Już nie Poncyljusz. Nowi kandydaci na prezydenta Warszawy z PiS

Czesław Bielecki i Jacek Sasin mają największe to, by otrzymać rekomendację PiS w wyborach prezydenckich w Warszawie - twierdzi tygodnik ?Wprost?. Według gazety Jarosław Kaczyński nie wystawi do walki z Hanną Gronkiewicz-Waltz Pawła Poncyljusza.
- Paweł najpierw chciał wysłać prezesa do Sulejówka a potem się rozchorował. Dziś potrzeba mu czasu, by ochłonąć i skruszeć - powiedział "Wprost" jeden z polityków PiS wywodzący się z Porozumienia Centrum.

Gazeta twierdzi, że coraz większe szanse na rekomendację PiS ma Czesław Bielecki - architekt, publicysta i były lider Ruchu Stu. Jego kandydaturę jako pierwsza zgłosiła w mediach prof. Jadwiga Staniszkis. - Bielecki sam się do nas zgłosił z pytaniem, czy nie udzielilibyśmy mu poparcia. Prezes patrzy na niego przychylnie, bo wie, że to byłby niewygodny rywal dla Hanny Gronkiewicz-Waltz - mówi "Wprost" polityk PiS.

Jeśli Bielecki nie przekona do siebie Jarosława Kaczyńskiego, w zanadrzu jest kandydatura Jacka Sasina, byłego wiceszefa Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
Już nie Poncyljusz. Nowi kandydaci na prezydenta Warszawy z PiS
Zaloguj się
 • monia-49

  Oceniono 3 razy 1

  ..PRZYPUSZCZALEM ŻE PAN BIELECKI JEST ROZSĄDNIEJSZY..NIE SADZIŁEM ŻE TAK NISKO UPADŁ.

 • stiven55

  Oceniono 3 razy 1

  jaka partia tacy kandydaci!!!

  stemil99.bloog.pl tam zaglądam

 • neumarkt

  Oceniono 3 razy 1

  Pan Bielecki, aby się przypodobać prezesowi PIS, byłby nawet chętny wznieść gustowny, okazały monument pod oknami prezydenta Bronisława Komorowskiego. Deklarował to w TV!

 • kucyk24

  Oceniono 2 razy 0

  Jak powiedział jeden z twórców PiS w partii pozostał sułtan i eunuchy. Ciekawe komu teraz Prezes coś wytnie aby móc mu zaufać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX