"Matka - do roboty!". Palikot znów atakuje Kaczyńskiego

- Wypchnął ją na zasadzie żywego (?) szańca na przód frontu walki o pomnik - pisze na swoim blogu Janusz Palikot. W ten sposób atakuje Jarosława Kaczyńskiego za propozycję PiS, żeby jego mama weszła w skład komitetu honorowego budowy pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej.
- Oszukał wszystkich, że się zmienił. Wykorzystał śmierć brata do walki politycznej! Wykorzystał Wawel, wykorzystał krzyż - symbol religijny - do partyjnego sporu. Zbijał kapitał na wszystkim; tragedii, fanatyzmie, zwykłej głupocie i licznych kłamstwach. Teraz sięgnął po matkę - atakuje na swoim blogu Janusz Palikot.

Powodem jego oburzenia była wczorajsza wypowiedź przedstawicieli PiS-u: - Apelujemy o powołanie komitetu honorowego budowy pomnika ofiar katastrofy. Wstępnie patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem zgodziła się objąć matka śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego - pani Jadwiga Kaczyńska.

W dalszej części wpisy poseł PO argumentuje, dlaczego Jarosław Kaczyński nie powinien włączać mamy do rozgrywek politycznych. - Wypchnął ją na zasadzie żywego (?) szańca na przód frontu walki o pomnik. Ledwie uratowana z objęć śmierci, po miesiącach pobytu w szpitalu - zasługuje na spokój. Tak, ale nie w opinii nihilisty Jarosława. Matka - do roboty! - kończy wpis.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (47)
"Matka - do roboty!". Palikot znów atakuje Kaczyńskiego
Zaloguj się
 • varissa

  Oceniono 20 razy 16

  Na czele takiego komitetu powinny stanąć matki ZAŁOGI, a szczególnie matka POLEGŁEGO NA SŁUŻBIE PILOTA, (jak nie wyląduję, to mnie zabiją). Lech Kaczyński nie poległ, tylko ZGINĄŁ w katastrofie prawie na WŁASNE ZAMÓWIENIE!!!!!!!!! Dość ZAWŁASZCZANIA POLSKI
  i pojęcia PATRIOTYZMU przez pisowskiego SZALEŃCA z dyktatorskimi zapędami, dość CHORYCH ROSZCZEŃ i podjudzania części społeczeństwa, naiwnie wierzącego w "szlachetne" intencje tego MORALNEGO SZANTAŻYSTY!!!!!!

 • nanook

  Oceniono 22 razy 16

  Ostatecznością będzie wystawienie kota !

 • co_jest_grane_panie_panowie

  Oceniono 24 razy 16

  Liczy na to, że załatwi sprawę jadąc na współczuciu jakie mieli Polacy dla jego matki - nikt jej nie zaatakuje, nie wypada. Analogicznie myślał startując w wyborach. Boga się nie boi. Pójdzie do piekła.

 • outpost

  Oceniono 21 razy 15

  palikot jak zwykle celnie

 • jachujan

  Oceniono 24 razy 14

  to co robi Jaroslaw powoduje, ze coraz mniej ludzi mu wspolczuje, a coraz wiecej patrzy na niego jak na wariata. Zalosne. Przegra wszystko jak ostatni duren.

 • ewa7koz

  Oceniono 22 razy 14

  Ludzie tego obłąkanego Jarkacza trzeba załatwić przy najbliższych wyborach,żeby zniknął z pola widzenia

 • pawel.nn

  Oceniono 13 razy 9

  Pomnik Lecha Kaczyńskiego stał sie juz dawno sprawą polityczną, więc i członkowie komitetu jego budowy angazuja się automatycznie do walki politycznej. Dlatego też i pani Kaczyńska narazi sie na polityczny atak - w tym wypadku Palikot ma rację.

 • wazps

  Oceniono 15 razy 9

  I dobrze niech i mamusce sie dostanie za to jak wychowala synow.

 • czarna.beata

  Oceniono 16 razy 8

  jeszcze tego braku by zawłaszczali sobie i takie decyzje.mamusia juz nie chora!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX