PiS nie chce już mówić o rozłamowcach. "Jedziemy dalej"

- Kończymy rozmowy o klubie Polska jest najważniejsza i jedziemy dalej - mówi w rozmowie z reporterem TOK FM Adam Hofman z PiSu. W sejmowych korytarzach trwa dyskusja o tym, czy nowy klub powinien otrzymać fotel wicemarszałka przez co miałby wpływ na pracę parlamentu.
- Obyczaj parlamentarny i zdrowy rozsądek mówią nie, bo na przykład dzisiejszy klub PiS-u podzieli się na sześć piętnastoosobowych klubów: PiS bis, The best of PiS, PiS prim, PiS hard i PiS light. W ten sposób będziemy mieć większość w Prezydium Sejmu - mówi poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Jest zdania, by tylko w dniu konstytuowania się parlamentu te kluby, które wchodzą jako partie otrzymywały "fotel wicemarszałka Sejmu".- Choć mam przeczucie, że pan Grzegorz Schetyna tego marszałka PJN-owi da, chociaż nie przykładam do tego tak wielkiej wagi. Zaraz będzie dyskusja o budżecie, podatkach i tym będziemy się zajmować - dodaje.

Czy to koniec dyskusji o secesjonistach? - Wczoraj była ostatnia próba, czyli zaproszenie tych, którzy nie wiedzieli o rozmowach z Palikotem, ale uchwały nie podjęliśmy - mówi Adam Hofman. - Niech PJN pracuje na własny rachunek, ich sprawa. My jedziemy dalej -dodaje.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (4)
PiS nie chce już mówić o rozłamowcach. "Jedziemy dalej"
Zaloguj się
 • hvac1987

  Oceniono 3 razy 3

  Zarzadzeniem Prezesa wprowadzamy temat zastepczy, czyli z usmiechem komentujemy fryzure Kaminskiego. To jedyny skret w strone zdrajcow naszej wspanialej organizacji.ps, Uwaga! Nie komentowac mojego usmiechu bo znowy mnie beda wysylac do dentysty.

 • asd.53

  Oceniono 2 razy 2

  a dokad to pis chce jechac , chyba do taczki , ktora ja wywioza na zielona trawke.

 • wj1964

  Oceniono 2 razy 2

  No to wio Hofman, trampki na drogę.

 • mamabpl

  0

  bo na przykład dzisiejszy klub PiS-u podzieli się na sześć piętnastoosobowych klubów: PiS bis, The best of PiS, PiS prim, PiS hard i PiS light. W ten sposób...
  zginie ze sceny PiS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX