Powstanie izba pamięci Przemysława Gosiewskiego

W Kołakach Kościelnych na Podlasiu ma powstać izba pamięci Przemysława Gosiewskiego - podały "Fakty" TVN. Muzeum zakładają rodzice byłego wicepremiera.
- Nasz syn był niesamowicie uczciwy, bardzo prawy i przyjazny, był ciepły - mówią rodzice Przemysława Gosiewskiego, którzy chcą powstania izby pamięci. - W tych zbiorach są właśnie te rzeczy, które pokazały tę miłość - dodają.

W izbie pamięci mają się znaleźć przedmioty, które Gosiewski dostawał w prezencie od różnych ludzi, głównie mieszkańców z woj. świętokrzyskiego. Przemysław Gosiewski zebrał też ok. 8 tysięcy książek. - Postanowiłem oprócz izby pamięci zbudować gabinet dla mojego syna, tzw. gabinet wicepremiera Przemysława Gosiewskiego. Te książki będą tu wraz z jego portretem - powiedział ojciec.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (17)
Powstanie izba pamięci Przemysława Gosiewskiego
Zaloguj się
 • outpost

  Oceniono 8 razy 8

  de mortuis nihil nisi bene,ale dla mnie gosiewski był raczej chodzącą ilustracją przysłowia "kłamstwo ma krótkie nogi"

 • marynica

  Oceniono 7 razy 7

  Niesamowicie prawy i uczciwy? Swojej byej żonie załatwił miejsce na liście PiS gwarantujace wybór do Sejmu, żeby nie płacic alimentów na syna. Swojej żonie aktualnej - kierownicze stanowisko!

 • wilcy

  Oceniono 7 razy 7

  Izba pamięci na tyłach biura zawiadowcy stacji we Wloszczowej

 • nanook

  Oceniono 7 razy 7

  "Nasz syn był niesamowicie uczciwy, bardzo prawy i przyjazny" - gdybym jego wypowiedzi na temat innych ludzi nie słyszał i jego typowo pisowskiej działalności nie musiał oglądać to by mnie to nie irytowało. Dlaczego kłamać ???. Bo o umarłych nie mówi się źle - to dlaczego nie chwalimy stalina i jemu podobnych !!!

 • siarymon

  Oceniono 7 razy 7

  i jeszcze ten paskuda bedzie miał izbę pamięci chyba wszyscy oszaleli z tego durnego PiSu

 • obywatel_to

  Oceniono 6 razy 6

  Może umieścić tam peron z Włoszczowej i kibitke, którą mieli wywieźć pielęgniarki do lasu.

 • varissa

  Oceniono 6 razy 6

  Czy w tej Izbie znajdą się stare programy Szymona Majewskiego?????

 • pebelix7

  Oceniono 5 razy 5

  Jeszche pare miesiecy i juz zrobi sie z pana Gosiewskiego wielkiego polityka na skale miedzynarodowa, przywodce narodu, mysliciela i zbawiciela w jednej osobie. Ja proponuje postawic nastepny krzyz i przeniesc mogile pana Gosiewskiego na Wawel.
  Oczywiscie ta katastrofa lotnicza pod Smolenskiem byla czyms strasznym, ale tego wszystkiego jest juz wystarczajaco za duzo.
  Jestem bardzo rozczarowany postawa pana prezydenta Komorowskiego i pana peremiera Tuska. Czy prezydent i premier nie maja takiej wladzy, zeby zakonczyc ten "teatr" na Krakowskim Przedmiesciu. Czy w obliczu wyborow samorzadowych nie uczynia nic aby wrocila jakas normalnosc....

 • wj1964

  Oceniono 5 razy 5

  Jeśli tę Izbę zakładacie za własną kasę - to sobie zakładajcie. Ja niestety nie wdepnę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX