Napieralski, Pawlak, Komorowski, Olechowski - kandydaci w Poranku TOK FM

Ostatniego dnia kampanii wyborczej czterej kandydaci na prezydenta RP będą gośćmi Poranka Radia TOK FM.
Wieczór wyborczy Gazeta.pl i TOK FM. Zapraszamy do oglądania i słuchania w niedzielę od godz. 20.00

Poranek rozpocznie się o godzinie 7.00 rozmową z Grzegorzem Napieralskim, kandydatem SLD. O 7.20 - rozmowa z Waldemarem Pawlakiem, ministrem gospodarki i kandydatem PSL na prezydenta. O 7.40 - z Bronisławem Komorowskim, Marszałkiem Sejmu, wykonującym obowiązki Głowy Państwa. Na koniec o 8.00 rozmowa z Andrzejem Olechowskim, kandydatem niezależnym. Poranek poprowadzi Jacek Żakowski. Niestety - zaproszenia do studia TOK FM nie przyjął kandydat PiS Jarosław Kaczyński.

Rozmowy będzie można obejrzeć na żywo na portalu Tokfm.pl. Zapraszamy!

Po rozmowach z kandydatami - komentarze publicystów. W TOK FM dyskutować będą: Tomasz Lis, Tomasz Wołek i Wiesław Władyka.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (5)
Napieralski, Pawlak, Komorowski, Olechowski - kandydaci w Poranku TOK FM
Zaloguj się
 • acer59

  Oceniono 1 raz 1

  Slyszeliscie wywiad Zakowskiego z Komorowskim ? Takiego sk.....nstwa pseudo-dziennikarskiego jeszcze nie bylo : hrabiowski komorowski dupoliza Zakowski zadal pytanie o in vitro WSZYSTKIM TRZEM kandydatom - OSZCZEDZIL tego pytania jednemu Komorowskiemu !!! Ten pismak - prymitywny manipulatorek - bardzo sie bal aby z marszalka nie wylazl katolicki wsteczny zatwardzialy dewota koscielny i tchorz trzesacy portkami przed czarnofioletowymi bonzami . Jest pan dziennikarskim skonczonym zerem i jak hrabia K. - tchorzem , panie Zakowski . Nie ukryje pan dewotyzmu kosciolkowego hrabiego

 • kac

  0

  A gdzie jest superhero Jarosław ?

 • 123rbr

  0

  Możliwe tylko w Polsce
  www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE

 • ursynow33

  0

  "Według raportu Fundacji Batorego, TVP najczęściej pozytywnie prezentuje Grzegorza Napieralskiego (55 proc.), Jarosław Kaczyński najczęściej jest prezentowany w sposób neutralny (56 proc.), a Bronisław Komorowski negatywnie (66 proc.). Fundacja Batorego oparła się na analizie czterech serwisów informacyjnych TVP: "Wiadomości", "Panoramy", "Teleexpressu" oraz "Infoserwisu" emitowanych w dniach: 31 maja - 13 czerwca."

 • cyberpunk

  0

  "O 7.20 - rozmowa z Waldemarem Pawlakiem, ministrem gospodarki kandydatem SLD na prezydenta."
  :) czy Pan Pawlak to widzi ????
  :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX