Komentarze (81)
NowoczesnaPL. Kim jest Ryszard Petru i jego otoczenie? "Polacy są wkurzeni. Nadszedł czas zmian"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • homo-homini-lupus

  Oceniono 8 razy 2

  "Polacy są wkurzeni. Nadszedł czas zmian" czyli teraz, kÓrwa, my!

 • adamofsky

  Oceniono 46 razy 2

  Polacy dopiero będa wkurzeni, jak się obudzą w Polsce Orbana. Mam nadzieję, że na siebie.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 1 raz 1

  HEJ "OBURZENI"... Po co wam partia, po co wam parlament...Idźcie od razu NA SKLEPY !!!. Jak w Londynie. Wyjdzie taniej dla podatników.

 • white_lake

  Oceniono 5 razy 1

  bzdura, NIC Z TEGO NIE WYJDZIE
  kompletnie nic

 • Wiktor Bambosz

  Oceniono 5 razy 1

  UWAGA !!!
  W trakcie ostatnich wyborów faktycznie wiele się zmieniło. Pojawiły się nowe formacje polityczne, lud nazywany też narodem nagle zaczął wykonywać ruchy, które od biedy można wziąść za rewolucyjne (aczkolwiek do wystąpień społecznych znanych z zachodu jeszcze bardzo daleko).
  Odpowiedzią systemu na ten "wiatr zmian" jest postawienie po raz kolejny na zjawisko duopolu. Mieliśmy przez całe lata, ugruntowany na bazie uzgodnień magdalenkowych i okrągłostołowych duopol PIS i PO, z partiami satelickimi i języczkami u wagi, jak PSL i SLD. Jedna zawsze w koalicji, będąc tłumaczeniem dlaczego nie wywiązujemy się (Tusku) z obietnic zlikwidowania KRUSu, druga twardo udająca lewicę, broniąc ludzi pracy zza szyb luksusowego Jaguara Ryszarda Kalisza i bon motami o mężczyznach co to nie kończą imć pana byłego kanclerza.
  Analizując sytuację na profilach Nowoczesnej.PO i Pawła Kukiza, i awantury tworzone przez zwalczających się "zwolenników/czki" na stronach obu tych formacji, znajduję zaskakujące prawidłowości. To socjotechnika wyższej klasy, poprzez hejt gospodarować niezadowolenie i wściekłość społeczną, zagarniać elektorat dotychczasowych przegranych (słabnąca aktywność kuców od krula Korwina i narodowców, zmuszanych do obrania za swoich nowych wodzów odpowiednio Petru i Kukiza), i rugowania z dyskusji innych nowych inicjatyw jak np. Razem - poprzez tworzenie złudnej sytuacji, że dla PO/systemu kapitalistycznego alternatywą jest Kukiz, dla układu Kukiz?PIS alternatywą jest tylko Petru.
  Nie dajcie się omamić ! Demokracja to możliwość wyboru, więc nie pozwólcie się wprowadzać na pole z dwoma tylko kierunkami ruchu! Są inne byty polityczne, wystarczy poszukać - Partia Libertariańska, Zieloni, Partia Anarchokapitalistyczna, WiR, Zmiana, KNP .... W katalogu politologii
  i historii idei jest znacznie więcej, aniżeli jedynie podział komuna vs kapitaliści, du porzygania nam serwowany. Minarchizm, mutualizm, dystrubicjonizm, syndykalizm, chrześcijańska socjaldemokracja, anarchizm, socjalizm wolnościowy, spółdzielczość, są inne też rodzaje parlamentaryzmu, nie tylko demokracja jaka tu jest, ale też bezpośrednia, alternatywą nie są jedynie JOWy ani kandydaci chcący intronizacji Chrytusa Króla .... Gdzie się to wszystko podziało, gdzie cały dorobek cywilizacyjny ludzkości w kwestii polityki i gospodarki, organizacji społecznej ?
  Niemożliwe? Prosze spojrzeć, co zrobiła Islandia, stwierdzając że nie będzie spłacać długów wywołanych przez banksterów! Czy tylko politykami mają być nadal panie w garsonkach za zatrważające kwoty, i panowie ze śledziem pod szyją wciśnięci w wytaliowane gajery? W Barcelonie burmistrzynią została kobieta broniąca własną piersią eksmitowanych przez deweloperów i gentryfikację. Świat się zmienia często nieoczekiwanie, czy w Polsce nadal mamy być skazani jak nie na bredzenia o betonowych brzozach, to na rockopolowców z koszulkami neofaszystowskich organizacji, czy nowoczesnych balceroidów w ponowoczesnym świecie? Albo barbie której nie pozwalał mówić mężczyzna który kończy jak kończy ....

 • przyganiacz

  0

  Dlaczego wspierają Nowoczesną PL?

  Nowoczesna PL wymaga zmiany roli kleru Kościoła Katolickiego w państwie z dyktatora, szantażysty i współdecydenta w rolę skromnego, pokornego sługi - zgodnie z tym co te pasożyty głoszą. Bez tego Polska na zawsze pozostanie enklawą Watykanu i religijnym skansenem Europy. Należy też przestać zawodzić "żeby Polska była Polską", mając na myśli chlanie, przekręty, korupcję, polskie piekło, hipokryzję, pieniactwo, warcholstwo, złotą wolność szlachecką, czapkę z piór, pychę, przekonanie o swej wyższości i niezwykłości, itd. itp. I zacząc śpiewać "żeby Polska (nie) była (taką) Polską". Liczne spośród tych przywar owocnie wykształcił w narodzie, DLA WŁASNYCH KORZYŚCI, katolicki kler, zwłaszcza ucząc i praktykując, że nawet bóstwo należy stale przekupywać modłami w intencji oraz stosując różne wymagania i miarki w odniesieniu do siebie i innych. I to TO mianowało się samozwańczo autorytetem moralnym i świętością...

 • 8519tomek

  Oceniono 12 razy 0

  Nikt nie wspiera....wspieraja Banki, polskojęzyczne media, GazetaWyborcza, naiwni, głupi, nieświadomi, Ci co uciekaja z PO, Normalni ludzie tego nie wspiera ! no chyba ze chcą BANAN REPUBLIC OF POLAND, kraj kolonie, Bangladesz w sercu Europy, montownie bez podatku, call centers bez podatkow, sieci handlowe bez podatku, korporacje bez podatku ale z osrodkiem decyzyjnym w innym kraju ale za to Fundacje Batorego I inne Lewiatany I inne neoliberalne osrodki lobbing u glosu !!! Polacy Nie dajcie sie nabrac ! Polecam wizyte w Ameryce Srodkowej ! to nam grozi jak pojdziemy w tym kierunku !!!

 • ciemnyluddd

  Oceniono 23 razy -1

  Jarek ratuj ! Polska w ruinie, banki oszukują ludzi, PO uprząta nocami zwłoki zmarłych z głodu dzieci... A ONI ŹRĄ TE OŚMIORNICZKI... Bez żadnego umiaru... I dodatkowo jeszcze zani nie...p ł a c ą...

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 10 razy -2

  Po zdjęciu widać jak bardzo są wkurzeni.
  Miny marsowe jak u Kukiza ;)

 • ciemnyluddd

  Oceniono 20 razy -2

  Nadszedł czas zmian...Aby młode pokolenie też wreszcie zrozumiało że DOBROBYT NIE BIERZE SIĘ Z ROZDAWNICTWA PIENIĘDZY PODATNIKÓW... Dlatego być może potrzeba jeszcze znowu DWUCYFROWEJ INFLACJI, aby owo pokolenie wreszcie zrozumiało, że cuda są możliwe w Kościele (rzekomo) katolickim Bashobory... ALE NIGDY W EKONOMII...

 • cracovia.figiel

  Oceniono 5 razy -3

  Dlaczego wspierają Nowoczesną PL?........... Niby KTO? Bo np taki pieniacz Bazyli Lipszyc już zapowiedział że pójdzie do sądu z doniesieniem na Nowoczesna.PL... Ponieważ ON jest przedstawicielem PIENIACTWA.pl.

 • Krzysztof Rybak

  Oceniono 4 razy -4

  Mój dziadek ma 68 lat. Pomagał więźniom w odnalezieniu się na wolności, a także trudnej młodzieży. Niestety pracodawca zakończył z nim stosunek pracy z powodu osiągnięcia wieku emerytalnego - mimo ogromnej chęci kontynuowania pracy ze strony dziadka. Moja babcia też jest na przymusowej emeryturze i bardzo nad tym ubolewa.
  Dlatego jak słyszę że ludzie nie chcą pracować "aż do śmierci" to mnie przekręca. Szanowny Panie Duda - jeden i drugi: proszę nie wypowiadać się za wszystkich Polaków i nie robić z siebie zbawcy. Nie każdy Polak ma ochotę leżeć brzuchem do góry po 60-stce. Obniżając wiek emerytalny nie tylko skazujemy emerytów na głodowe emerytury ale także zabieramy im ich życie i skazujemy na stagnacje. Dlaczego nie może być wyboru?! Chcesz pracować do 60 roku życia? Proszę bardzo! Niech Państwo Cię utrzymuje przez kolejne 40 lat ale licz się z tym że będziesz miał niższą emeryturę i sam jesteś sobie winien. NowoczesnaPL daje nadzieję na przyszłość ponieważ tworzą ją ekonomiści a nie politycy. Droga będzie kręta i długa ponieważ prawie 60% społeczeństwa wierzy że da się jednocześnie obniżyć wiek emerytalny i jednocześnie zmniejszyć podatki. Jedno wyklucza drugie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX