszam, kogo my wybieramy? Co to za impreza? Czy to casting do telewizyjnego talent show? - pytał redaktor naczelny "Polityki".

Baloniki, konfetti i wzruszona Beata Kempa - Andrzej Duda podsumował kampanię>>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (348)
"Co to za przekaz, że żona mówi: popieram mojego męża? Tandetna manipulacja, a wybory to nie żarty"
Zaloguj się
 • wozdo

  Oceniono 610 razy 188

  a co to za przekaz że od wczoraj w TV INFO tacy goscie w studio:

  - Anna Nehrebecka (aktorka, radna PO)
  - Aleksander Doba (żeglarz, w komitecie poparcia B. Komorowskiego)
  - Przemysław Saleta (w komitecie poparcia B. Komorowskiego)
  - Zbigniew Hołdys (popiera B. Komorowskiego)

  Nie było przy nich żadnego goscia z innymi sympatiami - tylko oni tylko PO

  to jest uczciwe?
  to nie jest manipulacja????
  To jest tv publiczna????

 • pa.gg

  Oceniono 1138 razy 166

  Ja tam jego żony nie słuchałem. Zasugerowałem się że pańskie pismo panie Baczyński pisało tak kilkanaście miesięcy temu o Dudzie:
  "Andrzej Duda (PiS) – jeden z najaktywniejszych posłów, jego wypowiedzi na sali obrad plenarnych dotyczą prawie wyłącznie ustaw i stanowionego prawa, nie są zaś oświadczeniami „na każdy temat”, bez ładu i składu. Wiceprzewodniczący Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej, rzeczowy i kulturalny, co w tej komisji jest szczególnie ważne. Otwarty na argumenty opozycji, pokazuje, jak można dyskutować, nikogo przy tym nie obrażając. Zamiast uszczypliwości i ataków personalnych – merytoryczne argumenty."

 • nawasaqi

  Oceniono 985 razy 137

  Ja tam widziałem jedno oszusta na scenie z rodziną która twierdzi że jest czysta jak łza a kombinuje byle do koryta się dorwać. Duda jak tam Twoje etaty ??
  Populistyczne hasła za 290mld !!! A ludzie się na te hasełka chwytają... Nie widzą że w pierwszym rzędzie siedzi Jaruś, Macierewicz, Kamiński, Kurski i cała klika o. Rydzyka....
  Jak się popatrzy na wasze komentarze wyzywające wszystkich od ch**i, k**w, zdrajców etc. z masą błędów orograficznych to myślę sobie... Nie chcę mieć prezydenta który kręci nt. swojego zatrudnienia, obiecuje wszystkim i wszystko i ma za sobą sektę RYDZYK BAND.

 • rufus-1

  Oceniono 399 razy 81

  A co to za przekaz że dzieci popierają ojca? To nie była manipulacja? - głoszenie na wszelkie mozliwe sposoby że dzieci nie chcą angażować się a na kilka dni przed druga turą nagle chcą?
  Jak to nie jest manipulacja - to jak nazwać takie praktyki?

 • adamofsky

  Oceniono 294 razy 60

  Baczyński nie zrozumiał, że informacja o popieraniu męża nie jest skierowania do niego, tylko do ubogich intelektem.

 • denchai

  Oceniono 297 razy 51

  Przecież żona i dzieci Bronisława Komorowskiego też publicznie występowali wyrażając poparcie "Głosujemy na Tatę".

 • raab2

  Oceniono 179 razy 37

  .."żona mówi: popieram mojego męża,"...
  A ja się dziwiłem że prezio nie startuje...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX