Kaczyński "obłudny, zakłamany". Skąd ten język? "Z patriotyzmu"

- Wcześniej Kaczyński zmienił się na korzyść, teraz na niekorzyść. Jest zawsze ten sam Kaczyński-hipokryta dążący do władzy za wszelką cenę. Obłudny, zakłamany, obrzydliwy. Czy w ogóle jest o kim dyskutować? - mówił w TOK FM Stefan Niesiołowski. - Panie marszałku, czy to dobrze, że pan takim językiem mówi? - pytał Jacek Żakowski. - Kieruje mną wyłącznie patriotyzm... - odpowiadał wicemarszałek Sejmu.
- Opinii publicznej nie można oszukiwać. Wojna polsko-polska nigdy się nie skończyła, a tragedia smoleńska była obecna od pierwszego dnia w kampanii - mówił w TOK FM Stefan Niesiołowski, wicemarszałek Sejmu. - Przecież Kaczyński gratulując po ogłoszeniu pierwszych wyników wyborów mówił, że robi to z obowiązku, nie z własnej woli. Powoływał się nawet na męczeństwo poległych pod Smoleńskiem. Kłamstwo! Męczeństwo jest z wyboru, katastrofa lotnicza nie jest męczeństwem, jest wypadkiem - dodał.Spór o język

- Panie marszałku, czy to dobrze, że pan takim językiem mówi? - przerwał Jacek Żakowski. - A czy to dobrze, że Kaczyński takim językiem mówi? - odpowiadał Niesiołowski. - Ja do pana chociaż przyszedłem, on występuje tylko w swoich mediach, przy swoich klakierach. Wywiady ma tylko ze swoimi wyznawcami. Nie bierze udziału w dyskusjach, bo się boi albo ma jakieś absurdalne poczucie wielkości - mówił. - Ale czy to dobrze, że pan mówi takim językiem? - ponowił pytanie Żakowski. - Wydaje mi się, że tak, dlatego że o Kaczyńskim trzeba mówić językiem prawdziwym, kim on jest naprawdę - odpowiadał Niesiołowski. - Jakiś kult Kaczyńskiego jest szkodliwy dla Polski. Ma na przykład ochronę. Na jakiej podstawie? Jacyś BOR-owcy jeżdżą, chronią go. Co to w ogóle jest? - mówił.

"Kaczyński jest wybitnie szkodliwy dla Polski"

- Wydaje mi się, że polityka wymaga pewnego rodzaju tolerancji, relacji życzliwych. Słyszę, co mówi prezes Kaczyński, ale słyszę też, jakim językiem pan mówi, językiem mocnego konfliktu... - mówił Jacek Żakowski. - Bo teraz występują same najgorsze elementy: gra krzyżem, Smoleńskiem... I w dużym stopniu wchodzi w to wszystko Kaczyński - odpowiadał Niesiołowski. - Teraz Kaczyński zrzucił maskę i otwarcie idzie na wojnę. Moim zdaniem jest to wybitnie szkodliwy dla Polski człowiek. Mówię takim językiem, bo zwalczam tych, którzy szkodzą Polsce. Kieruje mną wyłącznie patriotyzm, nie mam żadnych osobistych niechęci.

- Kaczyński 20 lat szkodził Polsce. Obalał rząd Suchockiej wspólnie z SLD, szkodził rządowi Buzka - kontynuował Niesiołowski. - Pamiętam, jak Kaczyński postawił Suchockiej warunek, że Glapiński ma wejść do rządu, a jak nie, to PC będzie zwalczać ten rząd. Nie ma takiego człowieka, który by ciągle źle postępował, ale u Kaczyńskiego zło przeważa i mamy teraz erupcję - podsumował Niesiołowski.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (216)
Kaczyński "obłudny, zakłamany". Skąd ten język? "Z patriotyzmu"
Zaloguj się
 • acid.jazz

  Oceniono 83 razy 63

  Niesiołowski, to człowiek nie z mojej bajki, ale o Kaczyńskim mówi całą prawdę.
  Palikot za to jako jedyny bez obłudy i hipokryzji charakterystycznej dla polityków mówi o katastrofie smoleńskiej, za to wielki szacunek dla Palikota.

 • anakonda87

  Oceniono 89 razy 57

  prawda w oczy kole pis...

 • 1410_tenrok

  Oceniono 83 razy 53

  zakowski zachowuje sie od pewnego czasu jak pajac! Chce być obiektywny, a w zasadzie to łasi sie do kaczynskiego. Niesiołwski zna doskonale sposób działania snoopiego, w koncu swego czasu snoopy próbował udowadniać, że Niesiołowski to zdrajca. Słowa Niesiołowskiego są mocne i bardzo prawdziwe. W koncu to bracia Ka wymślili wojnę na górze w czasach doradzania Wałęsie. Oni zawsze byli rozbijakami. A snoopy dla władzy zrobi wszystko, nawet będzie chwalił stalinowca i serwilistę zssr, niejakiego gierka!!!!

 • zza2rogu

  Oceniono 65 razy 35

  Czy nie mozna by bylo L Kaczynskiego po prostu beatyfikowac i moze wtedy bylby juz spokoj?

 • piotre2

  Oceniono 54 razy 32

  Brawo Panie Stefanie!!! Jako jeden z niewielu potrafi Pan dopasować język i nazwać poczynania PISuarowców po imieniu. Wielki szacunek dla Pana i wiem, że ma Pan wielu zwolenników. Jako wyborca PO jak najbardzej ma Pan moje poparcie, żeby iść na wojnę z tymi obłudnikami. Dla tych, którym myślenie nie sprawia przykrości jest oczywiste kto przez ostatnie, co najmniej 5 lat jątrzy. Należy się dopasować do retoryki PISuarowców i ostro im odpowiadać. Obawiam się jednak, że Kaczyński i jego poplecznicy jeszcze będą długo mieli swoich wyznawców w ciemnym ludzie, dopóki struktura wykształcenia społeczeństwa się nie zmieni i ciemny lud przejdzie na jasną stronę. Jeszcze raz brawo Panie Stefanie!

 • cillian1

  Oceniono 46 razy 30

  Niesiołowski dobrze mówi, szczerze, bez ogródek. Niech kaczka zacznie tak mówić. Na pewno potrafi. Trzymali go za mordę w czasie kampanii i teraz troszkę luzują! Niech Kaczka powie od serca jak Niesiołowski, czy Palikot. Zobaczycie kto jest gorszy! Robienie ze Smoleńska tragedii narodowej jest gorsze niż robienie tragedii narodowej po JP II. Dość z czczeniem umarłych, tu są młodzi i mądrzy ludzie, nie chcą żyć w cieniu umarłych, nie na tym życie polega! DOŚĆ

 • angharad

  Oceniono 38 razy 24

  Twarda prawda ale prawda. Mocne słowa? A jakimi słowami wyrazić sprzeciw wobec tych Himalajów cynizmu przy pomocy których Kaczyńki od zawsze prze do niszczenia wszystkiego i wszystkich którzy staną na jego drodze do władzy absolutnej?

 • gordon26

  Oceniono 36 razy 22

  Kaczyńskiemu sie wymarzyło że polski zwyczaj mówienia o zamarłym tylko dobrze lub wcale wyniesie ich na szczyty władzy, Niestety dzięki takim ludziom jak Niesioł i Palikot jego plan beatyfikacji brata ( miernego przecież prezydenta) spali na panewce.
  Język komuś przeszkadza???? Zawsze można nie czytać, szkoda że nie widać tu słów oburzenia jak księża manipulują ludźmi używając wiary do wpływu na wynik wyborów.
  Wiec skoro mamy 50 % buraków w kraju którymi trzeba manipulować jakiego używać języka by do nich dotrzeć??? skoro kilka szmatławców w Polsce piszących min o lądowaniu UFO ma taką rzeszę czytelników trzeba stosować środki przekazu dostosowane do odpowiedniego poziomu przetwarzania informacji

  AAA tak w nawiasie wyminusujecie mi posta a później uciekajcie do ojca dyr lub do prezesa po wypłatę za czas spędzony forum

 • grubymisiek1

  Oceniono 40 razy 22

  Niesiołowski nikogo nie opluwa ani nie insynuuje jak ma to we zwyczaju wodzuś. Mówi co myśli o gościu który puszcza szczury w stylu "trzeba przypatrzyć się jak liczą głosy" albo bajdurzy o "poległych męczennikach". A zakłamane dziennikarstwo i przewrażliwiony elektorat brata"męczennika" widzi w powiedzeniu prawdy opluwanie i ziejący jad. Nie bójcie się PiSiaki. Prawda was wyzwoli. Jak ktoś nie widzi jaki koń jest to trzeba mu powiedzieć. Po prostu Niesiołowskiemu ani rozsądnym ludziom nikt nie wmówi, że czarne jest białe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX