Niesiołowski o Bieleckim: Źle skończył ten pan wiążąc się z Kaczyńskim

Platforma Obywatelska odtrąbiła zwycięstwo. W wyborach do sejmików wojewódzkich PO zwyciężyła w 10 województwach; PiS w sześciu. - Jego ordynarne, pseudodowcipne i nonszalanckie wypowiedzi niczego mu nie dały - ostro komentuje Stefan Niesiołowski, wicemarszałek Sejmu z PO.
- Klęska PiS jest bardzo cenną wartością, bo wszystko co szkodzi PiS-owi jest dobre dla Polski. Największym złem jest wyłącznie dziś PiS i Jarosław Kaczyński - mówi wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski.

Wicemarszałek nie szczędzi ostrych słów wobec kontrkandydata Hanny Gronkiewicz - Waltz popieranego przez PiS Czesława Bieleckiego. - Okazało się, że te jego ordynarne, pseudodowcipne i dość nonszalanckie wypowiedzi niczego mu nie dały. Źle skończył ten pan wiążąc się z Kaczyńskim, ale to jego problem.

Według sondażu TNS OBOP dla TVP Gronkiewicz-Waltz otrzymała w niedzielnym głosowaniu 51,6 proc., a Bielecki - 24,8 proc. - Sukces pani Gronkiewicz - Waltz w pierwszej rundzie, inne komitety nie odegrały żadnej roli, sondaże się potwierdziły - podsumowuje wybory w stolicy Stefan Niesiołowski.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (2)
Niesiołowski o Bieleckim: Źle skończył ten pan wiążąc się z Kaczyńskim
Zaloguj się
 • alina85l

  0

  Gratuluję wyniku wyborczego pani Hannie Gronkiewicz Waltz.
  Pana Niesiołowskiego proszę o zmianę sposobu wyrażania się o swoich przeciwnikach politycznych. Jego emocjonalne wypowiedzi zniechęcają wyborców PO.

 • szeregowy_agent

  0

  Niesiołowski nieodparcie kojarzy się z plującym jadem ropuchem. A śmiertelnie wystraszony "zamachowcem" i paradujący z obstawą - nadętym zaplutym ropuchem. Czy nie widzi, że jest żałosny? Za co ta "osobistość" bierze kasę z naszych podatków?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX