Komentarze (216)
Kaczyński "obłudny, zakłamany". Skąd ten język? "Z patriotyzmu"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kretu23

  Oceniono 31 razy 19

  Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, uświadamiać ludziom motywy szkodnika Polski, Kaczyńskiego i marszałek Niesiołowski robi to ładnie erystycznie.

 • an1005

  Oceniono 35 razy 19

  To co wyprawia PiS kaze sie mocno przeanalizowc czy partie powinny byc utrzymywane z pieniedzy podatnika. Nie widze powodu dla ktorego mam placic na partie ktora mnie, i moj kraj, permanentnie obraza

 • grubymisiek1

  Oceniono 24 razy 18

  Tak tak, Ozon to bardzo wiarygodne pisemko. I wielu bohaterów było w PRL . Zwłaszcza Prezes był dzielny jak dwunastoletnia dziewczynka na Gestapo. A Niesiołowskiego komuna posadziła do pierdla w celach rozrywkowych. Otóż forumowe pisowskie matołki ludzie, którzy żyli w PRL i są świadomi tego co się wtedy działo mają 45+ lat jeszcze żyją, dają sobie radę z internetem, są lepiej od was wykształceni i potrafią formułować własne sądy , bo matura w komunie znaczyła znacznie więcej niż licencjat z politologi czy zarządzania i marketingu,nie mają sklerozy i w związku z tym nie da się na razie załgać historii.

 • pe1

  Oceniono 19 razy 17

  Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował, że prezes PiS Jarosław Kaczyński ma przeprosić za nazwanie SLD organizacją przestępczą'. Sąd postanowił, że Kaczyński ma też wpłacić 10 tys. zł. na Polski Czerwony Krzyż. Sprawę skierował do sądu mazowiecki działacz SLD Stanisław Szepietowski. Wyrok zapadł 10 listopada. Przedmiotem wyroku była następująca wypowiedź:
  Salon Polityczny Trójki, 12 maj 2003
  Jolanta Pieńkowska : Panie prezesie, czy żałuje pan dzisiaj, że nazwał pan SLD organizacją przestępczą w świetle posiadanej przez pana nieoficjalnej wiedzy ?
  Jarosław Kaczyński : Nie żałuję. Powiedziałem prawdę. Przykro mi bardzo, ale w świetle tej wiedzy tak by było. Czy to jest prawda , to trzeba by sprawdzić. Ale skoro panowie z SLD posługują się nieoficjalną wiedzą , to i ja się moge posłużyć. Tym bardziej, że to jest partia rządząca i cała sytuacja jest naprawdę niepokojąca i warto to sprawdzić przed sądem, być może przed komisją sejmową. W każdym bądź razie na pewno warto to sprawdzić.Prezes PiS ma na antenie Radia Zet oświadczyć, że to określenie nie jest prawdziwe'. Sąd nakazał Jarosławowi Kaczyńskiemu opłacenie kosztów sądowych oraz wpłatę 10 tys. zł. na Polski Czerwony Krzyż.

  Najpierw był niekorzystny dla PiS wyrok ws. spotu, a później wielkie oburzenie Jarosława Kaczyńskiego. Prezes w niewybrednych słowach oskarżył Alicję Fronczyk, 35-letnią sędzię o nielojalność wobec kraju. - W aparacie państwowym powinni pracować ludzie, którzy wiedzą, że w Polsce władzą są Polacy - grzmiał były premier.

  To właśnie Fronczyk wydała wyrok zakazujący emisji spotu PiS pt. "Kolesie", a to bardzo nie spodobało się prezesowi.

  - Cała Polska widziała tę młodą osobę, która jako sędzia ogłaszała i uzasadniała wyrok w sprawie spotu. Już mniejsza o ten wyrok, chodzi o uzasadnienie. Ta młoda dama uznała, że w Polsce o wszystkim decyduje Bruksela, a polski rząd nie ma nic do gadania - tłumaczył Kaczyński.

  Jak pisze "Dziennik", komentarz byłego premiera pod adresem sędzi wywołał prawdziwe oburzenie. Prawnicy zastanawiają się, jak to możliwe, że ważny polityk pozwolił sobie na takie słowa pod adresem niezawisłego sądu, który reprezentuje Rzeczpospolitą.

  Tym bardziej, że Alicja Fronczyk, która pracuje w warszawskim Sądzie Okręgowym, ma doskonałą opinię. Orzekała m.in. w dwóch głośnych sprawach. Unieważniła weksle Samoobrony i nakazała Jarosławowi Gowinowi przeproszenie Adama Michnika - przypomina gazeta.

  Sędzia 12 lat temu skończyła Wydział Prawa UW. Sześć lat temu dostała nominację na sędziego warszawskiego sądu rejonowego, a w 2008 roku minister sprawiedliwości oddelegował ją do sądu okręgowego. - To znaczy jedno: jest bardzo zdolna - tłumaczy w rozmowie z "Dziennikiem" jeden z prawników.
  Co ciekawe, dobre zdanie ma o niej nawet mecenas Jacek Trela, który reprezentował Prawo i Sprawiedliwość przed sądem. - Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń - mówi i dodaje, że on sam nigdy nie użyłby słów Jarosława Kaczyńskiego."

 • isa.stern

  Oceniono 21 razy 17

  Niesiołowski jest cholerykiem i czasami coś "powie", natomiast u Kaczyńskiego wszystko jest przemyślane i podporządkowane własnym celom: obłuda, mitomania, religianctwo, cynizm, obskurantyzm to cechy Kaczyńskiego i jego zwolenników, a wszystko po to aby zbudować IV RP, królestwo ochlokracji zamknięte w separatystycznych dążeniach do skansenu Europy, gdzie za sztuczne zapłodnienie zarodka groziłaby kara więzienia...

 • sandrinne

  Oceniono 23 razy 17

  Niesiołowski bezbłędnie trafia w sedno, jak zawsze. Tylko dwóch jest w Polsce polityków, którzy nigdy nie kłamią, zawsze mówią co to myślą i nie szukają osobistych korzyści. To Palikot i Niesiołowski zawsze płyną pod prąd opluwani przez wszystkich świętojebliwych!

 • w43753

  Oceniono 31 razy 17

  "Czy nie mozna by bylo L Kaczynskiego po prostu beatyfikowac i moze wtedy bylby juz spokoj?"

  Moze to jest to najlepsze rozwiazanie by Polske ponownie zjednoczyc. Niestety PiS i Kaczynski wprowadzil ponownie wojne Polsko- Polska. Zgadzam sie z panem Niesiolowskim. Co prawda politycy unikaja mocnych slow aby bron boze nie urazic wyborcow ale obecnei trzeba mowic prawde, ktora czasami nie jest wygodna ale w ten sposob moze dotrze do elektoratu Kaczyxnskiego jak ich idol zrobil ich w "konia" Z kazdym dniem panu Kaczynskiemu coraz bardziej odbija. Czy wytznawcy ksiedza Rydzyka tego nie widza? Gdzie jest teraz Kosciol? spokojnie czeka na rozwoj wypadkow, przeciez na ambonie przynajmniej niektorzy ksieza mowili o grzechu glownym glosujac na Komorowskiego. Polska jak zawsze musi pokazac swiatu ze niestety ale jestesmy jeszcze daleko z tylu a przeciez jest to piekny kraj

 • pestalocci

  Oceniono 18 razy 16

  Taki może jestem człowiek starej daty, ale tytuł doktora nauk dowolnych otrzymywało sie po wykazaniu różnych umiejętności, także znajomści języka obcego.
  Pewnie Jarosława Rajmundowicza takie przwszkody nie interesowały.

  Egzaminy doktorskie zdał z teorii państwa i prawa oraz filozofii marksistowskiej (oba na "bardzo dobrze"), a 8 grudnia 1976 r. obronił pracę doktorską "Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą".

  To cytat z :

  wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Praca-doktorska-Jaroslawa-Kaczynskiego-odnaleziona,wid,8963367,wiadomosc.html.
  Strach się bać, co taki doktor może jeszcze nabroić.

 • krystyna_anna

  Oceniono 22 razy 16

  Brawo ! Odważnie i stanowczo powiedziana prawda o Jareczku . Zgadzam się z panem Niesiołowskim w 102 % .

 • czandra_55

  Oceniono 24 razy 16

  Można nie lubić pana Niesiołowskiego-ale trzeba przyznać,że mówi prawdę.Kaczyński to"WUJEK SAMO ZŁO".Zawsze będzie jątrzył i dzielił społeczeństwo.Wyjątkowo wredny typ.

 • allspice

  Oceniono 28 razy 16

  Niesioł ma rację:)

 • 1410_tenrok

  Oceniono 26 razy 16

  do badylkowej: zamiast powtarzać idiotyzmy jerzego roberta nowaka z naszego dziennika, poczytaj sobie, co na ten temat ma do powiedzenia jeden z uczestników wydarzeć - p. andrzej Czuma: wyborcza.pl/1,76842,4878062.html
  i przestań opluwać Niesiołwskiego.
  Pissmani i Pissweiby to dziwny narodek!!!!!

 • j-50

  Oceniono 34 razy 16

  Kaczyński jest obłudny i zakłamany. Po prostu rzygam Kaczyńskim. To jest zupełny rzyg!

 • brodeek

  Oceniono 15 razy 15

  To przecież skandal, że Kaczyński żąda przeprosin!! Jest obłudny, zakłamany, obrzydliwy!! Jak można żądać przeprosin za oskarżenia że to jego pijany brat rozwalił samolot z 96 pasażerami? Palikot to polityka miłości, Kaczyński to polityka nienawiści!!

 • piotre2

  Oceniono 19 razy 15

  Brawo Panie Stefanie!!! Jako jeden z niewielu potrafi Pan dopasować język i nazwać poczynania PISuarowców po imieniu. Wielki szacunek dla Pana i wiem, że ma Pan wielu zwolenników. Jako wyborca PO jak najbardzej ma Pan moje poparcie, żeby iść na wojnę z tymi obłudnikami. Dla tych, którym myślenie nie sprawia przykrości jest oczywiste kto przez ostatnie, co najmniej 5 lat jątrzy. Należy się dopasować do retoryki PISuarowców i ostro im odpowiadać. Obawiam się jednak, że Kaczyński i jego poplecznicy jeszcze będą długo mieli swoich wyznawców w ciemnym ludzie, dopóki struktura wykształcenia społeczeństwa się nie zmieni i ciemny lud przejdzie na jasną stronę. Jeszcze raz brawo Panie Stefanie!

 • kaju-pl

  Oceniono 19 razy 15

  Zgaszam się z marszałkiem Niesiołowskim. Nie ma tak obłudnego i zakłamanego polityka jak J. Kaczyński. Moim zdaniem jest on wraz z wszyskimi jego oszołomami wodzusiem o faszystowskich inspiracjach

 • ray4

  Oceniono 17 razy 15

  Nie wiem dlaczego Kaczynski od zawsze wywolywal we mnie postawe agresywna?

 • starszy_pan10

  Oceniono 25 razy 15

  Niesiołowski jak Palikot jest przydatny dla PO, przemawia do bardziej radykalnego, antypisowskiego elektoratu, który trzeba utrzymać, z drugiej strony bardziej gołębia część PO nie będzie jasno się od niego dystansować ale też nie będzie go medialnie popierać. Za chwilę pojawią się inne, nieco łagodniejsze tony, potem znów ostre. Tak się trzyma elektorat, przemawiając do wszystkich.
  Trzeba pokazać jak zły, przewrotny, zakłamamy jest Kaczyński, żeby łagodniejszy elektorat nie miał chwili na własne przemyślenia, które może by były nie aż tak radykalne, zaś elektorat wojujący utwierdzić w ich przekonaniach. Trzeba pokazać PiS jako wroga. Elektorat musi jasno wiedzieć przeciw komu walczyć, nie może się rozmyć.
  Każda partia tak robi, na całym świecie, nie ma się czemu dziwić.

 • obserwatorka1410

  Oceniono 29 razy 15

  Rodacy,czy wy czytacie to piszecie?Sadzę, że piszecie co wam ślina na jezyk przyniesie!Ziejecie nienawiścią do Rządu i wybranego Prezydenta(a gdzie miłość blizniego?kto was nauczył tej wrogości?) Gdzie jest wasz obiektywizm NIE MA, bo wy go nie mieliście i nie macie!OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!! A kto to jest PIS? i co teraz wyczynia,żadne argumenty do nich nie trafiają,żadna wymiana zdań,oni tylko maja patent na wszystko,i tak ma być jak oni mówią BZDURA I OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ I SKANDAL!!!!!!!życze rozumu i korzystania z szarych komórek ,jeżeli je jeszcze posiadacie......

 • respiral

  Oceniono 16 razy 14

  PiS zepsuł polską scenę polityczną już dawno. Najpierw jako PC (palenie kukieł urzędującego prezydenta, niebywałe przekręty finansowe z Telegrafem, ArtB, FOZZ co zaskutkowało wieloletnim więzieniem Zalewskiego) a teraz, po przepoczwarzeniu się i nawiązaniu szczególnych więzi z Kościołem katolickim (w tym RM, które niegdyś ostro krytykował) robi to dalej.
  To nie jest partia. To jest SEKTA, która wymaga od swojego elektoratu wyznania wiary. Szczerszego i prawdziwszego niż w Pana Boga, który 10 kwietnia się wściekł i co? Nic. No to brnijcie dalej...

 • belzebub666666

  Oceniono 20 razy 14

  Święte słowa. Kapitalnie to ujął Niesiołowski. Lepiej nie można było. kaczyński to kłamliwy, obłudny, mały człowieczek.

 • al_bandi

  Oceniono 17 razy 13

  Lepiej boso wejść w psie goowno
  Pod sufitem mieć nierówno
  Pod kościołem być żebrakiem
  Sypiać, co noc z koczkodakiem
  Mieć mieszkanie zatopione
  Alzheimera z Parkinsonem
  Od fiskusa domiar dostać
  I na starość hyclem zostać
  Stracić na raz wszystkie zęby
  I wydzielać odór z gęby
  Lepiej darzyć siebie wstrętem
  Niż mieć Jarka prezydentem.
  (Zasłyszane autor nieznany)

 • verytall

  Oceniono 19 razy 13

  Żakowski dla efektownej figury retorycznej potrafi zapomnieć o meritum sprawy , chce zabłysnąć jako dziennikarz gdy tymczasem staje się ślepy i głuchy na fakty takie chwilowe inteligenckie ogłupienie.Pamiętam jak próbowali razem z Najsztubem wyśmiać Leppera w swoim show , sądzili z wyższości swojego majestatu że będzie łatwo tymczasem Lepper nie dał się zagiąć i obaj wyszli na zadufanych w sobie protekcjonalnych pseudointeligentów .Wracając do Niesiołowskiego - oczywiście ma rację i skończmy z tą polityczną poprawnością i pseudoobiektywizmem.PO , rząd i Komorowski dostają non stop w dupę od mediów które z zabobonnym strachem podchodzą do wyczynów Pisu i chyba podziwem dla kolejnych słów Kaczyńskiego.Panie Żakowski , trochę pokory wobec rzeczywistości.

 • namor75

  Oceniono 22 razy 12

  Skończ Waść-Panie Kaczyński Jarosławie-przecież jest Pan skończony jako polityk.Ryba,która się tak rzuca po przegraniu z wędkarzem już nigdy nie wróci do normalności.Coś w główce niedobrego pozostanie!!!!!Pana czas już minął i nawet p.Ziobro wołając o KRZYŻ ,nie podniesie
  wiary w BRACI STRACONYCH!!!!!

 • signal

  Oceniono 20 razy 12

  Ten kłamca Kacyzński skazaniec wielokrotny to koszmar 20 lat same rozróby dym i zgliszcza

 • janek344

  Oceniono 15 razy 11

  Wszyscy,którzy się tu wypowiadacie macie dobre rozeznanie rzeczywistości i prawidlową opinię o kaczorach. Ale jak przekonać te 47% Polaków głosujących na człowieka, który zamierza zniszczyć wszystkie wartości by przejąć dyktaturę ? A przy tym niewątpliwie jest psychopatą.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 17 razy 11

  Kaczyńscy poza podzieleniem Polaków nie dokonali niczego. Wszystkie rządy i wszystkie partie, z którymi współpracowali upadły. Niestety wciąż są w grze bo Polska to wciąż kraj pełen frustratów, którym komunizm wmówił, że Polska jest potęgą kulturalną i gospodarczą. Po 1989 kiedy okazało się, że to bzdura i jesteśmy głęboko w D* europy połowa społeczeństwa stała się sierotami po komunizmie - ci ludzie dzisiaj głosują na PiS. To dlatego w szeregach PiS nie ma ludzi, którzy w latach 70-tych i 80-tych byli w opozycji i walczyli przeciwko PRL.

 • j-50

  Oceniono 13 razy 11

  Każdej kwaczej urwie się kiedyś urwie.

 • rafal.ltd

  Oceniono 16 razy 10

  To co mówi Niesiołowski to wiedza wszyscy, tylko krew mnie zalewa jak pomyśle, że w wyborach dostal 47 procent !

 • piyoter

  Oceniono 11 razy 9

  H853:
  poczekaj aż te twoje wypociny przejdą przez serwery... strasznie sie pisiaki grzejecie, że post ukaze sie dłuższą chwile po napisaniu. Juz weszycie spisek, cenzure, brak wolnosci słowa...
  A widziałes co sie dzieje na pisiarskiej niezaleznej? tam JAKIKOLWIEK post przeciw kaczystom jest albo nie publikowany, albo (jesli juz sie pojawi) z odpowiednią notą (pożal sie boze) admina i dziesiątkami kontrpostów o takiej zajadłosci, której na GW nawet nie uswiadczysz

 • don_eugenio

  Oceniono 13 razy 9

  Był taki kraj.Urodził się tam mały nieudacznik.W dzieciństwie koledzy mu dokuczali i wyśmiewali się z niego,nikt się z nim nie bawił.W młodości kolegów nie miał,dziewczyny też.
  Wyrastał w poczuciu krzywdy i frustracji.Z tego poniżenia i narodziła się żądza władzy.
  Od tego czasu miał już tylko jeden cel i dla niego gotowy był poświęcić wszystko i wszystkich.
  Zaczął obiecywać motłochowi świetlane życie-a elity milczały .Zaczął motłochowi wmawiać że kraj będzie światowym mocarstwem-a elity milczały.Doszedł w demokratyczny sposób do władzy-elity ciągle milczały.Zaczął zwalczać ,napuszczać motłoch ,najpierw na swoich przyjaciół partyjnych,potem przeciwników politycznych-elity milczały.Zaczął snuć plany o podboju całego świata-elity...nie było już elit.
  Był taki kraj...Kraj w którym psychopata doszedł do władzy.
  Historia lubi się powtarzać.

 • palkota

  Oceniono 14 razy 8

  Przecież wiadomo było, że to udawanie dobrodusznego itp. przez Kaczyńskiego było tylko
  grą wyborczą. I może ciemniacy różnego typu, także ludzie ze wsi dali się nabrać na te
  sztuczki. Ci co nie mają wlasnego zdania i słuchają tylko tego co im nagada Radio Maryja,
  któremu bezgranicznie wierzą to dają się nabierać, bałamucić itd. Jednak są jeszcze Pola-
  cy, którzy nie dają się uwieść ani Kaczyńskiemu, ani o.Rydzykowi i wiedzieli, że to był pic
  na wodę co wygadywał Kaczyński. Teraz znów pokazuje swoje prawdziwe, nie zakłamane
  oblicze. Ale my znamy tę obłudę i jego i innych PiS-olizusków. Niech robią tak dalej. Już
  niektórzy krzykacze zgineli pod Smoleńskiem i nie wiadomo co bedzie z następnymi, bo
  Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.

 • don_eugenio

  Oceniono 8 razy 8

  Historia lubi się powtarzać.
  Był taki kraj.Urodził się tam mały nieudacznik.W dzieciństwie koledzy mu dokuczali i wyśmiewali się z niego,nikt się z nim nie bawił.W młodości kolegów nie miał,dziewczyny też.
  Wyrastał w poczuciu krzywdy i frustracji.Z tego poniżenia i narodziła się żądza władzy.
  Od tego czasu miał już tylko jeden cel i dla niego gotowy był poświęcić wszystko i wszystkich.
  Zaczął obiecywać motłochowi świetlane życie-a elity milczały .Zaczął motłochowi wmawiać że kraj będzie światowym mocarstwem-a elity milczały.Doszedł w demokratyczny sposób do władzy-elity ciągle milczały.Zaczął zwalczać ,napuszczać motłoch ,najpierw na swoich przyjaciół partyjnych,potem przeciwników politycznych-elity milczały.Zaczął snuć plany o podboju całego świata-elity...nie było już elit.
  Był taki kraj...

 • mariuszelwood

  Oceniono 16 razy 8

  Z chamami rozmawia się w ich języku / innego nie zrozumieją / .
  Prawda Pis zabije.
  Brawo Panie Marszałku.

 • pata.m

  Oceniono 14 razy 8

  nie przepadam za nim, ale gratulacje za szczerość i za szczery język, tak samo jak szacunek dla palikota.

  wreszcie ktoś mówi, że nie wystarczy zginąć w katastrofie samolotowej, by zostać uznanym za bohatera, zwłaszcza jeśli w dużej mierze ponosi się winę za tę katastrofę

 • aa_6

  Oceniono 10 razy 8

  Proponuję, żebyśmy przestali podejmować temat J. Kaczyńskiego i PiS-u. Gdy w mediach dziennikarze chcą porozmawiać o tej partii i o jej przywódcy, politycy partii koalicyjnych, PO i PSL, powinni po prostu odpowiadać, że nie mają w tej sprawie nic do powiedzenia i proszą o następne pytanie. Tylko dzięki temu unikną wciągania ich do polityczno-dziennikarskiego magla. S. Niesiołowski słusznie się oburza na J. Kaczyńskiego, jak zdecydowana większość Polaków, i piętnuje jego obłudę, wyrachowanie i cynizm, a tymczasem J. Żakowski sprowadza wszystko do języka konfliktu (sic!). Nie wolno po prostu dać się wciągnąć w tego rodzaju rozmowę w sytuacji, gdy J. Kaczyński włącza wszystko w swoją walkę o władzę, ostatnio krzyż pod pałacem, a od katastrofy pod Smoleńskiem ją samą, a J. Żakowski upatruje problem w języku konfliktu (sic!) swojego interlokutora, który po prostu zgodnie z prawdą charakteryzuje prezesa PiS-u jako człowieka obłudnego, wyrachowanego i cynicznego... Politycy PO nie powinni też dać się prowokować i wciągać do pyskówek urządzanych przez polityków PiS-u w telewizji, kiedy prowadzący programy zachowują się tak, jakby im chodziło właśnie o pyskówkę. Powinni po prostu odmawiać wspólnego uczestnictwa w różnego rodzaju programach, ponieważ nic z nich nie wynika.

 • rozmawialski

  Oceniono 11 razy 7

  Panie Stefanie, jak zwykle celnie, bez lęku czy obłudnej politycznej poprawności nazwał Pan rzeczy po imieniu.
  Dziękuję Panu za odkłamywanie rzeczywistości którą próbują zwichrować PiSowskie szkodniki.

 • korcia2000

  Oceniono 11 razy 7

  Ocena Niesiołowskiego jest w pełni trafna. Kłamstwo, hipokryzja i żerowanie na prymitywnych emocjach to specjalność PiS-u. Szkoda tylko, że nasze społeczeństwo jest tak mało wyrobione politycznie, skutkiem czego jego spora część daje się wziąć na lep pisowskiej propagandy.

 • ocds7

  Oceniono 11 razy 7

  Zadziwia mnie jedno , jak to możliwe aby takie indywiduum jak Kaczyński wciąż zajmowało media. Cały czas promują Kłamczyńskiego i jego sługusów. Musi im za to płacić a co najgorsze to z moich pieniędzy jako podatnika. Jeszcze chwila a podziękuję i w innym ale tym razem cywilizowanym kraju będę sobie układał życie., męczy mnie ciągłe słuchanie tego Kłamcy.

 • hieronim_kowalski

  Oceniono 11 razy 7

  PIS jest partią, która od początku swego istnienia swą działalność oparła na kłamstwie i manipulacji. W tym względzie może nie jest jedyna, bo również partia (?) Marka Jurka opiera się na podobnych zasadach. Kłamczyński jako nieodrodny uczeń Goebbelsa doszedł do wniosku, że najbardziej wiarygodne są wielkie i bezczelne kłamstwa, bo nikomu nie przyjdzie nawet na myśl, że można być aż tak zakłamanym. Tym bardziej, że w swoje kłamstwa wciągnął takie „autorytety” jak O. Rydzyk czy Kościół katolicki. PO narzucił rolę układnej i uprzejmej partii inteligenckiej, która nie tylko nie powinna, ale nawet nie może z uwagi na poprawność polityczną ostro reagować na jego poczynania. Niestety PO poza nielicznymi wyjątkami pozwoliła sobie taką rolę narzucić. W efekcie tego Kłamczyński i jego kompani bezczelnie kłamiąc i manipulując opinią publiczną wręcz szydzi z nas wszystkich. Istotnym „wynalazkiem” Kłamczyńskiego jest stworzenie ulicznych i internetowych pis-bojówek mających za zadanie szerzenie najgorszych kłamstw i manipulacji oraz wręcz fizyczną walkę z przeciwnikami Kłamczyńskiego. On sam z faryzejskim półuśmieszkiem stwierdza potem, że przecież żaden z polityków PIS takich tez nie wygłaszał. Jedyną radą na jego bezczelne zachowanie jest twarde i ostre publiczne piętnowanie każdego z jego kłamstw. Wypowiedź Palikowa, skądinąd merytorycznie całkowicie słuszna, wzbudziła taki gniew wodza, bo Palikom użył jego własnego języka obnażając jego zakłamanie. Reasumując: Kłamczyński to najgorsza rzecz, jaka mogła się przytrafić Polsce w ostatnim 20-leciu. Można go zniszczyć jedynie posługując się jego własną bronią a nie uśmiechami i uprzejmościami.

 • kalapattar22

  Oceniono 11 razy 7

  jakies krzyże,jacyś polegli co to wogole k..jest?o czym ci Pis-uarowcy wciąż majacza?co to ma wspolnego z polityka?ze sprawnym rzadeniem?ale coż poradzic inteligencji po prostu nie dostaje,połączeń miedzy neuronami nie specjalnie wiele,inny obraz rzaczywistości po prostu..i pomyślec ze tak niewiele im zabrakło w tych wyborach!jej...koszmarna byłaby Polska z tym zawistnym człowiekiem na czele,ale smuci z drugiej strony ze ludzie potrafią byc tak bardzo naiwni ze uwierzyli w ta kolejna pisowska zmyłę o wielkiej przemianie ich wodza..

 • dawno.urodzony

  Oceniono 11 razy 7

  ostatnie 20 lat naszej historii to wg mnie wielka potrzeba wspólnoty dążenia do celu jakim powinna być silna ekonomicznie i politycznie Polska, tak abyśmy mogli jak najszybciej odrobić dystans dzielący nas od krajów zachodniej Europy...w tym kontekście działalność braci Kaczyńskich jest najzwyklejszą zdradą interesów Polski. To politycy którzy w moim pojęciu wyrządzili niepowetowane szkody zarówno w sensie wymiernym jak tez w sferze kształtowania pewnego poczucia wspólnoty Polaków

 • por1

  Oceniono 9 razy 7

  P.Żakowski , to nie jest taki język, tylko to jest TAKI JAREK....niech Pan nie udaje TAKIEGO OBIEKTYWNEGO (o sedno Panu chodzi czy o dobry materiał?...)

 • nutka57

  Oceniono 13 razy 7

  A propos krzyża - proponuję przenieść go na Nowogrodzką. Tam, pod siedzibę PiS!
  Uzasadnienie - Lech Kaczyński był marionetką w rękach swojego brata. Nigdy nie był prezydentem wszystkich Polaków. Od Jarosława dostawał instrukcje obsługi państwa i to jemu składajcie swoje hołdy, PiSowcy!
  Prezydent Komorowski (czy wam się to podoba, czy nie) WYGRAŁ WYBORY i jego psim obowiązkiem jest sprzątanie po PiSowskiej demolce.
  Więc zabierajcie sobie ten cały krzyż hańby PiSowskiej i odwalcie się od Polski.

 • dyskootantka

  Oceniono 9 razy 7

  PE1, dokładnie, charyzma dyktatora, ważne i jedynie słuszne są jego myśli, poglądy, działania. Przeraża, ale i fascynuje mnie tylko, jak ciemny jest ten lud, że to kupuje, historii się ludzie nie uczyli, czy co?

 • zibikraw

  Oceniono 15 razy 7

  kaczyński to typowy katolik.mściwy,zły,okrutny.na ustach bóg a w ręku nuż.

 • tekla.0

  Oceniono 11 razy 7

  Pan Niesiołowski jest uczciwy,odważny i ma zawsze rację!!!!!!!

 • kato28

  Oceniono 9 razy 7

  Lubię tego gościa. Mówi językiem ulicy i nie owija w bawełnę.

 • qwiqqu

  Oceniono 10 razy 6

  Komentarze zwolenników PiSu świadczą o tym, że Kaczyńscy nie tylko niszczą polską politykę, język, kulturę poprzez swoje chamskie zachowania i teksty, ale zniszczyli sporo młodziezy, która wszędzie węszy spiski i swoich przeciwników po chamsku opluwa.
  A propos -'męczenników' - mały człowieczek (wzrostem i duchem) zapomniał dodać, że PiSowcy stanowili tam mniejszość i większość ofiar nigdy nie głosowałaby na chorego z nienawiści małego człowieczka.
  Niesiołowski ma rację, Palikot ma rację i każdy wpis zwolennika PiSu to tylko potwierdza.

 • garibaldiq

  Oceniono 10 razy 6

  Niestety to wszystko prawda o czym mówi wicemarszałek Niesiołowski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX