Wybory 2010. Jest już spot Andrzeja Olechowskiego

W internecie można już obejrzeć spot wyborczy Andrzeja Olechowskiego. Główną jego część zajmują wypowiedzi znanych osób, np. Dariusza Rosatiego i Władysława Frasyniuka, którzy namawiają do głosowania na Olechowskiego.


Dziś swój spot wyborczy opublikował na You Tube Andrzej Olechowski. Przez pierwsze sekundy filmu widzimy, jak rozmawia z wyborcami. Następnie występują cztery osoby, które polecają głosowanie na niego.

Pierwsza - aktorka Anna Samusionek - mówi, że "głosuje na Andrzeja Olechowskiego, bo chce, żeby kobiety miały te same możliwości (co mężczyźni - red.)". Były wicepremier i minister gospodarki Janusz Steinhoff skupia się na sferze ekonomicznej. - Popieram pana Andrzeja Olechowskiego, ponieważ zna się na gospodarce i w istotny sposób przyspieszy jej rozwój - uważa.

O polityce zagranicznej mówi b. minister spraw zagranicznych i eurodeputowany Dariusz Rosati: "Głosuję na Andrzeja Olechowskiego, bo dobrze poprowadzi polskie sprawy w świecie". Z kolei legenda "Solidarności" i wieloletni poseł Władysław Frasyniuk zaznacza, że Olechowski jest "nowoczesnym patriotą".

Na końcu spotu przemawia sam kandydat. Stoi na dachu budynku, który znajduje się naprzeciw Pałacu Prezydenckiego. - Spór o historię. Monopol władzy. Wielu pyta: "a może jest inny wybór?" Jest. Postaw na nowoczesność. Postaw na swój dobrobyt - mówi.

Dzisiaj spot wyborczy zaprezentował również sztab Jarosława Kaczyńskiego. Jednak już wczoraj można było go zobaczyć w Internecie.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (1)
Wybory 2010. Jest już spot Andrzeja Olechowskiego
Zaloguj się
 • kakanek81

  0

  Spot moim zdaniem b.dobry.Bohaterowie tego spotu,to nie są moi bohaterowie.Nigdy zreszta nimi nie byli i nie będą.Polska moim zdaniem powinna być nowoczesna i silna tzw.nowoczesnym patriotyzmem,którego personifikacją jest P.dr.Andrzej Olechowski.
  To zdecydowanie najlepszy kandydat z 10-tki.Powinien wygrać w cuglach.
  Najtrudniej jest być prorokirm we własnym kraju i chyba nikomu się to nie udało.
  W przypadku wygranej P.A.Olechowskiego zgłaszam swoją kandydaturę na doradcę.Polityka niskich podatków i sprawiedliwego rozwoju kraju jest nie do pogodzenia ze zdrowym rozsądkiem,a mam nadzieję,że tego ostatniego P.Andrzejowi nie brakuje.
  Gdyby jakimś cudem został Prez.III RP,to byłby dla mnie SZOK.W chwili obecnej szanse ma bliskie "O".Choć nie będę głosował TO JEST TO MÓJ KANDYDAT.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX