PiS pisze do premiera ws. doprowadzenia do łez Kempy

PiS nadal nalega na ukaranie posła Mirosława Sekuły za doprowadzenie wczoraj do płaczu posłanki Beaty Kempy. Dzisiaj kolejny list został skierowany do premiera Donalda Tuska - przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.
Do incydentu między posłanką a przewodniczącym komisji hazardowej doszło wczoraj. Posłanka chciała iść na urlop, a przewodniczący wyznaczył kolejne posiedzenie komisji. Zdaniem świadków, doszło między nimi do gwałtownej wymiany zdań, w której obie strony nieco przesadziły.

Wczoraj przewodniczący klubu Marek Kuchciński napisał do marszałka Sejmu list z wnioskiem o słowne upomnienie Mirosława Sekuły za obraźliwe zachowanie wobec posłanki PiS.

W liście do premiera Tuska, Marek Kuchciński pisze, że przewodniczący Sekuła dopuścił się wobec posłanki Kempy skandalicznego zachowania. Według pełniącego obowiązki szefa klubu PiS użył on "nadzwyczaj ostrych słów wypowiedzianych nienaturalnie podniesionym głosem".

"Atak posła Sekuły nie mieści się w standardach dobrego wychowania i poszanowania kobiet. Szacunek do kobiet jest integralną częścią naszej kultury. Poseł Sekuła udowodnił, że ma za nic zwyczaje parlamentarne i normy dobrego wychowania" - napisał w liście do premiera Marek Kuchciński. Podkreślił, że oczekuje na odpowiedź i zdecydowaną interwencję w tej sprawie.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (17)
PiS pisze do premiera ws. doprowadzenia do łez Kempy
Zaloguj się
 • adam_skowron

  Oceniono 7 razy 7

  i znowu zycie przerosło kabaret

 • jachujan

  Oceniono 6 razy 6

  p. Kempa nie daje rady. Pamietacie jak ujadala jak byla w duecie z W. Nie plakala. Do tego jeszcze miss swiata Wrobel i ken Mularczyk. O.. jak bylo milo. Pyskoweczka za pyskoweczka. To byly czasy...

 • dziki7771

  Oceniono 6 razy 6

  ciekawe kto następny się popłacze w PiS-ie
  Oni już sami nie wiedzą co mówią i co robią...

 • marwara

  Oceniono 6 razy 6

  o jej.... Biedna Beatka! choć do mnie, przytulę, pogłaskam po główce i powiem " nie martw się tym łobuzem Mirkiem" .

  żenua..... jak ona może dawać się tak upokarzać! na miłość boską, ona dołki kopie wszystkim niezależnym, silnym kobietom, które próbują przebić tzw. szklany sufit. teraz każdy będzie mówić: nie zostaniesz prezesem, bo rozpłaczesz się na ważnych negocjacjach jak Kempa i firma straci wizerunek....

  wstyd mi za nią.

 • konrad-7

  Oceniono 6 razy 6

  .....NAPISZE ZA CHWILE DO PANA PREMIERA, ZE SŁYSZAŁEM ZA ŚCIANĄ U SĄSIADA PŁACZĄCE DZIECKO... Z PROŚBA ABY ZAJĄŁ SIĘ OSOBIŚCIE TĄ SPRAWĄ..... SŁUCHAJCIE POLACY !!...W TYM NARODZIE DZIEJE SIĘ COŚ NIE TAK !!!...

 • adam_skowron

  Oceniono 6 razy 6

  Pani Kempie - proponuje żeby zrezygnowała z mandatu poselskiego ( i diet przy okazji) i znalazła dla siebie cos prostszego, mniej stresującego

 • aszka7

  Oceniono 5 razy 5

  Kempa rozpłakała się ze złości, potem Sekułę nazwała "chamem"
  a teraz skarży się do Komisji Etyki Poselskiej .

 • wj1964

  Oceniono 5 razy 5

  "Nienaturalnie podniesiony głos" jest naturalnym głosem pani Kempy. Nikt nie pisał skargi do Yarka.Szkoda słów na obłudę całej tej kliki.

 • mamabpl

  Oceniono 5 razy 5

  Może to byłoby śmieszne, gdyby nie było prawdziwe.
  Moja świętej pamięci babcia, gdy pokłóciła się z sąsiadką, to nakładła jej kilka garści, i krzyczała przy tym na cała ulicę: ludzie biją mnie. Taką samą politykę stosuje pani posłanka Kępa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX