Mąż Marty Kaczyńskiej boi się o rodzinę. Byli celem Ryszarda C.?

Śledczy sprawdzają, czy Ryszard C. nie miał na swojej liście rodzin polityków. - Boję się o moją rodzinę - mówi ?Faktowi? mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki.
Prokuratorzy prowadzący śledztwo w sprawie Ryszarda C., który w łódzkim biurze PiS zabił jedną osobę, a drugą ciężko ranił, przyznali, że mężczyzna planował morderstwo innych polityków. Na jego liście znaleźli się przedstawiciele różnych partii politycznych, m.in. Leszek Miller, Jacek Kurski i Zbigniew Ziobro. Przygotował też plan zabójstwa Jarosława Kaczyńskiego w czasie manifestacji pod krzyżem. Śledczy nie wykluczają, że mężczyzna chciał również zaatakować rodziny polityków.

- Jeśli ktoś wykrzykuje, że chce zabić Kaczyńskiego, może też targnąć się na życie jego najbliższych - mówi Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej na łamach gazety "Fakt"- Takich, jak ten zamachowiec z Łodzi, jest więcej. Mogą miesiącami roić w głowach plany ataków, by w końcu uderzyć w całą klasę polityczną, nie tylko w jedno ugrupowanie. Ja dam sobie radę, ale boję się o swoją rodzinę.

Po zabójstwie w Łodzi na dodatkową ochronę od rządu dostał m.in. europoseł Jacek Kurski. Rodzina Marty Kaczyńskiej była już dwukrotnie zabezpieczana przez BOR, na razie jednak nie zdecydowała się na asystę ochroniarzy.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
Mąż Marty Kaczyńskiej boi się o rodzinę. Byli celem Ryszarda C.?
Zaloguj się
 • venusoid

  Oceniono 7 razy 7

  No cóż, konsekwencją nikczemności jest życie w strachu.

 • marianna_k

  Oceniono 6 razy 6

  Dubiniecki niech nam głowy nie zwraca duperelami, Sodowa walnęła w palemkę? taki popularny?
  Niech lepiej powie jak to było z tymi SKOKAMI i z tymi wnioskami o ułaskawienie które pisał do własnego tescia, Tutaj boli? że ktos przy pomocy łomy wyartykułuje pretensje do zięciunia?

 • tegepe

  Oceniono 6 razy 6

  Paranoja! Ten facet o niejasnych powiązaniach chciał robić karierę polityczną, teraz chce się podpiąć pod ochronę rządu, który zwalczał. Debilizm nie mający sobie równych!

 • adam_skowron

  Oceniono 5 razy 5

  w temacie Dubieniecki:

  "Wdzięczną pamięć o ofiarach partackiego lądowania w Rosji najsilniej jednak utrwala samochód marki Porsche. Taki wóz kupił sobie Drugi Małżonek Pierwszej Sierotki, a tabloidy donoszą, że zapłacił odszkodowaniem za teścia. Zięć wawelski ogłosił, że zaczyna karierę polityczną. Oby więc jak najdłużej śmigał swoim porsche do olśnionych wystawnością pojazdu wyborców PiS."

 • adalbert.13

  Oceniono 4 razy 4

  zachowując te tempo przyrostu zagrożonych za chwilę okaże się,
  że wszyscy jesteśmy szaleńcami.
  co , patrząc dookoła, nie jest takie dalekie od prawdy

 • limanowa2009

  Oceniono 4 razy 4

  I bardzo dobrze sie dzieje, teraz wszyscy będą mieli obstawy, a my normalni będziemy za to płacili. Niech wyprawiają takie rzeczy, niech gadają głupstwa, oskarżają a potem będę uciekali pod opiekę państwa. Jak nie wygrało się wyborów to przynajmniej dadzą obstawę, samochód i wszystko OK. Chore to nasze państwo, bardzo chore.

 • sobrom

  Oceniono 1 raz 1

  Szczerze współczuję, gdybym miał takiego stryja sam bym się bał!

 • agaador

  Oceniono 1 raz 1

  Chłopak dobrze się ustawił

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX