Prof. Markowski: Skoro dane nie robią wrażenia, musi być mem na temat JOW-ów!

- Chcę zadeklarować, że jeżeli będą mnie jeszcze zapraszać do mediów, to będę mówił o raportach. Od memów są inni. Przeraża mnie pogarda dla raportów. Z nikim nie można porozmawiać o tym, co policzalne. A to ciągle lepsze od tego, co podpowiadają nam trzewia - stwierdził prof. Radosław Markowski w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasI choć politolog nie uważa się za eksperta "od memów", to przyznaje, że przed referendum "musi być mem o JOW-ach". Prof. Markowski jest zdeklarowanym krytykiem jednomandatowych okręgów wyborczych.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (11)
Prof. Markowski: Skoro dane nie robią wrażenia, musi być mem na temat JOW-ów!
Zaloguj się
 • thepanone

  Oceniono 43 razy 35

  Prawicy Polskiej trzeba też przełożyć Biblię na memy by coś z niej zrozumieli.

 • thepanone

  Oceniono 25 razy 21

  I to w 100% prawda. Na studiach na zajęciach z komputerami, cała sala ogląda memy.

 • thepanone

  Oceniono 22 razy 20

  I w ogóle niech jakiś instytut przełoży każdą książkę na kartoniki z memami.

 • thepanone

  Oceniono 14 razy 12

  haha, w punkt.

 • r2d2_c3p0

  Oceniono 10 razy 10

  Panie profesorze. Nikt inny tylko obecne siły polityczne tak zdewaluowały system wartości i rozmyły jasne zasady awansu społecznego zastąpione przez znajomości i "swojskość".
  Ludzie, którym trzeba tłumaczyć świat za pomocą historyjek obrazkowych, nie powinni ukończyć szkoły średniej! A w tym kraju teraz takim masowo przyznaje się tytuły doktorskie!

  Idźcie o krok dalej. Niechaj media zrobią taniec z politykami, jak oni śpiewają (na sali sejmowej), konkurs na najpiękniejszego prezydenta, burmistrza i wójta czy plebiscyt na swojego chłopa w polityce. Moim zdaniem, i tę granicę już przekroczono.

  Jakie wzorce i wartości takie młode pokolenie!

 • dziesieciokrotne

  Oceniono 4 razy 0

  Ależ on seksowny jest!!!! Dobrze byłoby go zobaczyć w kolejnej edycji "Celebrity Splash". Albo nie: "Jak oni śpiewają"....

 • solussolius

  Oceniono 8 razy -2

  Markowski jest profesorem. Ten fakt dopiero zasługuje na stosowny mem.

 • jabbaryt

  Oceniono 20 razy -6

  Proszę w memie wykazać że kraje typu Francja, UK czy USA to to dyktatury gdzie jest obywateł to g.. wobec potegi państwa. Natomiast to u nas to mamy prawdziwa demokrację, społeczeństwo obywatelski gdzie małe partie mogą latami trwać u koryta.

 • 66kropek

  Oceniono 18 razy -10

  Właśnie!!" Może nasz aktyw młodzieżowy koledzy zrobi w końcu jakiś, kurcze, mem bo ci gó...arze i niedouki potrzebują memów, żeby jakoś ogarnąć, że jest im naprawdę dobrze i wcale nie myślą tak jak myślą., cholera!!! No ja tego memu nie zrobię bo mój wnuczek jest już na wakacjach." Zastanawiam się do jakiego stopnia można werbalizować swoja pogardę dla ludzi i zaczynam przypuszczać, że nie ma już granicy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX