Biedroń: "Damy radę! Prezydent przyszłości zostanie wybrany za 5 lat". Komentarze? "Robert, musisz. Kandyduj!"

- Dzisiaj przegrała nowoczesna Polska. Bez względu na wynik. Prezydent przyszłości zostanie wybrany za 5 lat. Damy radę! - napisał na Facebooku Robert Biedroń, prezydent Słupska. Efekt? Dziesiątki tysięcy lajków. I komentarze: "Robert, musisz!", "Robert Biedroń na prezydenta Polski !!!", "Panie Robercie, zagłosuję na Pana".
Robert Biedroń przed II turą wyborów prezydenckich zapowiadał, że najprawdopodobniej zagłosuje na Bronisława Komorowskiego, choć jest to dla niego wybór "mniejszego zła". - Mam dzisiaj wielki dylemat - jeśli pójdę na wybory, to albo oddam pusty głos, albo z wielkim niesmakiem zagłosuję na Bronisława Komorowskiego, obdarzając go ogromnym kredytem zaufania - mówił w TVN24.

Po ogłoszeniu wyników badania exit poll prezydent Słupska napisał: ''Dzisiaj przegrała nowoczesna Polska. Bez względu na wynik. Prezydent przyszłości zostanie wybrany za 5 lat. Damy radę!''.

Za 5 lat głosujemy na pana

Wiele osób obserwujących profil Biedronia uznało wpis za zapowiedź jego kandydatury. "Mam nadzieję, że za 5 lat zagłosuję na Roberta Biedronia", "Za 5 lat głosujemy na pana" - komentowano.

Dzisiaj przegrała nowoczesna Polska. Bez względu na wynik. Prezydent przyszłości zostanie wybrany za 5 lat. Damy radę!

Posted by Robert Biedroń on Sunday, May 24, 2015


Andrzej Duda wygrał II turę wyborów!

Andrzej Duda uzyskał 52 proc. głosów, a prezydent Bronisław Komorowski - 48 proc. głosów, wynika z sondażu late poll Ipsosu, zrobionego dla TVN24, TVP i Polsat News. Frekwencja wg wcześniejszego sondażu exit poll na godzinę 20 wyniosła 56,1 proc.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (41)
Biedroń: "Damy radę! Prezydent przyszłości zostanie wybrany za 5 lat". Komentarze? "Robert, musisz. Kandyduj!"
Zaloguj się
 • Piotr Dzierzawski

  Oceniono 117 razy 99

  panie biedron, wykaz sie w slupsku a za te kilka lat z checia i przyjemnoscia PANA POPRE... sztama?

 • kosmiczny1

  Oceniono 104 razy 78

  Panie Robercie, z całym szacunkiem, ale błąd Pan robi stawiając znak równości między Dudą, a Komorowskim. A tak poza tym, to gdzie jest lewicowa partia i gdzie się Pan schował w tym Słupsku? Za 5 lat chcę Pana widzieć w wyborach na fotel po Dudzie! :-)

 • kamilakarabasz

  Oceniono 77 razy 63

  Wypada trzymać kciuki za prezydenturę Biedronia w Słupsku.

 • lukacz1234

  Oceniono 41 razy 27

  RAZEM damy radę.

 • westgreg

  Oceniono 30 razy 20

  Energii i umiejętności Biedronia nieco szkoda na takie stanowisko jak prezydent. Dużo lepiej sprawdziłby się w którymś z ministerstw (MPiPS).

 • spokojny_komentator

  Oceniono 17 razy 13

  Jeżeli już ma być etykieta na określenie jakiej Polski by można oczekiwać, to właśnie Nowoczesnej. To znacznie aktualniejsze określenie, niż historyczny podział na prawicę czy lewicę.

 • naoko23

  Oceniono 17 razy 9

  Razem, Razem, Partia RAZEM!

 • arvelli_net

  Oceniono 16 razy 8

  ... ku...! Szukajta kukuła, chciał zdemontować tylko system a rozpieeerdołiłł Polskę! A teraz gdzieś się zaszył na tydzień (czy esperal można zaszyć tylko na tydzień???) Na granice wracają budy strażnicze i drut kolczasty, to sposób pisu na emigrację!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX