Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki nocują w Pałacu Prezydenckim

Marta Kaczyńska, jej mąż Marcin Dubieniecki oraz córki nocują od soboty w Pałacu Prezydenckim. Rodzina tragicznie zmarłej Pary Prezydenckiej przyjechała do Warszawy, by wesprzeć tuż przed pierwszą turą wyborów Jarosława Kaczyńskiego.
Fotografie, jak w noc wyborczą wartownicy wpuszczają do Pałacu Marcina Dubienieckiego opublikowały dzisiaj "Super Express" i "Fakt". Tabloidy podają, że rodzina zmarłego Lecha Kaczyńskiego mieszka na Krakowskim Przedmieściu od soboty.

Marta Kaczyńska pakuje ostatnie rzeczy po swoich rodzicach, natomiast obsługa Pałacu szykuje już apartamenty dla nowego prezydenta i jego rodziny.

Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska, którzy otwarcie poparli kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta, towarzyszyli prezesowi PiS w niedzielny wieczór wyborczy, wspólnie pojawili się nawet na scenie w momencie ogłoszenia wyników wyborów. Córka Lecha Kaczyńskiego tłumaczyła dziennikarzom, że "zawsze będzie" przy stryju.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (11)
Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki nocują w Pałacu Prezydenckim
Zaloguj się
 • wwwwp2

  Oceniono 4 razy 4

  Wywieźli ciało do Krakowa a teraz szukają w Warszawie miejsca na składanie wieńców .Niech na Powązkach zrobią kopię dla fanatyków (za własne pieniądze) i odczepią się od reprezentacyjnego gmachu Warszawy i nie robią z niego grobowca .

 • candid13

  Oceniono 4 razy 4

  NIECH CIEZKI PRZYPADEK MANII PRZESLADOWCZEJ W OSOBIE JAROSLAWA I MACIEROWICZA MASZERUJA POD WAWEL W PIELGRZYMCE POKUTNEJ.
  Uwazam ze jest to conajmniej obrzydliwe aby Jaroslaw wysylal pod palac prezydencki maniaka Macierowicza i sekciarzami od Rydzyka i odgrywal slowa Rydzyka, ktory nazwal prezydentowa Kaczynska czarownica a prezydenta OSZUSTEM.

 • oghana7

  Oceniono 4 razy 4

  dlaczego warszawiacy nie zbiora sie i nie wyniosa tego krzyza pod dom jarkacza? tam niech sie modla i pala znicze do upojenia .polska jest panstwem swieckim ,nie katabasow i nie kaczynskich awanturnikow .

 • oghana7

  Oceniono 4 razy 4

  jak mozna pozwolic na to ,zeby z warszawy robic nekropolie i kapliczke kaczynskich .zachowuja sie jak wlasciciele stolicy ,a kuria bezjajowa umywa rece ,choc to ona powinna zakonczyc wojne o krzyz .KRZYZ MA SLUZYC DO DZIELENIA NARODU jak kiedys do wyrzynania pogan?takie jest chrzescijanstwo ?

 • hanishl

  Oceniono 4 razy 4

  Gdzie w końcu był ten wypadek ? Pod Smoleńskiem czy pod Pałacem ?
  Co to za manify pod pałacem z krzyżem i Lechem zezującym ze zdjęcia w Pałacu i żałobnym cyrku w Sejmie.
  Pani Marta Kaczyńska jak podał Fakt w trakcie wyprowadzki dopiero 5 lipca wywiozła z Pałacu ciężarówkę prezentów i upominków jakie dostał jako prezydent Lech Kaczyński od innych głów
  i przedstawicieli państw z zagranicy. Czy tak się godzi ?
  Sam dawał i woził prezenty nie ze swojej kieszeni tylko z budżetu jaki mu przyznał sejm wiec otrzymane prezenty winny być specjalnym depozycie i powinno to obowiązywać wszystkich którzy gdziekolwiek reprezentują Polskę.Ciężarówkę z opisanymi i zapakowanymi prezentami nadzorował mąż Marty Kaczyńskiej. To nie były prezenty dla osoby prywatnej tylko dla prezydenta państwa

 • candid13

  Oceniono 4 razy 4

  Zdumiwa mnie fakt zawlaszczenia Palacu Prezydenckiego, rezydencji na Helu i WAWEU przez rodzine Kaczynskich,Czy zwroca za to pieniadze podatnikom?
  Ta POLITYCZNA IMPREZA pod Palacem Prezydenckim jest conajmniej niesmaczna i gorszaca. Kaczynski powinien uznac ze przegral pomimo nachalnego i w konflikcie z konkordatem parcia kosciola szerzacego ustami "kaznodzieji" rydzykowego i jemu podobnych nienawisc chrzescijanski. Nie pomogla zawlaszczona przez pis tvIVrp i polskie radio, haki z ipn, przecieki do pisowskiej rzepy od Kaminskiego, brukowiec jak Fakt , czy cenzurowane przez kosciol gazety, KACZYNSKI PRZEGRAL niech sobie jezdzi pod Wawel i to pewnie niedlugo bo odpowiedzialnosc moralna jego brata za wypadek lotniczy w Smolensku jest praktycznie juz udowodniona.

 • oghana7

  Oceniono 3 razy 3

  juz dawno byl czas ,by spakowac manatki z palacu i pozwolic rozpoczac tam remont. czy dubienieccy sa bezdomni ,ze nie moga opuscic palacu ? jak im nie wstyd blokowac miejsce nowemu prezydentowi .spakowac majtki i wracac do swojego domu!

 • maja-41

  Oceniono 3 razy 3

  "Już niedługo wyjeżdżamy z Polski. Nie zdradzę dokąd się wybieramy, ale na pewno nie będą to Stany Zjednoczone ani kraje Unii Europejskiej. Jestem na etapie załatwiania formalności i ustalania szczegółów wyjazdu" - mówi Marcin Dubieniecki.
  Tak mówił jeszcze tak niedawno mąż Pani Marty...a teraz..? wielcy patrioci..."zawsze będę przy stryju"... i komu ten kit...kit przed drugą turą wyborów...nie damjy się nabrać drugi raz, basta!

 • jachujan

  Oceniono 3 razy 3

  coz grzeja miejsce stryjowi. Ale dziadostwo, na koszt podatnika - Polska najwazniejsza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX