Kandydat na radnego z PO zatrzymany ws. o narkotyki

21-letni kandydat na radnego Jaworzna startujący z ramienia PO zatrzymany przez policję w sprawie o narkotyki. To ten mężczyzna rzucił niefrasobliwie ? ja pier..., nie wiem? w czasie debaty wyborczej transmitowanej przez lokalną telewizję.
O kandydacie pisał deser.pl Czytaj tutaj

Podczas policyjnego nalotu na mieszkanie dealera policja zatrzymała wszystkie znajdujące się tam osoby -pisze jaworznicki portal społecznościowy. Jedną z nich okazał się być kandydat na radnego Paweł Ch.

Zatrzymani trafili do aresztu na 48 godzin. Przeszukano również mieszkania zatrzymanych i znaleziono nielegalne substancje.

- Podjęliśmy czynności zmierzające do wykluczenia Pawła Ch. z szeregów PO - powiedział Jaworznickiemu Portalowi Społecznościowemu poseł Wojciech Saługa. - Mamy już jego pisemną rezygnację z członkostwa w partii i kandydowania w wyborach samorządowych - dodał.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (3)
Kandydat na radnego z PO zatrzymany ws. o narkotyki
Zaloguj się
 • adammajorkc

  0

  Pan Premier też spożywał, ale on się nie zaciągał.

 • robert9998

  Oceniono 4 razy 0

  PO JACY WODZOWIE TACY NAŚLADOWCY W PARTII JEGO!!!

 • robert9998

  Oceniono 4 razy 0

  Mówiłem że się przerzuca z dopalunów na twarde i co, W PO NARKOTYKI TO NORMA OD PREMIERA TUSKA PO POSŁÓW I PRZYSZŁYCH RADYCH!
  GRUPY PRZESTĘPCZE Z CAŁEGO KRAJU DAJĄ NA MSZĘ ZA TE USTAWĘ ANTYDOPALACZOWĄ JESZCZE ZAOSTRZYĆ USTAWĘ ZWALCZANIA NARKOMANII BANDYCI ZAROBIĄ WIĘCEJ.
  RZĄD PO DAJE SWYMI USTAWAMI CORAZ WIĘKSZE PIENIĄDZE GRUPOM PRZESTĘPCZYM, JAKBY WSPÓŁDZIAŁAŁ Z NIMI .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX