"Nie porównuje się kobiet do butów" - Kluzik-Rostkowska o słowach Kaczyńskiego

Słowa Jarosława Kaczyńskiego to wyraz złości i bezsilności- tak dzisiejszą wypowiedź prezesa PiS ocenia Joanna Kluzik Rostkowska. Była szefowa sztabu prezesa PiS została niedawno wyrzucona z partii razem ze swoją koleżanką Elżbietą Jakubiak.
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej na pytanie, czy Joanna Kluzik-Rostkowska i Elżbieta Jakubiak mogą wrócić do jego ugrupowania Jarosław Kaczyński odpowiedział: "proszę mnie nie pytać, jakie mam buty, to nie jest ważne".- Wypowiedź Kaczyńskiego sprzeczna jest z etosem inteligenckim, bo na inteligenckim Żoliborzu nie porównuje się kobiet do butów - skomentowała słowa prezesa PiS Kluzik Rostkowska.

Poncyljusz odejdzie? "To podcięcie skrzydeł"

- Jeżeli Poncyljusz odejdzie z PiS-u partia straci doświadczonego ale też umiarkowanego polityka - mówiła Kluzik-Rostkowska, komentując dzisiejszą wypowiedź Pawła Poncyljusza. - Jego odejście oznaczałoby że partia podcina sobie skrzydła i zamyka się w prawym narożniku - dodała.

Poncyljusz od kilku dni krytykuje decyzję Komitetu Politycznego PiS o wykluczeniu z szeregów partii Kluzik- Rostkowskiej i Jakubiak. Dziś w Radiu ZET mówił, że mentalnie rozstał się już ze swoją partią. Powiedział też, że jeśli posłanki nie zostaną przywrócone to odejdzie z PiS na najbliższym posiedzeniu.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (26)
"Nie porównuje się kobiet do butów" - Kluzik-Rostkowska o słowach Kaczyńskiego
Zaloguj się
 • rbik53

  Oceniono 17 razy 17

  ...ta pełna pogardy wypowiedż Kaczyńskiego dotyczy wszystkich was błaszczaków, brudzińskich, kurskich, nawiedzonych, ciemnych ludów, spieprzajdziadów, na plerach których Kaczor jedzie do władzy, by pomścić mord smoleński, wepchnąć brata polakom w spuściznę narodową.... NO A POLSKA? ..... nie pytajcie durnie prezesa w jakich butach chodzi.....

 • andre240

  Oceniono 15 razy 15

  wlasnie taki jest kaczynski,on lekcewazy wszystko i wszystkich,NIEEEEEEEEE !!! dla pis-u w nastepnych wyborach dio Sejmu .

 • anty-katotalib

  Oceniono 15 razy 11

  w zasadzie gumiaki też są butami. nie ?! Yarek ?!

 • ravu

  Oceniono 13 razy 11

  ten koleś to już sam siebie przechodzi, aż szkoda sobie zdrowie psuć na komentowanie tego typu wypowiedzi.

 • staq

  Oceniono 8 razy 8

  Czy pani Ela nadal będzie głosić po radiach i telewizjach , ze Pan J. Kaczyński to "prawdziwy mąż stanu "?
  Czego jeszcze potrzebuje , żeby przejrzeć na oczy ?

 • andrzejmat

  Oceniono 14 razy 8

  Tak sobie czasem myslę: w jakim stosunku tworzą J. kaczyńskiego takie jego jedyne składniki: głupota, chamstwo i draństwo.

 • sydio

  Oceniono 7 razy 7

  Swiat skojarzeń prezesa jest dość ubogi: buty, miska, bierki, kocur, ruscy agenci. A żeby podtrzymać opinię najtwardszego na Żoliborzu i w okolicy faceta, musi pokazać światu pogardę dla kobiet (wyjąwszy matkę oczywiście)

 • fojs

  Oceniono 7 razy 7

  Pan prezes jest tak przepełniony nienawiścią że w jego umyśle nie ma miejsca na rozsądek.Pani Kluzik mi nie żal.Była dość długo i blisko prezesa żeby wiedzieć że dla niego tylko jeden człowie jest godny szacunku: PAN JAROSŁAW KACZYŃSKI.
  Tak samo w niedługim czasie zostaną potrąktowane i inne buty, i te które pojechały d USA.

 • rossaro

  Oceniono 9 razy 7

  Nie ma co dzielić Polski na PISlandię i Polandię. Nienawiść i chamstwo nie będą miały poparcia nawet u dotychczasowych zwolenników PiSu. Po katastrofie, przed wyborami prezydenckimi Kaczyński miał ogromne poparcie, a teraz? spada na łeb na szyję. Nie będzie PiSu, nie będzie PiSlandii, nie będzie Kaczora! Ale cham ten Kaczyński!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX