Szczypińska: Poncyljusz nie ma odwagi odejść z PiS

Ugrupowanie renegatów z PiS-u nie ma żadnych szans w polityce - uważa posłanka Jolanta Szczypińska. W jej opinii, odejście części posłów z partii przed wyborami samorządowymi to bardzo niefortunne posunięcie.
Posłanka Szczypińska odniosła się też do poparcia Macieja Łukowicza - kandydata PO na prezydenta Wejherowa - przez Pawła Poncyljusza. Zdaniem posłanki, takie zachowanie Poncyljusza jest nielojalne wobec partii. Jolanta Szczypińska uważa, że Poncyljusz sam nie ma odwagi odejść z PiS i swoim zachowaniem chce sprowokować decyzję władz o jego wyrzuceniu. Posłanka zwróciła uwagę, że nie można być w tym ugrupowaniu, dystansując się od Jarosława Kaczyńskiego. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości dodała, że partia będzie teraz bardziej skonsolidowana. - Nie jestem wróżką, ale odejście z PiS-u może oznaczać koniec politycznej kariery Kluzik-Rostkowskiej, Jakubiak i Poncyljusza - dodała Jolanta Szczypińska.

Podczas konferencji w Wejherowie poseł Paweł Poncyljusz zapowiedział, że przed wyborami samorządowymi nie założy nowego ugrupowania parlamentarnego. Dodał jednak, że oczekuje zmiany decyzji PiS w sprawie wykluczonych z tej partii Kluzik-Rostkowskiej i Jakubiak.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (7)
Szczypińska: Poncyljusz nie ma odwagi odejść z PiS
Zaloguj się
 • asd.53

  Oceniono 2 razy 2

  paniusiu, nie takich kaczory wywalali [ chociazby III blizniak ] , lepiej sprawdz , na ktorej pozycji jestes do odwalenia , mozna miec wrazenie , ze jestes kula u nogi dla jarkacza,
  I co wtedy , twoja kariera polityczna nijaka , prywatnie zaloty odrzucone , pozostaje NIC i to twoj rzeczywisty obraz. A za Kluzik-Rostkowska to mozesz torebke nosic.
  Lepiej zamilcz, juz ziec cie obsmarowal.

 • adalbert.13

  Oceniono 2 razy 2

  a nie pomyślała pani poseł tania podróbko (za pani kolegą Kurskim),
  że chce ugrać na tych waszych zwłokach więcej dla secesjonistów

 • marynica

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Szczypińska jest w partii ale kariery nie zrobiła. Daleko jej do tych wyrzuconych pod względem charyzmy i elokwencji.

 • ewa7koz

  Oceniono 1 raz 1

  Lepiej,żeby nie zabierała głosu ta siostra Basen!

 • wamowiec65

  Oceniono 1 raz 1

  Siostro Basen, bo on chce abyście go wy...dolili, będzie miał lepsze notowania.

 • kucyk24

  Oceniono 1 raz 1

  Odwaga nie jest potrzebna do odejścia ale do ucywilizowania PISu.

 • 1410_tenrok

  0

  "ugrupowanie renegatów" - o qrn! ale szczypka dała. No jak gruba Berta w Paryż w 1917..................

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX