Komentarze (19)
Zjazd "Solidarności" - wersja Jarosława Kaczyńskiego. Atakuje Krzywonos i Borusewicza
Zaloguj się
 • wachmeister

  Oceniono 20 razy 18

  I doczekaliście się.
  Prezes, sprowokowany zjadliwymi komentarzami i niczym nie sprowokowanymi atakami postanowił wreszcie ujawnić całą prawdę o SIerpniu i o jego tzw. bohaterach.
  Wkrótce na stronach pis.org.pl pojawią się wreszcie prawdziwe i ukrywane dotąd informację - o Lechu skaczącym przez płot (tak, tak - o Tym Lechu a nie o tym), o Jarosłąwie zatrzymującym tramwaje i o Kurskim pracowicie wypisującym na tablicy 21 postulatów.

 • nanook

  Oceniono 17 razy 15

  ...oj w takiej paranoi to Jarosław długo nie pociągnie - i to będzie jego niewątpliwie największe dokonanie ostatniej dekady :D

 • ada-07

  Oceniono 15 razy 13

  A ja GWIŻDŻĘ na to, co mówi prezes.
  I nie zamierzam czytać wywiadu dla PiS-dzielców.
  Jest tyle dobrej lektury, dla której warto pomęczyć wzrok. Psychoanalizowanie Jarkacza pozostawiam specjalistom od paranoi.

 • smoku6001

  Oceniono 15 razy 13

  Niewielki myśliciel z pis twierdzi "ludzie Platformy nie są w stanie przyjąć do wiadomości jednego prostego faktu". Zastanawiam się czy ten gnom może przyjąć do wiadomości jeden prosty fakt - z nienawiści do ludzi trzeba się leczyć.

 • smoku6001

  Oceniono 14 razy 12

  Boże, ty widzisz i nie grzmisz??? Jest fajne powiedzenie "Napluć świni w oczy, a ona powie że deszcz pada". To małe g...o jeszcze ośmiela się P. Krzywonos oczerniać powołując się na opisdziały ipn. Zgroza.

 • neumarkt

  Oceniono 13 razy 11

  Czy nie ma jakiegoś przepisu, który mółby zmusić Jarosława Szalonego do badań psychiatrycznych? Pan Jarek chwalił się parę lat temu w windzie sejmowej swoim "małym pistolecikiem". Ustawa o broni i amunicji zobowiązune posiadacza broni do skrupulatnych badań, w tym psychiatrycznych, raz na pięć lat. Czy aby prezio się zbadał? A jeżeli nadal posiada swój "pistolecik" a nie wezwano go przed oblicze konsylium lekarskiego, to za takie niedopatrzenie odpowiedzialność ponosi STOŁECZNA KOMENDA POLICJI !!!

 • dziadwawelski

  Oceniono 11 razy 9

  to taka sama prawda jak jego słowa że leszek wraca statkiem z ameryki ;))))) niestety dla jarka my jesteśmy w zdecydowanie lepszej kondycji psychofizycznej więc trudno nas podejrzewać że w to uwierzymy ?

 • wj1964

  Oceniono 10 razy 8

  Yarek vel Balbina - czemu Ty nie masz odwagi wystąpić w mediach obiektywnych ? Ukrywasz się wiecznie za tym pis org, głosisz soje pierdoły dla ciemnych, boisz się jednego słowa weta, jakiejkolwiek dyskusji. Rzucasz hasło jako dogmat i spie...sz w kąt. O co tu chodzi ? Kim Ty jesteś chory człowieku ?

 • osika4

  Oceniono 7 razy 7

  Co Wy chcecie od Jarusia, pani Henryka go nie zrozumiała, bo jego słowa były adekwatne do tamtej sytuacji w znaczeniu potocznym.

 • nintom

  Oceniono 9 razy 7

  gdyby Jezus Chrystus podpadł oszalałemu z kretesem prezesowi jarkowi on na stronie pisorgpl POWIEDZIAŁBY CO NASTĘPUJE:
  1) zgodnie z najnowszymi ustaleniami IPN Chrystus wcale nie umarł na krzyżu i że on jarek nie chce już więcej o tym rozmawiać
  2) Jezus powinien być wdzięczny formacji pis bo to ona go wylansowała i doprowadziła do stawiania krzyży, budowy świątyń i miejsc kultu choć nie wywołało to entuzjazmu okolicznej ludności.

  CHCIAŁBYM JEZUSOWI TO PRZYPOMNIEĆ, ŻE GDYBY NIE FORMACJA PIS ZNALAZŁBY SIĘ ON NA LODZIE etc.

  a nawiasem mówiąc widać co prezesowi naprawdę imponuje:
  GABINET, SAMOCHÓD, SEKRETARKA - WŁADZA, WLADZA, WŁADZA

 • gary84

  Oceniono 3 razy 3

  "Ludzie Platformy nie są w stanie przyjąć do wiadomości jednego prostego faktu, unaocznionego przez ostatnie wybory: tego, że poważna część społeczeństwa bardzo ich nie lubi."
  PiS przegrał wybory - co oznacza że ludzie nie lubią PO .... logika godna mistrza.....
  pozatym za co mają ich nie lubieć ?? przecież ostatnie rządy które im dały popalić z pracą to rządy PIS....

 • kryjo22

  Oceniono 2 razy 2

  Jak on na nia popatrzyl !!!! ciarki ida po plecach....brrrrr

 • kolega77

  Oceniono 2 razy 2

  Stara i wypróbowana metoda Jarusia-manipulatora - OPLUSKWIAĆ!

 • candid13

  Oceniono 2 razy 2

  LECH KACZYNSKI BYL KLAMCA?
  Przemówienie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego wygłoszone 22 lipca 2008 roku.na pogrzebie Geremka.
  Ruch "Solidarność" rozwijał się w błyskawicznym tempie, wkrótce objął wiele milionów osób. Był zjawiskiem nowym nie tylko w historii Polski, był zjawiskiem niepowtarzalnym w historii Europy i świata. Taki ruch wymaga intelektualnego opanowania, wymaga, żeby choćby nieliczni zrozumieli, co w naszym kraju się dzieje. Bez wątpienia Bronisław Geremek należał właśnie do tych niezwykle nielicznych. To dzięki Niemu ruch przetrwał prawie półtora roku. Wbrew logice systemu, w ramach której działał, ale także którą złamał raz na zawsze. To m.in. dzięki Niemu dzieje legalnej "Solidarności" nie zakończyły się w marcu 1981. W tym niezwykle tragicznym marcu, w tych dniach, w których pisaliśmy już ulotki wzywające do zbrojnej walki z obcą agresją. Nie doszło do tego, doszło natomiast do stanu wojennego, ponieważ, jak sądzę, dojść musiało.
  Fragment przemówienia Jarosława Kaczyńskiego na zjeździe "Solidarności" w dniu 30 sierpnia 2010 r.

  "Solidarność", broniąc wolności, broniąc praw pracowniczych, zawsze odwoływała się do narodu, do patriotyzmu. Ale to była specyficzna wersja patriotyzmu. To był patriotyzm nadziei, ale przede wszystkim odwagi: stworzyć tego rodzaju organizację w środku komunistycznego imperium, zawrzeć porozumienie, którego istotą była zmiana ustroju. To wymagało wielkiej odwagi. I ta sprawa, już wtedy, 30 lat temu, stała się, także w Stoczni, przedmiotem sporu. Przybyła tam grupa ludzi o znanych nazwiskach, z autorytetem, ludzi - w żadnym razie tego nie kwestionuję - najlepszej woli. Ale mieli oni inny plan, mieli plan kompromisu, który w istocie, gdyby go realizować, okazał się pozorem, który szybko by się rozwiał.

  -----------------------------------

  Rozmowa Kaczyńskiego i Mazowieckiego (relacja):

  Pierwszy niekomunistyczny szef rządu zdradził w TOK FM, co Jarosław Kaczyński powiedział mu po zejściu z mównicy. "Tadeusz, nie o tobie mówiłem" - odezwał się szef PiS. Zapytany, w takim razie kogo miał na myśli, Kaczyński odpowiedział: "O tym, który zmarł". Z kontekstu wynikało, że chodziło o Bronisława Geremka.Fragment przemówienia Jarosława Kaczyńskiego na zjeździe "Solidarności" w dniu 30 sierpnia 2010 r.

  "Solidarność", broniąc wolności, broniąc praw pracowniczych, zawsze odwoływała się do narodu, do patriotyzmu. Ale to była specyficzna wersja patriotyzmu. To był patriotyzm nadziei, ale przede wszystkim odwagi: stworzyć tego rodzaju organizację w środku komunistycznego imperium, zawrzeć porozumienie, którego istotą była zmiana ustroju. To wymagało wielkiej odwagi. I ta sprawa, już wtedy, 30 lat temu, stała się, także w Stoczni, przedmiotem sporu. Przybyła tam grupa ludzi o znanych nazwiskach, z autorytetem, ludzi - w żadnym razie tego nie kwestionuję - najlepszej woli. Ale mieli oni inny plan, mieli plan kompromisu, który w istocie, gdyby go realizować, okazał się pozorem, który szybko by się rozwiał.

  -----------------------------------

  Rozmowa Kaczyńskiego i Mazowieckiego (relacja):

  Pierwszy niekomunistyczny szef rządu zdradził w TOK FM, co Jarosław Kaczyński powiedział mu po zejściu z mównicy. "Tadeusz, nie o tobie mówiłem" - odezwał się szef PiS. Zapytany, w takim razie kogo miał na myśli, Kaczyński odpowiedział: "O tym, który zmarł". Z kontekstu wynikało, że chodziło o Bronisława Geremka.

 • scan33

  Oceniono 1 raz 1

  Fajne zdjęcie! Szczypińska prawie orgazm w oczach, On ,aż strach pomyśleć!!!!

 • wlodek_58

  Oceniono 1 raz 1

  Ależ oni piękni.Z układu ust wynika,że ich mózgi połączyły się w całość.I dalej pustka !

 • wj1964

  Oceniono 5 razy 1

  MINTOM - wietrzę w Tobie "lekką" lewicowość. Absolutnie nie przeszkadza mi to. Jezusowi pewnie też nie. Wypowiedzi masz wyważone. To nie jazda na chorej jaźni. Mógłbym dorzucić kilka puntów do Twego komentarza na temat naszego ulubieńca Yarosława, ale muszę po ludzku spać. Dobranoc.

 • emerytgw

  0

  Bez komentarza!!!. Same zmanipulowane przez prezesa kłamczyńskiego bzdety dla ogłupiałych i rydzykowatych zwolenników tej sekty jaką jest kaczyzm. Leczyć . leczyć się p, JK, bo dalsza zabawa w politykę przynosi szkodę Polsce.

 • old_dog

  0

  ako dość stary już człowiek czuję się już mocno zmęczony ujadaniem na temat przeeeepięknej historii Solidarności a zwłaszcza dokonaniami obu braci Kaczyńskich. O Jarosławie w dawnych czasach to pies z kulawą nogą nawet o nim nie wiedział, a o panu Lechu ledwo jakaś wzmianka. Dopiero w okolicy okrągłego stołu przewinęło się nazwisko Kaczyński. Cała chwała za okrągły stół przypadła innym, i stąd cała żółć Jarosława. Wszystko będzie odkręcał i komentował na nie. Dobrze by było aby trzeci bliźniak puścił farbę. Znali się dłuższy czas. On poczeka na upadek Jarosława!
  Słowo do NINTOMA: w aktach IPNu brak informacji o działalności Chrystusa, co nie znaczy, że usłużni nie doniosą i wtedy się zacznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX