Brudziński: "Nie jestem odmóżdżonym, nieemocjonalnym cyborgiem"

PRZEGLĄD PRASY. - Naprawdę nie jest tak, że w PiS jest jakiś beton w postaci starego zakonu PC - mówi w wywiadzie dla "Wprost" Joachim Brudziński, poseł Prawa i Sprawiedliwości. - To bardzo nieprawdziwy obraz partii - dodaje.
- Nikt mi ust nie kneblował - mówi o swojej małej aktywności medialnej w trakcie wyborów Joachim Brudziński, poseł Prawa i Sprawiedliwości. - Nie wiem, czy Jacek (Kurski - red.) miał poczucie, że jemu ktoś knebluje. To, co powiedziałem o ruskiej trumnie, było prawdą - dodał.

- Nie jestem odmóżdżonym, nieemocjonalnym cyborgiem. Ilekroć wracam do 10 kwietnia, to oczywiście emocje się pojawiają - mówi poseł PiS. Zaznaczył, że pamięć o wydarzeniach z tamtego dnia nigdy go nie opuściła - nawet w czasie kampanii. - Skończyła się kampania wyborcza, a można odnieść wrażenie, że dla rządzących wygodniej byłoby, żeby temat katastrofy smoleńskiej jak najszybciej zniknął z przestrzeni publicznej. Żeby nie próbować dojść do rzetelnej prawdy. To nie był zwykły przypadek - podkreślił Brudziński.

Kondolencje od Putina. "Wyglądało jakby Imperator Wszechrusi wzywał"

- Słyszałem, trzeba to sprawdzić, że największe katastrofy lotnicze w Rosji zawsze kończyły się orzeczeniem takim samym: winy pilota - mówi Brudziński. Według posła przy okazji wielkich tragedii widać, że w Rosji "jest dosyć specyficzne podejście do standardu życia ludzkiego i do procedur". - Wiele śledztw w Rosji dotyczących tajemniczych zgonów, np. niezależnych dziennikarzy, nie zostało do końca wyjaśnionych. Z tego wynikają nasze obawy o prawidłowy tok tego śledztwa - zaznaczył poseł.

Jak wyglądała propozycja kondolencji od Władimira Putina? - Wyglądało to trochę tak: "Imperator Wszechrusi wzywa łaskawie do swojego namiotu, przed swoje oblicze". Z tego, że Jarosław Kaczyński tam nie poszedł, byłem wtedy i jestem dziś bardzo dumny. Zachował się jak mąż stanu - opowiada Brudziński.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (22)
Brudziński: "Nie jestem odmóżdżonym, nieemocjonalnym cyborgiem"
Zaloguj się
 • sobrom

  Oceniono 8 razy 6

  Brudziński mówi że śledztwa w sprawie katastrof w Rosji ,kończą się orzeczeniem "wina pilota" Naiwny?!!!!!! a co powie na wyjątek , "wina prezydenta" ?

 • vincent99

  Oceniono 7 razy 5

  jak na cyborga to jest on zdecydowanie za głupi..

 • tadeuszp3

  Oceniono 7 razy 5

  gdyby pominąć to "n i e".....:)

 • wilcy

  Oceniono 4 razy 4

  PiS - Predatorki i Syborgi ;-)

 • mww13

  Oceniono 4 razy 4

  Te przekazane komentarze świadczą o prawdziwości tytułu bez "nie" , ale ta osoba chyba tego nie zrozumie. Najsmutniejsze jest to, że ktoś ją jednak wybrał - niestety do Sejmu i dobrze sobie żyje za pieniądze z naszych podatków. Ja jako podatnik chciałem też zapytać czy ta "wycieczka żałobna - autokarowa po wypadku z prezesem Pana Brudzińskiego " to była płatna z moich podatków . Jeżeli tak to protestuję.

 • wilcy

  Oceniono 4 razy 4

  @FUDALEJW.1. - Witaj! Znow pielegniarz pasy na lozko za lekko zwiazal?

 • 22hanna

  Oceniono 6 razy 4

  Dziennikarze narzucają nam wypowiedzi tego rodzaju ludzi.

 • q-ku

  Oceniono 6 razy 4

  on mówi jak odmózdżony oszołom

  jeśli nim NIE jest, to świadczyć tylko o jednym - że mówi to wszystko cynicznie i na zimno wzburza ludzi

 • kronoss2

  Oceniono 3 razy 3

  Do FUDALEJW.1 Dla ciebie najważniejszym klepnięciem było klepnięcie przy twoich narodzinach lekarz zamiast w dupę to przyjebał w łeb i zostało ci skrzywienie umysłowe, skoro wypisujesz takie pierdoły!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX