Sekuła w "Polsce": Kempa mogła płakać przez PiS

To nie ja, ale podobno koledzy z Prawa i Sprawiedliwości doprowadzili posłankę Beatę Kempę do łez - zasugerował Mirosław Sekuła z PO, szef śledczej komisji hazardowej w wywiadzie dla dziennika "Polska". Zastrzegł jednocześnie, że są to plotki, które dotarły do niego z klubu PiS.
Sekuła odniósł się do sytuacji z ubiegłego tygodnia, kiedy podczas posiedzenia komisji hazardowej Beata Kempa rozpłakała się. Później tłumaczyła, że podczas wcześniejszego spotkania z Sekułą, ten miał na nią nakrzyczeć i nie chciał zezwolić jej pójść na tydzień urlopu. Szef komisji hazardowej po raz kolejny powtarza jednak, że to nieprawda. Dziś w wywiadzie w dzienniku "Polska" przedstawia jego zdaniem prawdopodobny powód łez posłanki PiS.

"Kempa został skrytykowana w klubie"

- Po spotkaniu ze mną, które trwało od godz. 9.15 do 9.25 pani poseł Kempa była obecna również na swoim spotkaniu klubowym. Podczas tego spotkania jej zabiegi o uzyskanie jakiejś funkcji w partii albo klubie zostały skwitowane mocną krytyką, ponoć dlatego, że nie daje sobie rady w pracach komisji hazardowej. I ci, którzy mi te plotki przekazali, mówili: to wcale nie ty, tylko koledzy partyjni doprowadzili ją do płaczu, a ona później obciążała tym ciebie" - opowiedział Sekuła.

Dodał, że są to tylko jego przypuszczenia. - Kobiece łzy są dla każdego mężczyzny, także dla mnie, tajemnicą. Nie wiem, czemu kobiety płaczą, chłopaki nie płaczą - stwierdził.

"Raport teraz, bo inaczej nie zmieścilibyśmy się w terminie"

W wywiadzie szef komisji hazardowej tłumaczy też, dlaczego tak śpieszy się z przedstawieniem raportu z prac sejmowego śledztwa i jego zakończenie. Przypomina, że zgodnie z uchwałą Sejmu może ona działać do 30 września. - Gdybym 20 września przedstawił ten raport, nie zmieścilibyśmy się w terminie. A trzeba wziąć pod uwagę przerwę sejmową, w czasie której nie będę w stanie skutecznie zwołać komisji, która miałaby kworum. Mam więc świadomość, że tylko to, co zostanie zrobione do 6 sierpnia, a więc do czasu rozpoczęcia przerwy, będzie gotowe - wyjaśnił w dzienniku "Polska" Mirosław Sekuła.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Sekuła w "Polsce": Kempa mogła płakać przez PiS
Zaloguj się
 • jachujan

  Oceniono 2 razy 2

  coz, jeszcze nie dawno miala wsparcie w sp. W. W dwojke niezle sobie radzili.

 • kolega77

  Oceniono 2 razy 2

  Kempa dostała "oper" od swoich, ponieważ niezbyt gorliwie i umiejętnie ,zdaniem prezesa, starała się "upupić" Tuska przed komisją Postawionego zadania nie wykonała.

 • nanook

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Mirosławie do tego wszystkiego, pani Beata, tak jak my wszyscy, jest świadkiem upadku swojego ukochanego guru - to tak jakby stracić grunt pod nogami - tragedia.

 • fudalejw.1

  0

  Sekuła szmaciarz !!!

 • barbara1998

  Oceniono 3 razy -1

  Można wszystko przekręcić

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX