Walka na plotki w komisji hazardowej. "Byłby wstyd na całą UE"

Pierwszy zaczął Mirosław Sekuła opowiadając w prasie, że Beata Kempa płakała na posiedzeniu komisji hazardowej, bo ponoć nie dostała stanowiska w PiS. Ona odpowiedziała mu swoją plotką na jego temat.
- Podał pan publicznie w "Polsce the Times" nieprawdę. To jest uwłaczanie. Ja pana zapraszam do klubu parlamentarnego, żeby pan te plotki uwiarygodnił - tak Beata Kempa atakowała podczas obrad komisji hazardowej Mirosława Sekułę. Przewodniczący komisji hazardowej wypowiedział się dla gazety nt. płaczu Beaty Kempy na jednym z ostatnich posiedzeń komisji hazardowej.

- Po spotkaniu ze mną, które trwało od godz. 9.15 do 9.25 pani poseł Kempa była obecna również na swoim spotkaniu klubowym. Podczas tego spotkania jej zabiegi o uzyskanie jakiejś funkcji w partii albo klubie zostały skwitowane mocną krytyką, ponoć dlatego, że nie daje sobie rady w pracach komisji hazardowej. I ci, którzy mi te plotki przekazali, mówili: to wcale nie ty, tylko koledzy partyjni doprowadzili ją do płaczu, a ona później obciążała tym ciebie - mówił.

Kempa postanowiła się zemścić i opowiedziała, co słyszała o Sekule. - Ja się nie posługuję plotkami, że za zdławienie prac tej komisji, pan dostanie stanowisko w Trybunale Obrachunkowym (organ Unii Europejskiej - red.). Muszę pochwalić, że PO wysłała kogoś innego. Byłby wstyd na całą Unię Europejską, gdyby pan pracował tak samo, jak we tej komisji śledczej - atakowała Kempa.

Rzeczywiście 8 maja tego roku do Trybunału Obrachunkowego, instytucji podobnej do naszej Najwyższej Izby Kontroli, rząd wyznaczył swojego przedstawiciela. Został nim Augustyn Kubik, urzędnik wcześniej pracujący w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
Walka na plotki w komisji hazardowej. "Byłby wstyd na całą UE"
Zaloguj się
 • czarna.beata

  Oceniono 9 razy 9

  litości jaka ona jest głupia!!!!

 • hanishl

  Oceniono 8 razy 8

  Brakuje tylko jednego. Trzeba miec jeszcze poczucie wstydu

 • first.tb

  Oceniono 8 razy 8

  No, po prostu pięknie! Dawniej mawiano: jak w maglu. Ale czy "wybrańcy" (posłowie) nie są wszak odzwierciedleniem narodu?

 • oghana7

  Oceniono 7 razy 7

  kempy nikt nie przebije -zawsze jak przekupa napyszczy a potem placze ,bo ja zapedzaja do roboty .konczcie panowie ,bo tego kobietona nie da sie juz ogladac ani sluchac .dlaczego ona nie ma dobrego wychowania ?

 • scheerewa

  Oceniono 3 razy 3

  Panowie, czy któryś z Was wyobraża sobie życie z taka babą pod jednym dachem?

 • tekla.0

  Oceniono 3 razy 3

  Panu Sekule należy się długi i zapewne zdrowotny urlop!Miało się szczęście,że nie miało się obok siebie Arłukowicza iwsciekłego babsztyla Kempę!!

 • scheerewa

  Oceniono 1 raz 1

  Panowie, czy któryś z Was wyobraża sobie życie z taka babą pod jednym dachem?

 • nanook

  Oceniono 1 raz 1

  Ale WIOCHA. Arłukowicz i Kempa dali się nakręcić. Kempę można by oskarżyć za mobbing :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX